lumberjack napisał(a): Nie rozumiesz czemu 500+ osiągnęło sukces - przyczyna jest prosta. Ergo Proxy napisał, że ludzie dali się kupić za 500+. Ale czemu 500 zł wystarczyło na pakiet lojalnościowy - bo jeszcze sporo ludzi zarabia zajebiście chujowo mało i dla nich 500 zł to zajebiście dużo - to tylko świadczy o tym w jakim biedakraju żyjemy.
To nie tylko 500+.
PiS zaatakowało elity, które dla pisowskiej biomasy są przyczyną wszelkiego ich niedostatku. Tyle tylko, że dla tego elektoratu elitą jest już ten, co umie posługiwać się sztućcami i nie je jajecznicy wprost z aluminiowej patelni.
I niestety, sukces wyborczy kaczystów jasno pokazuje, jakim zburaczałym społeczeństwem jesteśmy.
Skoro jednak śmierć ustanawia porządek świata, może lepiej jest dla Boga, że się nie wierzy w niego i walczy ze wszystkich sił ze śmiercią, nie wznosząc oczu ku temu niebu, gdzie on milczy.
Albert Camus
Albert Camus

