To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy Adam i Ewa oraz Mojżesz współistnieli z dinozaurami?
Kiedyś oglądałem stand up o robotnikach remontujących coś w niebie, w pewnym momencie wołali Noego o pomoc, bo się zna na konstrukcjach drewnianych (Noe niestety przegrał z nałogiem alkoholowym)
-Noe! Noe!
-zssoo Noe? Zo Noe? A ptrzyłeś kiedś tyranzaurowi w ocz mówiąc: Sorry, jesteś za duży, nie ma miejsca na Arce?!

Podobno po stand upie zawiązało się kółko różańcowe, które do dzisiaj modli się za komika.
I hear the roar of big machine
Two worlds and in between
Hot metal and methedrine
I hear empire down


Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Czy Adam i Ewa oraz Mojżesz współistnieli z dinozaurami? - przez Dragula - 12.10.2016, 20:23

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości