Dlatego protesty powinny odbywać się do skutku w wielu miejscach. Kobiety nie powinny odpuszczać, a mężczyźni którym jakość ich życia nie jest obojętna, powinni je wspierać.
Tacy opłacani sukinsyni jak Ziobro, Godek czy cwele z Ordo Iuris powinni odpowiadać za te tragedie.
Cytat:- Moja Ania też zmarła w 5. miesiącu ciąży w szpitalu. Też wstrząs septyczny. Leżała całą noc na oddziale i kazali jej rodzić martwe dziecko - powiedział Onetowi pan Łukasz, którego żona zmarła w szpitalu w Świdnicy. Po nagłośnieniu historii śmierci 30-letniej Izabeli z Pszczyny mężczyzna postanowił podzielić się swoją historią. W czerwcu stracił żonę w podobny sposób.
gazeta
Tacy opłacani sukinsyni jak Ziobro, Godek czy cwele z Ordo Iuris powinni odpowiadać za te tragedie.
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu rzeczy
“What warrior is it?”
“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”
.

