To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Doktryny i herezje Schabizmu-Kaszankizmu [oddzielony z Które przykazanie łamie seks z niewolnicami?]
#16
lumberjack napisał(a): Herezję masłarianizmu należy wypalać żywym ogniem i rozżarzonym żelazem.
Zawsze staram się szukać prawdy w starożytnych pozycjach literackich, również testuję regułę w praktyce. Zwoje Nubijskie wyraźnie wymieniają masło jako widzialny znak łaski, tak więc to nie herezja. Z praktyki wiem, iż nie wiele potraw tak wchodzi jak wątróbka na maśle, popita śmietaną. Pamiętaj, że apostatą nie zostałeś z własnej woli, a za podszeptem złego. Prezentujesz nurt zreformowany, ja jestem ortodoksem – nie uznaję kaszanki.
Cytat:Nasi Bracia z Mięsnego Zakonu Reedukacji już po ciebie jadą.
Zapraszam serdecznie. Niech przywiozą coś dobrego. Ja, ze swej strony gwarantuję węgiel i jakieś  piwko.

Zakotem
Cytat:Herezja kaszankizmu jest wątpliwą moralnie próbą zawłaszczenia Schabowego przez jedną z wielu kultur. Schabowy życzy sobie być spożywanym na wiele sposobów i z różnymi dodatkami (w tym, jak ktoś chce, i z kaszanką).
Na wiele sposobów OK, ale na miły Bóg, nie na oleju!!!

Sofeicz
Cytat:Pozdrowienia dla waszych złogów miażdżycowych!!!
Jeśli oddasz się bez reszty regule, nic Ci nie grozi. Podwyższony poziom cholesterolu (350) nie wpływa na odkładanie się złogów, za to całkowicie znosi depresję – człowiek staje się szczęśliwy, a przecież każda religia to właśnie chce zapewnić każdemu. Bezsprzecznym niech dowodem będzie typowe zachowanie ludzi przy grillu.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Doktryny i herezje Schabizmu-Kaszankizmu - przez Teista - 09.07.2019, 18:29

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości