zefciu napisał(a): Trump to po prostu bezideowy biznesmen, który postanowił na nazistach zbić kapitał polityczny.
Coś mi tu nie pasi. To w USA jest tylu nazistów, że da się ich w ogóle traktować jako jakikolwiek kapitał polityczny?
Baptiste napisał(a): ak rzucasz jakąś tezą to łaskawie nie odwracaj kota ogonem. Napisałeś o polowaniach cywilów podczas protestów to napisz coś o skali zjawiska, myśliwych i ofiarach. Teraz jeszcze dołożyłeś kolor skóry ofiar, więc co raz bardziej zawężasz wyniki. Póki co brzmi to jak tania propaganda nastawiona na najmniej inteligentnego odbiorcę, którego ruszają takie budzące grozę androny o polowaniach. Normalnie Hostel 2. Niezdecydowany
Każde morderstwo to problem.
Nie każde. Najwięcej czarnych w USA zabijają czarni i ta kwestia w ogóle nie jest przez ruch BLM poruszana. Jak czarny czarnego zatłucze to wszystko jest ok.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.
Nietzsche
Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Polska trwa i trwa mać

