Stary Werter napisał(a):Zastosuj się więc do własnej rady i przestań homoedukować. Co ciebie obchodzi, że ktoś jest homofobem? To jego moralność, nie twoja.To mnie obchodzi, że homofobia jest ideologią nienawiści, podobnie jak antysemityzm. Obie ideologie są w UE zwalczane, w tym również w Polsce.
Stary Werter napisał(a):Przypominam, że nie mamy precyzyjnej i niekontrowersyjnej definicji choroby.A ja przypominam, że to nie my ustalamy co jest chorobą i nie wykręcisz się tutaj elastycznością definicji, bo gdybyś miał rację to nic nie byłoby w medycynie chorobą. Choroba/nie choroba nie jest kwestią twojej frywolnej dowolności tego co się podoba, tylko konkretnych kryteriów ustalonych w nauce. I wg. nich homoseksualizm chorobą nie jest.
Soul33 napisał(a):Wynika to z budowy mózgu. Lista badań wskazujących statystyczne różnice jest np. w wiki:Nie, to co przytoczyłeś w żaden sposób nie potwierdza tezy Marcina_77 o "zniewieściałych" gejach i "męskich" lesbijkach. Tam jest tylko wykaz niewielkich różnic w reakcji mózgu na bodźce itp. Nie ma tam nic o rzekomej większej feminizacji gejów od heteryków - to już jest tylko twoja ideologiczna nadinterpretacja. Rozumiem, że Soul33 i Marcin77 czują się bardziej męscy od geja w zamieszczonym wcześniej linku. Pokażcie swoje umięśnione klaty, bice i six-packi
http://en.wikipedia.org/wiki/Biology_and...d_lesbians
