kmat napisał(a): Po prostu w dziadowskim państwie łatwiej kraść.
Tak a propos:
Cytat:Andrzej Konieczny był dyrektorem generalnym Lasów Państwowych od 2018 r. Wcześniej był wiceministrem środowiska w rządzie Beaty Szydło. Jako wiceminister środowiska był pełnomocnikiem ds. Puszczy Białowieskiej.
O odwołaniu Koniecznego poinformował również na Twitterze wiceminister klimatu i środowiska, pełnomocnik rządu ds. leśnictwa i łowiectwa Edward Siarka.
"Dziś został odwołany Dyrektor Generalny Lasów Państwowych Andrzej Konieczny. Dziękuję Panu Dyrektorowi za wieloletnią pracę na rzecz polskich lasów" - napisał Siarka.
W ubiegłym tygodniu Onet poinformował o tym, że dyrektor Lasów Państwowych kupił dom od Lasów Państwowych — czyli właściwie sam od siebie. Za 110-metrowy dom wart niemal 190 tys. zł zapłacił tylko 9,4 tys. zł, po czym przepisał nieruchomość na syna. O sprawie pisała również "Gazeta Wyborcza".
https://www.onet.pl/informacje/onetwiado...3,79cfc278
Jak można tak bezczelnie wałki robić? Ten pisowiec to albo głupiec albo debil albo liczył na to, że właśnie będąc u władzy da się robić obecnie tak oczywiste dla każdego przekręty.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.
Nietzsche
Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Polska trwa i trwa mać

