To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stanisław Michalkiewicz – Najwybitniejszy hipokryta
Oczywiście pilaster może powiedzieć, że to nie dowód bo niewiadomo czy to ta kobieta. Z drugiej strony... Co kogo obchodzi co widział jakiś [ocenzurowano]? Informacja wysoce wątpliwa biorąc pod uwagę, że obydwaj panowie to koledzy z tej samej redakcji więc co ma pilaster robić jak nie bronić kolegi? I co zresztą uskutecznia przy okazji niezmiennie podziwając swojego kamrata i jego zmysł biznesowy. Równie dobrze mogło być tak, że psychofani przychodzili pogratulować panu Stanisławowi, a Marcin sobie po prostu zmyśla.

A przed chwilą było o ochronie danych osobowych. Nie ujawniamy danych osobowych, to jest zabronione, nawet wtedy, gdy posiadacz danych w innych okolicznościach sam je ujawnia - ZaKotem
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Stanisław Michalkiewicz – Najwybitniejszy hipokryta - przez Krak - 04.12.2019, 11:56

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości