Adeptus napisał(a): Ale jest obrażanie i stereotypizacja kobiet, które nie popierają aborcji.No jest. Tym niemniej nie do poziomu odmawiania kobiecości i nie do tego stopnia, że nie da się znaleźć trzech cytatów protestujących, w którym by tego nie było.
Poza tym powtarzam – nikt nie neguje, że protestujący brzydko się wyrażają. Natomiast F****a próbowała wmówić ludziom, że ich przeciwnicy są grzeczni i nieagresywni.
Cytat:Rozumiem, że dla Ciebie się nie liczy, bo nie powtórzono dokładnie takiej samej obelgi, jak w wypowiedzi "Szczęśliwej Kobiety".Dla mnie się liczy, żeby portal internetowy nie wciskał mi bredni i nie opowiadał, że ktoś robi „piękną akcję” jako „odpowiedź na wulgarność”, a jednocześnie podawał skrajnie obraźliwe teksty z tej akcji. Dla Ciebie to się najwyraźniej nie liczy. Ciebie mogą rządzący traktować jak debila, byleby byli odpowiednio autorytarni.
