To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Franciszek - to co zrobił, nie to co powiedział
piotr35 napisał(a):Papież Franciszek wprawił swoich podwładnych i nie tylko w olbrzymie zakłopotanie, gdy na poniedziałkowej mszy w kościele św. Marty transmitowanej przez watykańskie radio kazał swoim podwładnym chrzcić także ... Marsjan.

"Zielone ludziki z długim nosem i wielkimi uszami, tak jak je rysują dzieci" mają prawo do chrztu - powiedział Franciszek. Już całkiem odleciał?
Ale się ucieszyłeś co nie? Wyszukiwanie wszelkich zbuków dot. katolików sprawia Ci widzę podobną frajdę jak mnie znalezienie prawdziwka.
Co prawda nie widzę w stwierdzeniu Franciszka nic dziwnego, gdyby się kiedyś okazało że gdzieś we Wszechświecie istnieją istoty rozumne posiadające wolną wolę, które chcą by je ochrzcić dlaczego nie mielibyśmy tego zrobić?
edit: to powyżej to rzecz jasna pytanie retoryczne, naprawdę nie oczekuję odpowiedzi.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Franciszek - to co zrobił, nie to co powiedział - przez t.rydzu - 03.09.2013, 14:26
Franciszek - to co zrobił, nie to co powiedział - przez białogłowa - 14.05.2014, 15:52

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości