Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mam problem z bilansem wodnym: rzeki, oceany, chmury
#16
Gąsko, czemu trollujesz? Przecież wiesz, że to są brednie, co poniżej piszesz. Odpocznij trochę.

Tak w ogóle taka nieprzemyślana uwaga to wiatry wieją na planecie Ziemia głównie i chyba jest to warunek konieczny od tego, że Ziemia się kręci wokół własnej osi.

No chyba jakby Ziemia podróżowała wokół Słońca bez pokrętu wokół własnej osi to bardziej by przypominała kometę niż planetę gdyż - tak mi się wydaje - pociągała by za sobą ogon powietrza gazów tak jak kometa. Czyli na przodzie planety-typu kometa=Ziemia wtedy by prawie nie było powietrza a z tyłu cały ogon.
Wtedy chyba gdzieś na środku/z boku tego ogona może na jakiejś wysepce świętego Alojzego dałoby się żyć i oddychać. A w pozostałych miejscach wokół Ziemi=typu kometa byłoby za mało powietrza a na ogonie za dużo powietrza więc tam gdzie by nie było powietrza to nie miałyby się jak tworzyć chmury z deszczem i deszcz by nie padał i nie zasilał rzek. No więc rzeki by nie płynęły.

Zatem "rzeki od tego płyną, że Ziemia się kręci wokół własnej osi".

Gdyby Ziemia fruwała wokół Słońca bez pokręcania się wokół własnej osi to też nie wiadomo co stało by się z wodą z oceanów - czy by nie uciekła w ogon Ziemi-komety i nie rozchlapała by się w kosmosie.

Tak, że jakby zły Bóg Jahwe chciał ukarać złych grzeszników ale już trochę mądrzejszych niż w czasach Arki Noego to nie powódź zalewającą Himalaje mógłby sprowadzić na grzeszników ale wstrzymać pokręt Ziemi wokół własnej osi - grzesznicy udusiliby się z braku powietrza a i wody by zabrakło.


No a Ziemia chyba kręci się wokół własnej osi z prawidłową prędkością bo jakby się podkręcała trochę wolniej lub jeszcze bardziej wolniej to tworzył by się mały ogon lub średni ogon komety a na przodzie planety Ziemia byłoby coraz mniej powietrza.


A jakby Ziemia podkręcała się 2 razy szybciej wokół własnej osi to chyba byłyby od tego olbrzymie huragany.


Wygląda na to, że nie jest łatwo podlać deszczem Afrykę nawet podkręcaniem wolniej lub szybciej Ziemią wokół własnej osi.


Może można by było spróbować podkręcać Ziemią 6 godzin w jedną stronę i potem 6 godzin w drugą stronę. Może by od tego gdzieś spadły monsunowe deszcze. Jakby dobrze ucelował to może na Afrykę w wybranym momencie kalendarzowym.Czy wszystkie planety w Układzie słonecznym kręcą się wokół własnej osi?
Czy można w jakiś sposób obliczyć na przykład dla Marsa z jaką prędkością powinien się obracać wokół własnej osi, żeby (jakby było możliwe wygenerować tę atmosferę) urzymał potrzebną do życia ludzi atmosferę?

Użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten post. Powod: Trollowanie przez udawanie upośledzenia umysłowego
W Niebie są Chóry Anielskie i nie płynie czas

W Niebie Maryja nic nie je, nie pije, nie oddycha i nie bije jej serce, nie spaceruje, nie rosną jej włosy i paznokcie, nie wydziela potu, nie mówi i nie myśli

Siedzi naga przywiązana pasami do krzesła i słucha modlitw oraz trzyma palec wskazujący w buzi
Codziennie o 22:00 anioł Gabriel odwiązuje Maryję z pasów i Maryja robi kupę do nocnika oraz sika

W piątek przychodzi do Maryi nagi Jezus z własnym pełnym 10litrowym nocnikiem, otwierają się przestworza i razem wyrzucają kupy z 2 nocników do Wisły na wlocie do Warszawy.
Maryja i Jezus nie odczuwają w Niebie już zapachów dlatego nie czują smrodów z nocników, które napełniają przez cały tydzień.

W Niebie rosną jagody manna i fruwają przepiórki, które zjada Jezus, a Maryja demonstruje "cud robienia kupy" czyli nic nie je a robi kupy.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Mam problem z bilansem wodnym: rzeki, oceany, chmury - przez gąska9999 - 25.11.2021, 22:53

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości