To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poprawność polityczna coraz bradziej terroryzuje!
Jakich - nas? Was to może, ale weź się nie wypowiadaj w moim imieniu. Za długo za Łabą siedzisz i nasiąkasz.

bert04 napisał(a):Weź ty odpal jakiegoś pornhuba, wklep "czarne lesbijki" i po prostu ulżyj sobie.
Na moim ulubionych pornsite panoszy się ostatnio goła sexworkerka wmieszana w tłum na jakiejś tęczowej paradzie. Germany at its finest.

Owszem, ja rozumiem, że ocieplenie klimatu, że niedługo klimat Rio de Janeiro będzie wszędzie, ale Brazylia to jednak inna kultura, inne tradycje, inne społeczeństwo.

bert04 napisał(a):Tylko na zewnątrz to wygląda jak jakiś lewacko-komumistyczno-elgiebetowy SPIZEG. Pod tą powłoczką to stary dobry kapitalizm.
O tym, że w tym momencie pobredzasz, świadczą losy Gwiezdnych Wojen, tudzież wyniki finansowe Disneya. Nic nie jest czarno-białe, trafiają się kapitaliści z pierdolcem (tak samo jak kompetentni nepoci). Zaobserwowałem to zresztą na sobie, na przykładzie Cywilizacji. W momencie, kiedy cały świat jest podbity i kasa idzie w tysiące złociszy, gra zwyczajnie traci cel i sens. Ale Cywilizację można przerwać i gry nie kończyć. W realu takiego luksusu nie ma, życie trwa dalej i musisz coś w nim robić, więc zaczynasz sobie stawiać cele z dupy wzięte.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Poprawność polityczna coraz bradziej terroryzuje! - przez ErgoProxy - 01.05.2024, 17:12
RE: Poprawność polityczna coraz bradziej terroryzuje! - przez Poszukujacy - 21.05.2024, 02:37
RE: Poprawność polityczna coraz bradziej terroryzuje! - przez Poszukujacy - 30.05.2024, 15:51
RE: Poprawność polityczna coraz bradziej terroryzuje! - przez Poszukujacy - 30.05.2024, 19:05
RE: Poprawność polityczna coraz bradziej terroryzuje! - przez Poszukujacy - 03.08.2024, 12:13
RE: Poprawność polityczna coraz bradziej terroryzuje! - przez Poszukujacy - 03.08.2024, 13:05
RE: Poprawność polityczna coraz bradziej terroryzuje! - przez Poszukujacy - 03.08.2024, 14:13
RE: Poprawność polityczna coraz bradziej terroryzuje! - przez Poszukujacy - 03.08.2024, 15:03
RE: Poprawność polityczna coraz bradziej terroryzuje! - przez Poszukujacy - 03.08.2024, 15:09
RE: Poprawność polityczna coraz bradziej terroryzuje! - przez Poszukujacy - 03.08.2024, 16:36
RE: Poprawność polityczna coraz bradziej terroryzuje! - przez Poszukujacy - 03.08.2024, 19:52
RE: Shogun, książka i seriale - przez lumberjack - 29.04.2024, 21:58
RE: Shogun, książka i seriale - przez Sofeicz - 02.05.2024, 12:32
RE: Shogun, książka i seriale - przez zefciu - 30.04.2024, 07:26
RE: Shogun, książka i seriale - przez bert04 - 30.04.2024, 08:29
RE: Shogun, książka i seriale - przez Osiris - 30.04.2024, 08:35

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości