To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy rekiny są do czegoś potrzebne?
#16
kmat:

Mieszkam w mieście i nie jeżdżę na wieś to nie wiem co jest na wsiach.

Mi się tylko nie podoba serial z Markiem Mostowiakiem, który udaje rolnika lub inżyniera z wyższym wykształceniem i jeździ sam na traktorku po polu przez ponad chyba 10 lat i mieszka w wygodnym domu z łazienką i bieżącą wodą z rodziną która tylko trzepie językami.

Za PRLu część ludzi po wsiach była małorolna i utrzymywali się z jakiejś pracy w pobliskim miasteczku w państwowym zakładzie lub z jakiegoś rzemiosła wykonywanego w domach na wsi.
Były też domy na wsiach z wodą tylko ze studni i drewnianą ubikacją na podwórku.
To nie wiem czy każdy kto mieszka na wsi dostał kredyt na traktor jak ma mało pola, lub czy jacyś małorolni rolnicy kupują teraz na spółkę traktor na 10ciu rolników, żeby wspólnie utrzymać się z rolnictwa.
Nie wiem jaka teraz jest sytuacja na wsiach.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Czy rekiny są do czegoś potrzebne? - przez gąska9999 - 11.07.2020, 01:14

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości