Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Janusz Korwin-Mikke & Zespół Aspergera
Janusz & Gozdyra.

[Obrazek: comment_sQdgaVJFmpBPnGAer4yFxnZfEMBECpEi.jpg]
Duży uśmiech
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu rzeczy
.
Odpowiedz
To z nią ma te nieślubne dzieci? Jeśli tak, to mają szansę być najgłupsze w historii Polski.
Odpowiedz
Comandiante,gozdyra jest akurat spoczko Uśmiech
Jak tak ja oglądam w TV wielu powinno sie odniej uczyć.
Np jak wczoraj próbowała uspokoić dwie dzikie baby.
Odpowiedz
El Commediante napisał(a):To z nią ma te nieślubne dzieci? Jeśli tak, to mają szansę być najgłupsze w historii Polski.

He, he.
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu rzeczy
.
Odpowiedz
jagoda acai napisał(a):Np jak wczoraj próbowała uspokoić dwie dzikie baby.
A które?
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
Czyli mam rozumieć, że pani Gozdyra robi program, w którym przepytuje swojego faceta?
http://www.wykop.pl/link/2421593/skandal...lsat-news/
Ciekawy format telewizyjny.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Kasia Gunia (nie na zdjęciu - szogunem był chłopak, Kasia była po cywilu ;-)) dostała się na konwencję Komorowskiego. Siedziała w pierwszym rzędzie i udało jej się dwa razy wejść na scenę i robić tło prezydentowi z naszą planszą ‪#‎dziękujęKomorowskiemu‬. Za drugim razem ochrona dostała cynk na temat prawdziwego wydźwięku tego hasła i wyrwawszy plansze Kasi wyprowadziła ją z budynku. Proszę o przeglądanie materiałów (relacja online/ relacje w TV/zdjęcia) i wyszukiwanie, czy widać nasz hashtag.
Może coś być widać zwłaszcza w czasie wchodzenia dziewczyn na scenę i wchodzenia Komorowskiego po czerwonym dywanie.
Komorowskiemu dziękujemy:
- za podniesienie wieku emerytalnego
- za podwyższenie podatku VAT
- za podniesienie akcyzy na paliwo
- za podniesienie VAT-u na ubranka dziecięce
- za o-ZUS-owanie "umów śmieciowych"
- za koszty utrzymania kancelarii większe, niż
Królowej Brytyjskiej
- za regulacje w każdym aspekcie gospodarki
- za twierdzenie, że ostatnie wybory zostały
przeprowadzone rzetelnie
- za wygonienie z Polski 2 mln ludzi
oraz za inne wybitne czyny dla Polski, np.:
- za zgolenie wąsów
- za instrukcję obsługi krzesła
- za międzynarodowe kontakty - z Szogunami
- za czekoladowego Orła
- za dbałość o język polski wink emoticon
- za wszystkie gafy, których zliczyć nie sposób
JEDNA KADENCJA WYSTARCZY!

[url="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=641109279326490&set=gm.829444517130911&type=1"][Obrazek: 10403540_641109279326490_517423257682582...e=5586614E]
[/url]
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
Korwin w akcji. Wklejam, bo rozwinął się:

https://www.youtube.com/watch?v=jIn6JWCi...e=youtu.be
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
No. To chyba jego najlepsze wystąpienie. Ale widać, że już ma wkurwa na ciągle te same docinki. Cóż, taką karmę sobie stworzył 8)
.
Odpowiedz
Cwaniak  Duży uśmiech

[Obrazek: WearyForkedKingfisher.gif]
.
Odpowiedz
Bez komentarza.
Cytat:4-VI to data symboliczna. Skończył się pewien okres w dziejach Polski. Okres 1955-1989, kiedy to w Polsce NIE panowała d***kracja - i DLATEGO było (pomału, pomału...) coraz lepiej. W 1988 roku po wprowadzeniu "Ustawy Wilczka" byliśmy już najbardziej liberalnym krajem w Europie!!
I wtedy właśnie wkroczyła Lewica. Posiłkując się NSZZ "Solidarność" przystąpiła w 1989 roku do powolnej likwidacji Wolności. Teraz co nowe wybory - to gorzej i głupiej.
Cóż: głupich jest więcej, niż mądrych - więc gdy rządzi Większość musi być coraz głupiej.
Dziwienie się jest nie na miejscu.
https://www.facebook.com/janusz.korwin.m...7956087060
Odpowiedz
Link nie działa.
Sebastian Flak
Odpowiedz
Poprawiłem.
Odpowiedz
Xeo95 napisał(a): Bez komentarza.

Cytat:4-VI to data symboliczna. Skończył się pewien okres w dziejach Polski. Okres 1955-1989, kiedy to w Polsce NIE panowała d***kracja - i DLATEGO było (pomału, pomału...) coraz lepiej. W 1988 roku po wprowadzeniu "Ustawy Wilczka" byliśmy już najbardziej liberalnym krajem w Europie!!
I wtedy właśnie wkroczyła Lewica. Posiłkując się NSZZ "Solidarność" przystąpiła w 1989 roku do powolnej likwidacji Wolności. Teraz co nowe wybory - to gorzej i głupiej.
Cóż: głupich jest więcej, niż mądrych - więc gdy rządzi Większość musi być coraz głupiej.
Dziwienie się jest nie na miejscu.
https://www.facebook.com/janusz.korwin.m...7956087060

Niech dalej tak bredzi, a nie przekroczy 4%. Ja  się prawdopodobnie przeniosę na nowoczesnąpl (o ile tylko nie okażą się jakąś palikociarnią).

lol fanatyczne kuce zaczęły mnie już minusować za ten post
Odpowiedz
Cytat:Niech dalej tak bredzi, a nie przekroczy 4%. Ja się prawdopodobnie przeniosę na nowoczesnąpl (o ile tylko nie okażą się jakąś palikociarnią).

Naiwny jesteś. Nie ufam żadnemu projektowi Leszka Balcerowicza. Wystarczyła mi jedna Unia Wolności. A co do pokładania nadziei w jakieś partyjki polityczne, odradzam.
Odpowiedz
A dlaczego miałbym zaufać Korwinowi, a Petru już nie, skoro Korwin swoją własną żonę potrafił oszukać, do tego jakiś tajne porozumienia z Kukizami czy syf w KNP. Ile trudu włożyli wyborcy Korwina w jego promowanie, by ten za chwile czymś chlapnął. A potem jego wyborcy musieli go usprawiedliwiać co tak na prawdę jego wysokość miała na myśli, później znowu budowanie wizerunku, wzrost poparcia... ciach, gwałty, plemniki, Hitler też budował autostrady, za komuny było lepiej... i tak w kółko!
Sory ale we mnie większe zaufanie budzi Petru.
Odpowiedz
Jezusie... Kolejny fanatyk Korwina. Nic nie pisałem o Korwinie, a ten już z pianą na ustach.
Odpowiedz
Tzn. kto jest fanatykiem korwina? Dla mnie istnieją tylko dwie możliwości Korwin lub Petru. Ja tylko napisałem dlaczego Petru a nie druga opcja. Gdzie ty tam widzisz fanatyzm?
Odpowiedz
Nie wiem, może Ty? Dlaczego na mnie naskoczyłeś? Nie jestem korwinowcem, a już ułożyłeś sobie jakiś obraz i zacząłeś walić w chochoła.
Odpowiedz
Cytat:Nie wiem, może Ty? Dlaczego na mnie naskoczyłeś?
Weź mi powiedz jak mogę być fanatykiem korwina skoro właśnie w poście wyżej go krytykuje. Jeszcze raz mówię dla mnie istnieją obecnie tylko dwie możliwości Korwin i Petru. Wyżej napisałem dlaczego nie Korwin.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości