DziadBorowy napisał(a):Łazarz napisał(a): Na Zachodzie bez zmian: standardowe narzekanie na niewrzucenie ahistorycznie Murzynów do dzieła kultury. Tym razem padło na serial o Czarnobylu: https://www.rt.com/news/460958-chernobyl...ty-actors/
Raczej standardowe szukanie sensacji tam gdzie jej nie ma i tworzenie artykułu z klikbajtowym tytułem na podstawie jednej głupiej wypowiedzi na tweeterze.
Czyli pasuje do tematu.
Fakt że ktoś jest w stanie w ogóle się publicznie chwalić taką debilną opinią jest po prostu cholernie smutny. I właśnie chodzi o to że to jest co raz częstsze, w branży gier komputerowych pojawiają się takie nadęte artykuły w popularnych czasopismach recenzenckich. Wygląda na to że będą jeszcze częstsze i ogólnie będzie jeszcze głupiej.
