To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ustawa hazardowa - przemyślenia za i przeciw
#21
tak naprawdę graja wszyscy, starzy i młodzi puszczają totolotka, w domu, w firmie i u znajomych zakładamy się o kasę i fanty, chcemy czy nie hazard jest w każdym z nas i nie muszę czytać badań zeby miec tego swiadomość


tak w ogóle dziś czytałem w swojej gazecie lokalnej ciekawe kombinacje u bukmacherów, i co mnie zaskoczyło ziomal sie wstrzelił a ja nawet o tym nie słysząłem Oczko

patrzcie jaki sprytek: ... Jeden z bukmacherów musiał wypłacić graczowi z Mielca 180 tys. zł – co ciekawe, wykupił on zakład za jedynie… 2 zł, ale przewidział trafnie wyniki 30 sportowych zdarzeń, tu jest cały artykuł:
http://www.hej.mielec.pl/po-godzinach/life/art2041,najwieksze-wygrane-w-zakladach-bukmacherskich.html  ... ciekawe czy to tylko szczęście czy taki z niego kozak i dalej przycina...

sorry coś schrzaniłem i nie da się kliknąć w ten link do artykułu z poprzedniego postuSmutny może któryś administrator poprawi, dzięki[url=http://www.hej.mielec.pl/po-godzinach/life/art2041,najwieksze-wygrane-w-zakladach-bukmacherskich.html][/url]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Ustawa hazardowa - przemyślenia za i przeciw - przez Ratman - 01.02.2018, 18:50

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości