Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Próba manipulacji atmosferą Ziemi.
#1
Co by było gdyby:
1. Gdybyśmy wpuścili w sposób czarodziejsko-naukowy w atmosferę Ziemi jeszcze raz tyle powietrza ile teraz jest?

Powiedzmy, że wpuszczanie poprzedzone sztucznym czarodziejskim wytwarzaniem tego powietrza o takim samym średnim składzie mieszanki gazów azot-tlen-inne-gazy jak jest teraz, byłoby realizowane to wpuszczanie powietrza równomiernie nad całą Ziemią nad wszystkimi lądami i oceanami na wysokości 1000 metrów n.p.m. z taką szybkością, że wytworzona i wpuszczona mieszanka powietrza w ilości równej drugie tyle powietrza co jest teraz w atmosferze zostałaby wpuszczona w ciągu 30 dni kalendarzowych.

Co by się stało w tym momencie z atmosferą, z ciśnieniem powietrza, ze skutkami dla człowieka zdrowotnymi i możliwością przeżycia?
Czy Ziemia utrzymała by drugie tyle atmosfery na stałe no powiedzmy na 100 000 lat , powietrza ubywałoby w kosmos przez 20 lat lub 2000 lat do standardowej ilości jaka teraz jest, czy też wpompowana nadwyżka powietrza uciekłaby w kosmos w czasie krótkim typu 90dni lub 7 dni?

Co byłoby z możliwością życia i oddychania powietrzem wysoko w Himalajach 4000-6000-8000m n.p.m a co z możliwością życia i oddychania nisko na linii morza i do wysokości 0-100-200-400 m n.p.m?

2. Gdyby zły Czarodziej Gargamel lub inny odpompował nam połowę atmosfery powietrza które teraz jest, odpompowując do czarodziejskiej skrzynki super sprężarki odpompowując równomiernie nad wszystkimi lądami i oceanami zasysając powietrze na wysokości 1000 m n.p.m. z taką szybkością, że odpompował by tę połowę powietrza w ciągu 30 dni?

Co stałby się w tym momencie z Planetą, z możliwością życia, czy po odpompowaniu połowy powietrza z atmosfery Ziemi pozostała połowa powietrza rozrzedziłaby się w taki sposób, żeby pas/pokrywa atmosfery wynosiłaby dalej 10 000 metrów 0-10 000 m n.p.m tylko powietrze w każdej warstwie na każdej wysokości n.p.m. byłoby dwa razy rzadsze w stosunku do tego co było zanim czarodziej Gargamel ukradł nam połowę powietrza?
Czy jak powietrza byłoby o połowę mniej niż teraz jest to pozostałe powietrze szybko albo wolno nie uciekło by całe w kosmos czyli czy nie uciekło by w ciągu 30 dni, 6 miesięcy, 2 lat, 20 lat, 200 lat?

Czy umie ktoś odpowiedzieć na to pytanie?
W Niebie są Chóry Anielskie i nie płynie czas

W Niebie Maryja nic nie je, nie pije, nie oddycha i nie bije jej serce, nie spaceruje, nie rosną jej włosy i paznokcie, nie wydziela potu, nie mówi i nie myśli

Siedzi naga przywiązana pasami do krzesła i słucha modlitw oraz trzyma palec wskazujący w buzi
Codziennie o 22:00 anioł Gabriel odwiązuje Maryję z pasów i Maryja robi kupę do nocnika oraz sika

W piątek przychodzi do Maryi nagi Jezus z własnym pełnym 10litrowym nocnikiem, otwierają się przestworza i razem wyrzucają kupy z 2 nocników do Wisły na wlocie do Warszawy.
Maryja i Jezus nie odczuwają w Niebie już zapachów dlatego nie czują smrodów z nocników, które napełniają przez cały tydzień.

W Niebie rosną jagody manna i fruwają przepiórki, które zjada Jezus, a Maryja demonstruje "cud robienia kupy" czyli nic nie je a robi kupy.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Próba manipulacji atmosferą Ziemi. - przez gąska9999 - 31.10.2021, 20:25

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości