GoodBoy napisał(a):Sęk w tym, że to od samego początku były "homopowieści", co udowodniono.
Jak, kurwa, udowodniono, filisterski komuchu? Masz te cholerne taśmy prawdy czy nie?
GoodBoy napisał(a):Nadludzie
LGBT-yzmy
Utopia
Proszę, proszę, taka mała, a już ma obcykany homofobiczny slang.
Przyznaj się, że jesteś trollem z podstawówki, który jedzie na samych dwójach, bo inaczej takiego kretynizmu jak określenie słów "nadludzie" i "Utopia" homofobicznym slangiem, nie można wyjaśnić.
Lektur nie czyta, ale wie, że są homopozytywne i należy je pozmieniać, żeby wszem i wobec były odbierane jako homopozytywne.
Twierdzi, że coś udowodniono, ale nie potrafi ani wskazać jak tego dokonano, ani jak hipotetycznie miałoby to zostać dokonane w odniesieniu do opinii nieżyjących.
"Nadludzie" i "Utopia" to homofobiczny slang.
Administracjo: czy potrzeba więcej dowodów, że GB jest:
a) trollem z podstawówki albo
b) głupi?
Nieformalne ostrzeżenie - łamanie punktu I.5
Likaon
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
