Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Jeśli Teksas będzie chciał opuścić USA, zrobi to"
Wrzuciłem sobie pilastra do ignore list i jeszcze raz przejrzałem temat, teraz dopiero rzuca się w oczy, jak bardzo rozmowa z pilastrem była rzucaniem grochem o ścianę, przez co powtarzałem się w kolejnych postach. Chyba już sobie już tak zostawię na zawsze, plaster zawsze będzie miał swoje ostatnie zdanie Uśmiech. Chociaż argumentów za grosz.

Co do tematu, to USA wpadło już w pewne tryby, podobno Obama chce postawić na szybką kolej. Zależy jeszcze jak potoczy się ten kryzys, jeśli działania Obamy nie przyniosą skutku poparcie dla niego spadnie a u republikanów, nie znajdzie się lepszy kandydat (a przynajmniej inny niż Sarah Palin) to ameryka z tego knockdownu się nie podniesie, utraci swoją pozycję, rozpad byłby wtedy możliwy.

Najlepsze są w tym wszystkim reakcje na osobę Obamy wśród polskiej prawicy cytując pewnego posła "koniec cywilizacji białego człowieka" i tak konserwatyści w Polsce naprawdę myślą.
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
"Jeśli Teksas będzie chciał opuścić USA, zrobi to" - przez Al-Rahim - 23.04.2009, 11:54
"Jeśli Teksas będzie chciał opuścić USA, zrobi to" - przez eheon - 23.04.2009, 13:07

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości