Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cos na Skywalkera...
#2
To by było na tyle jeśli chodzi o rekord wysokości Baumgartnera:

Cytat:Bez rozgłosu i medialnego show Alan Eustace, wiceprezes Google’a, 24 października 2014 wykonał skok stratosferyczny z niemal 42 km! Tym sposobem pobił słynny rekord Felixa Baumgartnera z 2012 roku
Cytat:Alan Eustace, 57-letni wiceprezes Google’a, okazał się jeszcze większym twardzielem niż słynny Austriak, bo po prostu podwiesił się bezpośrednio pod balonem w samym skafandrze, zamiast dać się ponieść do stratosfery w kosmicznej kapsule podczepionej pod balonem.

Na wysokości 41,8 km od balonu oddzieliły Alana Eustace’a miniładunki wybuchowe i skoczek pomknął w dół. Droga ku ziemi trwała 15 minut, a skoczek osiągnął w tym czasie prędkość 1322 km/h. Skok został zwieńczony udanym lądowaniem ze spadochronem.

Eustace’owi udało się pobić kilka rekordów, m.in. swobodnego opadania z użyciem spadochronu hamującego czy największej prędkości opadania.
http://www.crazynauka.pl/wiceprezes-goog...era-wideo/
http://www.nytimes.com/2014/10/25/scienc...ecord.html


Google proponowało wsparcie, ale koleś nie chciał robić szopki marketingowej.
Jak widać da się bić rekordy bez transmisji na żywo w TVP.
Niezły demotywator dla marketingowców Red Bulla.
Zamierzam stworzyć mężczyznę i kobietę z grzechem pierworodnym. Następnie zamierzam zapłodnić kobietę samym sobą, tak abym mógł się narodzić. Będąc człowiekiem, zabiję się w ramach ofiary dla samego siebie aby ocalić Cię od grzechu na który Cię początkowo skazałem... TA DA!!!
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Cos na Skywalkera... - przez Wron NIEmiecki - 23.08.2014, 19:48
Cos na Skywalkera... - przez NotInPortland - 25.10.2014, 01:13

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości