Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Próba manipulacji atmosferą Ziemi.
Tak w ogóle to nie byłam pewna czy dekada to 10 lat czy 100 lat.
W necie jest:
"Dekada (gr. déka „dziesięć”) – pojęcie oznaczające pewien czas. Najczęściej wyrazu „dekada” używa się dla okresu 10 lat. Można jednak tego określenia używać również dla dziesięciu miesięcy, tygodni lub dni."

Ten mój problem z tym tekstem angielskim to dotyczył pochłaniania energii słonecznej od Słońca przez 2 razy większą masowo oraz także grubszą ale mniej niż 2 razy tyle podwójną atmosferę oraz zwrotnie wypromieniowanie pochłoniętej energii od Słońca w postaci radiacji w kosmos.
To, że grubsza ale nie aż 2 razy grubsza atmosfera działa jak grubszy śpiwór, który nie odprowadza tyle ciepła z powierzchni Ziemi co cieńszy śpiwór ( czyli pierwotna pojedyncza atmosfera) czyli, że jest akumulacja ciepła przy powierzchni Ziemi aż woda w oceanach osiągnie 100 stopni Celsjusza to OK.
To, że grubsza atmosfera pochłaniała by nadal tyle samo fotonów - energii od Słońca co atmosfera cieńsza pierwotna to chyba też OK. Więc jest OK, miałam problem, żeby to przyswoić od razu.
W Niebie są Chóry Anielskie i nie płynie czas

W Niebie Maryja nic nie je, nie pije, nie oddycha i nie bije jej serce, nie spaceruje, nie rosną jej włosy i paznokcie, nie wydziela potu, nie mówi i nie myśli

Siedzi naga przywiązana pasami do krzesła i słucha modlitw oraz trzyma palec wskazujący w buzi
Codziennie o 22:00 anioł Gabriel odwiązuje Maryję z pasów i Maryja robi kupę do nocnika oraz sika

W piątek przychodzi do Maryi nagi Jezus z własnym pełnym 10litrowym nocnikiem, otwierają się przestworza i razem wyrzucają kupy z 2 nocników do Wisły na wlocie do Warszawy.
Maryja i Jezus nie odczuwają w Niebie już zapachów dlatego nie czują smrodów z nocników, które napełniają przez cały tydzień.

W Niebie rosną jagody manna i fruwają przepiórki, które zjada Jezus, a Maryja demonstruje "cud robienia kupy" czyli nic nie je a robi kupy.
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
RE: Próba manipulacji atmosferą Ziemi. - przez gąska9999 - 08.11.2021, 22:30

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości