gąska9999 napisał(a): Ja ludzi do niczego nie zmuszam. Jednak uważam, że z tego co jest napisane na ateiście wynika, że religia katolicka to bzdura. Spotkałam też inteligentniejszych ode mnie ludzi i mających lepszą pamięć, więc nie rozumiem dlaczego ktoś inteligentny "wierzy" w takie bzdury.
Ja nie zmuszam - ja nie rozumiem.
Na ateiście wiele osób ma rację i wytyka różne bzdury. Ale nikt nie pokazał że cała religia katolicka to bzdura, albo że jej podstawy są nieprawdziwe. W każdym razie ja nie widziałem. Jeżeli pamiętasz coś takiego, to przypomnij.
A co do głośnego bombania i głośnego puszczania radia to masz rację. U mnie np. biją w dzwon z rana raz i to cicho i to mi nie przeszkadza. Zasady kultury nakazują, żeby nie hałasować i nie przeszkadzać sąsiadom. Mnie jeszcze wkurza hałas od samochodów. Wolałbym żeby ich nie było, albo żeby było więcej cichcych elektrycznych. Może się kiedyś doczekam.

