Smok Eustachy napisał(a): O nowy sondaż: Petru 6%
O, stary sondaż:
Cytat:najbliższe wybory wygra Prawo i Sprawiedliwość z wynikiem 36 proc [naprawdę 37,58% -p]. PO i Kukiz’15 uzyskały po 18 proc. poparcia. [PO 24,09%, KUKIZ 8,81% -p] W Sejmie znajdą się jeszcze PSL z 6-procentowym poparciem [naprawdę 5,13% -p] oraz Stonoga Partia Polska uzyskując 5 proc. głosów [ROTFL !!!! -p].
Do Sejmu nie wejdzie Zjednoczona Lewica, która nie przekroczy 8-procentowego progu przewidzianego dla koalicyjnych komitetów wyborczych [trafiło się ślepej kurze ziarno -p]. Poza Sejmem także Korwin (4,5 proc.), Nowoczesna Ryszarda Petru (3 proc.) [ROTFL!!! -p] oraz Partia Razem uzyskując 2 proc. poparcia.
Sondaż został przeprowadzony w dniach 20-22 października na grupie 1470 losowo wybranych, pełnoletnich osób z całego kraju. Jest to ostatni sondaż przed niedzielnymi wyborami.
Takie to są te pisowskie "sondaże"

