To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak w Polsce mówić, że jest się ateistą?
#76
Iwitkana napisał(a): Może rzadko się zdarza, żeby ktoś w przestrzeni publicznej wprost rzucił pytanie "jakiej jesteś wiary/czy jesteś ateistą", ale to wychodzi przy różnego rodzaju dyskusjach światopoglądowych - od aborcji, przez kwestię ślubów kościelnych...

I moim zdaniem, w moim odczuciu, teraz "przyznanie się" do ateizmu jest źle widziane - mamy do czynienia z dość silnym naciskiem na postrzeganie dobrych Polaków jako katolików - tylko i wyłącznie. Niestety, ja się często gryzę w język po prostu i nic nie mówię.

To zależy komu to mówić. Nie pytali mnie jeszcze jakiej jestem wiary, chociaż moja znajoma zapytała ale nie była przeciwna temu że jestem ateistką. Tu zależy gdzie jesteś, wydaje mi się że w dużych miastach węcej szans że nie będą ciebie ludzie źle oceniać no i zależy czy dobrze ciebie znają.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości