Dwa Litry Wody napisał(a): Gladiator
Cytat:Robi to co do niego należy, zachowuje się właściwie, uczestniczy w polityce zagranicznej rządu dość aktywnie. Żadnych peanów tu nie potrzeba. Wartość męża stanu poznaje się w momentach przełomowych, jakiś trudnych sytuacjach.A jak w świetle publicznie deklarowanych przez prezydenta Dudę poglądów ocenisz najpierw jego milczenie w sprawie kandydatury Piotrowicza, a potem przyjęcie ślubowania?
Skoro twierdził, ze powinni odejść z wymiaru sprawiedliwości, to odszedł do TK dzięki czemu mamy zgodność. No, ale poważniej.
To mówiąc za Churchilem jest łykaniem surowych żab lub też wydawanie odpowiednich odgłosów we właściwym momencie, całkowicie typowe dla polityków. Pokątne przyjęcie bez rozgłosu ślubowania tylko to potwierdza. Widać Pałac przekalkulował, że nie warto w tej sprawie kruszyć kopii przed wyborami ze względu na własny elektorat. Po prawdzie mamy sprawę czysto personalną w praktyce bez znaczenia dla państwa, wyciąganą na pewno propagandowo podczas kampania, co naturalne.
Reasumując, maleńka plamka na białej koszuli. Przy większej ilości plamek zrobiłaby sie duża plama, do tego jednak daleko.
Tyle z pozycji hierarchii ważności spraw.

