GoodBoy napisał(a):To nadal nic nie zmienia w zakresie szkodliwości.
Volenti non fit iniuria.
Wygoogluj sobie, jak nie rozumiesz.
Alkohol jest szkodliwy, a nie jest nielegalny.
Cytat:I żadna to zbrodnia i żadne obozy. Karać powinno się grzywnami, pouczeniami, robotami publicznymi np. sprzątaniem ulic.
Od tego się zaczyna, a to już jest za wiele.
Cytat:W tym przypadku nie ma mowy nienawiści. Jest najzwyklejsza w świecie propaganda sprzeczna z naukowymi faktami.
A może to są "fałszywe fakty"?
Od kiedy "propaganda sprzeczna z naukowymi faktami" jest sprzeczna z prawem?
Oczywiście nie jest. Ale w Związku Socjalistycznych Republik Gejowskich będzie! Zadba o to Ministerstwo Prawdy i Wszegejowska Nadzwyczajna Komisja do Walki z Homofobią.
Cytat:Witold określa w ten sposób ludzką empatię, troskę o zdrowie, chęć przeciwdziałania samobójstwom, ochronę ludzi przed szkodliwymi "terapiami", których jedynym celem jest nabijanie kabzy szarlatanom powodującym szkody psychiczne, za których naprawę muszą płacić wszyscy podatnicy.
Witold określa w ten sposób zamiar ograniczania wolności słowa i zakazania wygłaszania jakichś twierdzeń, ze względu na to, że nie pasują komuś do ideologii, a pod pretekstem, że są fałszywe. Analogiczne fałszywe twierdzenia, które nie dotykają ideologii GoodBoya, już mu nie zupełnie nie przeszkadzają, co jest jest dowodem na to, że chodzi o ideologię, a nie o żadne "zdrowie i ochronę ludzi przed szkodliwymi terapiami".

