To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rzeczywistość obiektywna nie istnieje
#41
Dla mnie to nawet bycie odrębną osobą to przesada, nawet ten (Jungowski?) Pogląd, że składamy się z wielu podosób mnie uwiera, wszystko trzeba rozkruszyć, a następnie rozkruszyć kruszynki, a jeszcze lepiej to rozpuścić. Czy jest coś piękniejszego niż ten moment przed zaśnięciem, kiedy człowiek ma wrażenie rozpuszczania się pod ciepłą kołderką? Kiedy traci poczucie ciężkości i kierunku? Kiedy wszelkie kontury się zamazują? Anioły tak mają w niebie, dlatego się mówi "zasnąć jak aniołek". A to wcale nie znaczy, że jestem ciepłe kluchy, to tylko w pewnych warunkach. Trzeba najpierw odpowiednio spędzić dzień, coś porobić, zmęczyć się. Tak czy siak, silna podmiotowość czy jako Boga, czy jako odrębnego człowieka, jawi mi się jak kula u nogi. Dlatego się zaciekawiłem, bo u ciebie chyba tak nie jest.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Rzeczywistość obiektywna nie istnieje - przez Lampart - 29.12.2018, 21:36

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości