ErgoProxy napisał(a): Przylazł naziol z naziolskiego kraju
No mnie możesz sobie oceniać, jak łaska, ale dezawuacja całego kraju to już rasizm. A dzwon (auto-)ironii właśnie Ci zadzwonił.
Cytat:Kukizm to był akurat jedyny nurt w polskiej demokracji, który chciał odwoływać się do jakoś tam pojętego demosu.
A Korwin jako jedyny ostatni sprawiedliwy Rejtan broni liberalizmu. Różne szajby ludziom odbijają, czasem pozytywne, czasem negatywne, ale tylko część wchodzi w jakieś mariaże z na... rodowcami.
Cytat:Natomiast naziolstwo w osobie Bosaka jako jedyne zwróciło uwagę, że jeśli dwóch członków władzy ustawodawczej z góry zapowiada, co zrobi sąd w teorii niezawisły, to jest to rzecz skandaliczna i sranie na praworządność. Nikt na forum ateista tego nie podniósł. I to was, drogie ateuszki, podsumowuje najlepiej.
No kukizka jasna, nigdy w Polsce nie zdarzyło się, że jakiś członek władzy legislacyjnej lub egzekutywnej nie puścił tekstu w stylu "Ten pan już nigdy nikogo nie zabije"? A to stary przykład i nie jedyny, w pamięci mi lata, że i z jednej i z drugiej strony takie teksty leciały. I fale oburzenia różnej wysokości bywały. Jeżeli chcesz, to wytnę Bosakowi medal z karofla, że się też załapał.
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
Koh 3:1-8 (edycje własne)
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
Spoiler!

