To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Filozofia, tinder i forumowe nowinki.
#1
Powiadają, że nie da się zdefiniować każdego pojęcia ponieważ wpadnie się w cyrkulację. 
Stąd tzw. pojęcia pierwotne. Zakłada się, że ludzie będą zgodni co do danego pojęcia bez jego definicji.
W matematyce pojęciem pierwotnym jest np. zbiór. 



Pod koniec tygodnia będę miał pierwsze spotkanie przez tindera. Nie posłuchałem rady Berta, że ja stawiam, a ona wybiera miejsce. Miejsce wybiorę ja bo dzięki temu dobiorę dogodne warunki, a stawiać nie będę dzięki temu będę miał więcej pieniędzy, tak więc taka opcja dużo lepsza. Sama kobieta wysoka, ładna, wydaje się bardzo spoko z charakteru i nie szuka napaleńca ani przygód. Czego więc szuka? Pewnych pytań lepiej nie zadawać, lepiej się dowiedzieć z czasem, nie naciskać nie przyśpieszać.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Filozofia, tinder i forumowe nowinki. - przez Lampart - 18.09.2019, 00:46

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości