Cytat:13:33
"Jestem głęboko przekonana, że nadszedł czas na wprowadzenie limitu cenowego na rosyjski gazu dostarczany do Europy rurociągami" – powiedziała von der Leyen, którą cytuje agencja Reutera. Jak uzasadniła, miałaby to być odpowiedź na działania prezydenta Rosji Władimira Putina, który próbuje manipulować europejskim rynkiem energii.
13:48
Rzecznik prasowy Kremla Dmitrij Pieskow zapowiedział, że Rosja przestanie sprzedawać ropę naftową krajom, które nałożą limity cenowe na rosyjskie surowce energetyczne.
"Kontrahenci, którzy narzucą limit cenowy, nie znajdą się wśród odbiorców rosyjskiej ropy" – powiedział dziennikarzom Pieskow. "Po prostu nie będziemy z nimi współpracować na zasadach nierynkowych" - dodał.
https://wiadomosci.onet.pl/swiat/rosja-o...wo/35ffh2w
Kurwy ruskie jebane. Jakoś nie przeszkadza im, że Chinom i Indiom sprzedają teraz za pół darmo. Ale dobrze. Jeśli teraz wszyscy pójdą na noże to po prostu nie będzie ropy albo będzie jej bardzo mało i wszystko jebnie, ale przynajmniej ruskie szmaty nie będą miały kasy z ropy i wszystko u nich też pierdolnie.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.
Nietzsche
Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Polska trwa i trwa mać

