Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy Pan o pseudonimie "Papież Franciszek" jest ukrywającym się Jezusem?
Gąska nie ma możliwości tego sprawdzić, czy pan o pseudonimie "Papież Franciszek" nie jest ukrywającym się Jezusem, który ponownie urodził się na Ziemi jako niemowlę.
Niby dlaczego nie?

Gąska ma dwie nogi i 55 lat, gąska chciałaby odmłodzić ciało do fizycznego wieku 20 lat, zachowując dotychczasową pamięć i psychikę - jeżeli Pan o pseudonimie "Papież Franciszek" jest Jezusem to gąska chciała by go grzecznie o taki cud poprosić, wszak Jezus uzdrawiał cudzołożnice i chyba preferował zatwardziałych grzeszników, może na przykład także takich jak morderca Brejvik, to może Jezus-Franciszek by gąskę odmłodził i zwrócił jej zdrowie.
Jeżeli gąska jako grzeszniczka na taki duży cud nie zasłużyła to gąska by poprosiła Pana Jezusa w ciele Pana o pseudonimie "Papież Franciszek" o taki mniejszy cud a mianowicie o cud uzdrowienia wszystkich zębów - gąska by pragnęła żeby w miejsce ubytków wyrosły jej nowe trzecie zęby a te do borowania i wypełnienia też najlepiej żeby cudownie zostały wymienione na nowe trzecie zęby i żeby zęby były ładne i mocne w kształcie najlepiej na 99% podobnym do tych drugich zębów jak były nowe i dopiero wyrosły.

Gąska by nie chciała od Boga-Ojca "linii przeznaczenia życia" takiego jak wózek inwalidzki bez 2 nóg, nie życzyła by też tego komuś kto by się nad gąską nie znęcał i nie popierał takiego znęcania.

Jednakże gąska, którą prezesi w firmie gdzie wcześniej pracowała od 2010 r na etacie odcięli od kontaktów z ludżmi bo gąska od 3,5 roku przebywa w domu i tak jakby tam pracuje ostatnio na umowie zleceniu (odpowiednik póletatu) a ostatnie zlecenie ma do końca czerwca 2018r i sika w pampersy
bo przebywając w domu podjęła w 2014r na 2 dni pracę też na pól etatu w jakiejś gównianej firmie - a praca miała polegać na przeklejaniu strojów do przebierania dla dzieci z innych sklepów internetowych do tego sklepu internetowego który był w tej firmie i pani przesiębiorca wcisnęła gąsce krzesło pomiędzy regał z badziewiami typu sztuczne siusiaki i inne zabawne intymne gadżety na sprzedaż a biurko i stan tego tematu był taki że jakby gąska się nieco mocniej odwróciła na tym krześle to by strąciła wszystko z tego regału - te sztuczne siusiaki między innymi -
a do pracy w tym temacie pani dała gąsce monitor 10 cali ewentualnie 12 cali a gąska ma okulary dosyć mocne minusy i nie chce zostać niewidoma pracując przy takim cudownie małym ekraniku, i powiedziała że jej potrąci z pensji jak coś strąci z pólki z regału - pozatym młody chłopak pracujący w tej firmie i sprzedający sztuczne siusiaki powiedział gąsce że za wolno przekleja te stroje karnawałowe od dzieci i że takie tempo pracy nie może być to gąska zrezygnowała z pracy -
ale podłapała coś od razu w tej firmie typu silna grypa 1,5 miesiąca i średnio silne sikanie w pampersy do dzisiaj.

a gąska nie potrzebuje żeby kupy kościelne po zawodówce na ulicy i w markecie gąskę obmacywały jak biedniejszą i głupszą od nich i ją głaskały po głowie jak biedne dziecko, żeby z gąski robili sobie pastuszkę do pieszczot - żeby głaskali gąskę jak owieczkę podarowaną im przez pana Jezusa do zabawy  -  którą ukochał Jezus i oni mogą ją sobie poobmacywać i poprzypieszczać co ona taka biedna i co ona nie normalnej pracy, to gąska nie potrzebuje tego typu kontaktów z ludźmi którzy się do gąski przypierdalają.

Gąsce się wydaje, że jakby te kaleki bez 2 nóg na wózkach inwalidzkich naprawdę o te brakujące nogi płakały to nie tylko poszły by szukać cudów uzdrowienia na Jasnej Górze w Częstochowie ale i by zorganizowały wózkową pielgrzymkę do Watykanu bo przecież jest szansa że pan o pseudonimie "Papież Franciszek" jest człowiekiem i bogiem to może jakby zaczęli skandować"
"Wiemy, że jesteś Jezusem, przywróć nam 2 zdrowe nogi!!"
To może Jezus by się nad nimi ulitował i by im nogi odrosły.

Co o tym myślicie dlaczego wózki inwalidzkie nie chwytają się każdej sensownej szansy?

Dodane:
Ja rozumiem, że Pan Jezus ma w niebie ludzkie ciało mężczyzny sprawnego seksualnie i że ma także potrzeby seksualne skierowane typowo do kobiety. Ja rozumiem, że pewnie masturbacja siusiaka Panu Jezusowi nie wystarcza i że potrzebuje skorzystać z kobiety.

Ja bym chciała zadeklarować że mogę odbywać seks / stosunki seksualne z Panem Jezusem, jeśli to możliwe to może wystarczyłoby jeden raz w miesiącu w zamian za łaskę otrzymywania pracy za wynagrodzeniem w dalszym ciągu tj. od 1 lipca 2018r  - może być kolejna umowa-zlecenie odpowiadająca półetatowi w domu.
Ja bym prosiła, żeby Pan Jezus był wykąpany i nie śmierdział i żeby miał umytego siusiaka. Może być seks od przodu i do odbytu, prosiłabym żeby to nie było popieszczanie siusiaka w ustach z połykaniem nasienia bo to mi za bardzo nie odpowiada.
Chciałabym bardzo prosić, a jeśli prośba jest niestosowna to proszę o wybaczenie, żeby Pan Jezus skorzystał z prezerwatywy, lub - jeszcze raz przepraszam za niestosowną prośbę - żeby stosunek seksualny był w moje dni niepłodne bo boję się ciąży, a leki które zażywam są szkodliwe dla płodu - dlatego też ciąża jest dla mnie niewskazana, dlatego jeszcze raz bardzo przepraszam, że nie chciałabym ewentualnie niemowlaka z Panem Jezusem jakby chciał sprawić radość Bogu Ojcu i dać mu wnuka i chciałam oczywiście wyrazić radość i szczęście gdybym miała zaszczyt zostać wybranką Pana Jezusa i matką jego niemowlaka.
1. Maryja w Niebie  nie słucha modlitw gdy  śpi masturbuje się robi kupę.
Maryja w Niebie już nic nie potrzebuje oprócz modlitw i tlenu, nie nosi więc majtek i sukienki, lata nago w stanie nieważkości bo grawitacji też nie potrzebuje. 
Brak oddychania tlenem = śmierć.

2. Ustawiczne dzwonienie w dzwony kościelne jest uciążliwe dla osób nerwowo chorych w tym dla mnie. Mieszkam w średnim mieście.
Piski bachorów pod samymi oknami bloku też mi pogłębiają nerwicę i napieprzanie dorosłych o dupie Marynie.

3. Wynajmujący mieszkanie piętro niżej znęcają się nade mną dokuczliwym stukaniem np. w kaloryfery i zastraszaniem np. przez agresywne napieprzanie w łazience, że jestem wariatka i żeby mnie do Toszka zabrali.

4. Nie miałam na chleb i wodę, 4 lata głodowałam mając dochód 50 zł miesięcznie z MOPSu bo byłam bez  pracy i renty.
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
Czy Pan o pseudonimie "Papież Franciszek" jest ukrywającym się Jezusem? - przez gąska9999 - 07.06.2018, 20:26

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości