O kurde! Gocek - umiesz wkleić fragment z kodeksu. Jesteś naprawdę genialny! Nie spodziewałem się, że jesteś w ogóle zdolny do takiego wysiłku intelektualnego!
Cytat:Przez nawiązanie stosunku pracy pracownik zobowiązuje się do wykonywania pracy określonego rodzaju na rzecz pracodawcy i pod jego kierownictwem oraz w miejscu i czasie wyznaczonym przez pracodawcę, a pracodawca – do zatrudniania pracownika za wynagrodzeniem.Dobrze - jak precyzyjnie muszą być określone ten czas i miejsce?
- Czy fakt, że zamówiłem w sklepie kanapę i mam ją otrzymać w określonym miejscu czyni ze sklepu (załóżmy, że sklep jest jednoosobową działalnością) pracownika i zmusza mnie do zawarcia z nim umowy o pracę?
- Czy jeśli mam labilny czas pracy (np. mogę przyjść do pracy 2h później i wyjść 2h później), to już nie jestem pracownikiem?
- Czy jeśli mogę parę trzy dni pracować zdalnie, a na dwa przyjść do biura, to już nie jestem pracownikiem?
