Cytat:W zasadzie powinienem mieć to wszystko w dupie, bo już dawno położyłem kreskę na tym narodzie i wyemigrowałem, jednak złość i rozgoryczenie na to społeczeństwo, powoli przeradza się u mnie w litość i współczucie.
Nie miałem żadnych wątpliwości, że PiS - cytując za klasykiem - będzie rodaków ruchał w dupę, ale że robił to będzie w obscenicznym trójkącie wraz z opozycją, tego się nie spodziewałem.
A spora część narodu się spodziewała. W dużej mierze to wynik srania przez większość na politykę, ale w jeszcze większej to winna jest powszechna możliwość oddawania głosu.
Cytat:Ciekaw jestem jeszcze, co na to dictum odpowie największy beneficjent tej podwyżki Duda Anżej, który wraz z małżonką przytuli dodatkowo prawie 24 tysi. Przypominam, że para ta, żyje całkowicie na koszt podatnika i swoje apanaże (blisko 44 tysiące) będzie mogła spokojnie w całości odkładać na długoterminowe lokaty.
Dzięki genialnej polityce gospodarczej oprocentowanie lokat pozwoli inflacji zeżreć zarobione pieniądze. I ja se myślę, że te podwyżki to tylko po to, aby zgromadzić zapasy zanim Poltanic pójdzie na dno, stąd ta pazerność.
Sebastian Flak

