Kontestator napisał(a):To swoją drogą ciekawe, że tutaj jestem komunistą a według skrajnej lewicy z którą miałem okazję dyskutować faszystą i kapitalistą.
Widocznie dogmatyzm zaślepia.
Wiesz świadkowie Jehowy często odmawiają katolikom prawa nazywania się chrześcijanami co nie oznacza, że katolicy nimi nie są. :lol2:
To, że są bardziej skrajni komuniści od Ciebie nie oznacza, że sam komunistą nie jesteś tak jak to, że jestem mniej liberalny gospodarczo od anarchokapitalistów lub libertratian nie zaprzecza temu, że jestem gospodarczym liberałem.
Cytat:A więc podaję wtedy realnie istniejące przykłady co uważam za pragmatyczne.
Omijając niewygodne pytania jak te czy Szwecja była by tak samo bogata jak teraz gdyby swoje socjalne ideały zaczęła wdrażać w momencie gdy była bardzo biedna
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe"

