To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ateista ani teista nie wiedzą, że istnieją
#18
Kiedyś napisałem nanuskrypt, który miał pokazywać stan umysłu po odcięciu od zmysłów. Stawiam, że wtedy ciągle mieliłoby się te wspomnienia, które się ma i na ich podstawie tworzyłoby konstrukcje w głowie. Z biegiem czasu wspomnienia konstrukcji wytworzonych w wyobraźni po odcięciu coraz bardziej zastępowałyby i zasłaniałyby wspomnienia przed odcięciem, więc zapominałoby się, jak ten świat przed odcięciem wyglądał.
Coś na zasadzie:
Następuje odcięcie od zmysłów. Zaczynam np. łączyć wspomnienia o mojej szkole ze wspomnieniami obejrzanych filmów o smokach i tych o czarodziejach. Po latach takich rozmyślań i wyobrażeń nie jestem już pewny, czy w szkole, gdzie się uczyłem, nie było smoków i magików. Po następnych latach wspomnień wszystko się już tak dziwnie zmiksowało, że jestem pewny, iż przed odcięciem byłem smokiem, który wyczarowywał filmy o ludziach.

Jest taka teoria w Internecie, że Pokemony opowiadają o wyobraźni człowieka, który jest w śpiączce i którego umysł zaczyna tworzyć historyjki oparte na wspomnieniach. Tyle że z każdym kolejnym sezonem tworzone w głowie Pokemony stają się coraz bardziej prymitywne, bezsensowne i ich formy mieszają się coraz bardziej np. z pamiętanymi przedmiotami.
"I sent you lilies now I want back those flowers"
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: ateista ani teista nie wiedzą, że istnieją - przez zefciu - 05.12.2022, 10:10
RE: ateista ani teista nie wiedzą, że istnieją - przez zefciu - 03.12.2022, 13:30
RE: ateista ani teista nie wiedzą, że istnieją - przez Ayla Mustafa - 03.12.2022, 23:12
RE: ateista ani teista nie wiedzą, że istnieją - przez zefciu - 05.12.2022, 14:32
RE: ateista ani teista nie wiedzą, że istnieją - przez zefciu - 06.12.2022, 22:06
RE: ateista ani teista nie wiedzą, że istnieją - przez zefciu - 07.12.2022, 15:51
RE: ateista ani teista nie wiedzą, że istnieją - przez zefciu - 07.12.2022, 18:08
RE: ateista ani teista nie wiedzą, że istnieją - przez zefciu - 13.12.2022, 21:57
RE: ateista ani teista nie wiedzą, że istnieją - przez zefciu - 14.12.2022, 10:53
RE: ateista ani teista nie wiedzą, że istnieją - przez zefciu - 16.12.2022, 14:27
RE: ateista ani teista nie wiedzą, że istnieją - przez zefciu - 17.12.2022, 15:46
RE: ateista ani teista nie wiedzą, że istnieją - przez zefciu - 19.12.2022, 13:58

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości