Roan Shiran napisał(a):Żarłak napisał(a):Nie wymagaj zbyt wiele.Cenię sobie to, że jeszcze nie jestem aż tak zblazowany, by pogodzić się z niektórymi absurdami świata. Mam nadzieję, że to nie nastąpi wszystko.
Tak, to jest spektakl i igrzyska dla mas, niestety, pogódź się z tym.
Akceptacja stanu rzeczy nie wyklucza działań na rzecz dokonania przemiany.
Zasadniczo, JKM samodzielnie był bliski wyrównania wyniku KNP z wyborów do PE. Samodzielnie otrzymał ponad 430 tys. głosów. Wilk ok. 60 tys. Co daje blisko 500 tys. W wyborach do PE KNP otrzymała 505 tys. Muszą uzbierać, razem, lub osobno, blisko milion głosów żeby wejść na jesieni do Sejmu albo postrać się o niską frekwencję.
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu rzeczy
“What warrior is it?”
“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”
.

