Gawain napisał(a): Mnie wygląda na to, że zmiana ma jedynie zmobilizować elektorat KO do tego, żeby ktoś od nich poszedł na wybory.To by była dość pozytywna motywacja.
Gawain napisał(a): Myślę, że medialna promocja Hołowni jest zbyt wyważona, on się po prostu nie wyjebał, bo nie miał na czym. Nie prowadzi zdrowej kampanii negatywnej i się go długo nie bali jako efemerydy z tefałenu. I se biedak wzrósł w cieniu.Nie tylko. Pisia szczujnia tak się zafiksowała na PO, że cokolwiek spoza zaskakuje ich z opuszczonymi gaciami. Kiedyś tak przegapili Petru. Z Kosiniakiem zresztą też sobie nie radzą.
Gawain napisał(a): Kosiniak zginie...On chyba też przedobrzył PRowo. Tak bardzo poszedł w wizerunek fajnego, pokojowego gościa, że wyszedł z tego nastolatek z wystającą grdyką, który spalił o jednego blanta za dużo. Przynajmniej ja takie wrażenie miałem po ostatniej debacie.
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.

