Liczba postów: 1,347
Liczba wątków: 2
Dołączył: 04.2009
Reputacja:
0
Liczba postów: 1,213
Liczba wątków: 8
Dołączył: 07.2009
Reputacja:
0
http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,12477...omosc.html
Cytat:Monika Olejnik: : Nie sądzę, wstydzi się za pana Jarosław Gowin, wstydzi się za pana Grzegorz Schetyna, Paweł Graś też nie popiera tego, co pan robi.
Janusz Palikot: : No wypowiedź Pawła Grasia uważam, że była bardzo neutralna i bardzo wyrażona, natomiast wypowiedzi Jarosława Gowina ja dzisiaj nie słyszę ich. Ja mam pretensję do Jarosława Gowina, że dzisiaj, kiedy się opluwa premiera Tuska i kiedy się w sposób niewybredny atakuje liderów Platformy, w tym nowego prezydenta Bronisława Komorowskiego, to Jarosław Gowin milczy, podobnie zresztą, jak Antoni Mężydło, jest zastanawiające, że oni się obydwaj uaktywniają tylko wtedy, kiedy są naruszone fundamentalne interesy PiS.
Monika Olejnik: : Grzegorz Schetyna nie milczy i Grzegorz Schetyna uważa, że nie ma dla pana miejsca w Platformie Obywatelskiej.
Janusz Palikot: : Znaczy, ja się dziwię, że Grzegorz Schetyna no rozumiem, że nie umie przeżyć tej klęski na Lubelszczyźnie.
iskrzy u platformersow - czyzby szykowal sie podzial partii na dwie frakcje? (nie chodzi mi o podzial wewnatrzpartyjny)
czy premieru tusku powie "adios" palikotowi? ciekawi mnie, co by zrobil paliglup w takim przypadku - zakonczyl swoja kariere polityczna (w to watpie), wstapil do innej partii (tylko do jakiej?), czy moze zalozyl wlasna?(sukcesow nie wroze...)
jakiś mądry cytat
Liczba postów: 4,392
Liczba wątków: 29
Dołączył: 02.2006
Reputacja:
7
Płeć: nie wybrano
Superbroń w Afganistanie! Będą tam walczyć... transformersy
Cytat:Helikopter, który niczym transformers w ciągu minuty zmieni się w wóz bojowy? To już nie tylko filmowa fikcja. Nad tym niezwykłym pojazdem nazwanym AVX TX pracuje już jedna z amerykańskich firm zbrojeniowych - AVX Aircraft Company - informuje serwis Daily Mail.
:]
Liczba postów: 10,774
Liczba wątków: 173
Dołączył: 08.2008
Reputacja:
11
Płeć: nie wybrano
O proszę, a Avx przypadkiem nie opatentował tej nazwy?
Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Liczba postów: 5,511
Liczba wątków: 41
Dołączył: 12.2005
Reputacja:
25
Płeć: mężczyzna
exodim napisał(a):O proszę, a Avx przypadkiem nie opatentował tej nazwy? 
Avx wyznaje infoanarchizm... chyba.
EH
Liczba postów: 5,461
Liczba wątków: 67
Dołączył: 08.2008
Reputacja:
0
http://www.legitymizm.org/prawica-wolnosc
Coś o zgrzytach między prawicą tradycjonalistyczną a "jakobińskim pojęciem wolności"  Głównie o cenzurze, jaką chcieliby wprowadzić co niektórzy z prawicy, trochę o przymierzu prawicy z maoistami, trochę o infoanarchizmie, czy o tym, że evolianiści to nieprawdziwa prawica. Dobry tekst.
http://www.legitymizm.org/narod-ekologia-prawica
Ten sam autor, o kwestii podejścia lewicy i prawicy do ekologii. Gość świetne teksty pisze, trzeba będzie przejrzeć więcej.
[SIZE=1][SIZE=2][SIZE=1][SIZE=2]Burdel na forum powstaje, gdy moderatorzy forum postanawiają sprzeciwić się części działań członków Ekipy Honor.
Czat / IRC: http://pokazywarka.pl/jpqkgu/ - prosta instrukcja dołączania.[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]
Liczba postów: 4,392
Liczba wątków: 29
Dołączył: 02.2006
Reputacja:
7
Płeć: nie wybrano
Liczba postów: 10,774
Liczba wątków: 173
Dołączył: 08.2008
Reputacja:
11
Płeć: nie wybrano
Heh. Z RAŚ-u kojarzę pana Gorzelika i jego słynną wypowiedź "Po 80 latach, widać, że małpa zegarek zepsuła" w nawiązaniu do wypowiedzi Lloyda z obrad wersalskich z 1919: "przyłączyć Górny Śląsk do Polski to tak, jakby małpie dać zegarek".
Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Liczba postów: 1,319
Liczba wątków: 16
Dołączył: 04.2008
Reputacja:
0
W chrześcijaństwie najbardziej lubię to, że nie jest islamem - Pat Condell
Liczba postów: 1,213
Liczba wątków: 8
Dołączył: 07.2009
Reputacja:
0
Liczba postów: 14,823
Liczba wątków: 101
Dołączył: 05.2009
Reputacja:
333
Płeć: mężczyzna
Faktycznie dno
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Liczba postów: 4,996
Liczba wątków: 22
Dołączył: 04.2009
Reputacja:
0
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1020223,titl...omosc.html kolejny powód dla którego nie warto u siebie mieć islamistów.
Największy polski ateista. 110 kilo wagi.
konkluzja, po pewnej rozmowie - by pobić posąg ze Świebodzina, należy wybudować 34-metrową Sashę Grey, miażdzącą obcasem głowę biskupa.
Przerobienie wyspy Niue na raj podatkowy i BDSM-land też w planach.
"Zadbałem o o tę ponurą reputację, by odstraszyć podstępne zło, które dręczy nasz przeklęty kraj. Wiesz o czym mówię? o podatkach."
Harry Potter niesie lepsze przesłanie niż biblia.
Liczba postów: 14,823
Liczba wątków: 101
Dołączył: 05.2009
Reputacja:
333
Płeć: mężczyzna
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Liczba postów: 4,674
Liczba wątków: 429
Dołączył: 07.2004
Reputacja:
21
Płeć: mężczyzna
O nowym logo Nowego Sącza: http://wyborcza.pl/1,75248,8163592,Z_czy..._dlon.html
Duszpasterstwo Akademickie napisał(a):„Kolory tęczy, jak powszechnie wiadomo, są symbolem mniejszości homoseksualnych. Czarna kropka wytatuowana na środku dłoni jest symbolem » zakropkowania «, czyli oddania się szatanowi”.
:lol2: :lol2: :lol2: :wilq-smiech:
A oto owo pedalsko - satanistyczne logo:
Liczba postów: 12,313
Liczba wątków: 81
Dołączył: 12.2009
Reputacja:
388
Płeć: nie wybrano
Temu o. Robertowi Więckowi upały mocno szkodzą.
"Łatwo jest mówić o Polsce trudniej dla niej pracować jeszcze trudniej umierać a najtrudniej cierpieć"
NN
Liczba postów: 4,392
Liczba wątków: 29
Dołączył: 02.2006
Reputacja:
7
Płeć: nie wybrano
Liczba postów: 1,213
Liczba wątków: 8
Dołączył: 07.2009
Reputacja:
0
Rząd Indii twierdzi, że udało się opracować taniego edukacyjnego laptopa za jedyne 35 dolarów.
Cytat:Z doniesień wynika, że trwają rozmowy na temat masowej produkcji. Urządzenie ma "pamięć, wyświetlacz, wszystko". Sprzęt jest przystosowany do rozbudowy.
Oprogramowanie bazuje na Linuksie, ma przeglądarkę internetową, czytnik PDF i jest zdolne do prowadzenia wideokonferencji. Komputer powstał dzięki współpracy indyjskich instytutów naukowych i technologicznych.
tutaj fotka - http://cdn.physorg.com/newman/gfx/news/indiadevelop.jpg
co prawda wyglada to na tablet (chyba ma ekran dotykowy), a nie na laptopa, ale zejscie do tak niskiej ceny to duze osiagniecie  ciekawe tylko, jak jest z awaryjnoscia tego sprzetu - bo cos mi sie wydaje, ze tak niskim kosztem nie mozna wyprodukowac stabilnego komputiera :p
jakiś mądry cytat
|