To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ankieta: Na kogo głosujesz w II turze?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Duda
37.25%
19 37.25%
Komorowski
35.29%
18 35.29%
Oddaję głos nieważny
11.76%
6 11.76%
Nie głosuję
15.69%
8 15.69%
Razem 51 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
II tura wyborów
Pytanie Zefcia (co prawda skierowane do Kontestatora ale jako uczestniczący w dyskusji o konserwatyzmie nie omieszkałem nie odpowiedzieć).:
"Gdzie KRK potępił liberalizm gospodarczy?"

Odpowiedź Baptiste- Wskazanie 7 encyklik

To są te kłamstwa?
A może jakże obszerny post o treści "no właśnie" to merytoryczna reakcja na odpowiedź?
Mój błąd, że w ogóle na taki śmietnik raczyłem zareagować.

Masz coś do napisania poza puszczaniem zbędnych pytań, które potem zostawiasz samopas? czy poza puszczaniem z góry niemożliwych do obrony (bo aż tak oderwanych od rzeczywistości) tez jak ta w temacie konsertwatyzmu PISu, którą nie omieszkałem zalinkować?
"Łatwo jest mówić o Polsce trudniej dla niej pracować jeszcze trudniej umierać a najtrudniej cierpieć"
NN
Odpowiedz
Na Komorowskiego.

To bez znaczenia, że miał fatalną kampanię wyborczą. Wiem, jakim był Prezydentem i to się liczy.

Natomiast kim jest Jego konkurent, wskazywało w dyskusji kilka osób. To pacynka w rękach Jarka. A ten pan już nigdy nie powinien mieć jakiegokolwiek wpływu na polski rząd.

Baptiste pyta:
Cytat:Nie pamiętam aby PIS i jego ludzie narobili tyle badziewia co PO zatem wybór mam prosty. Bałbym się tylko o prawo o ruchu drogowym bo tam swego czasu byli bardziej radykalni od PO, ale słyszałem też wypowiedzi wskazujące na coś innego. Tak czy siak ta jedna sprawa to za mało w obliczu syfu PO.
"Tyle badziewia" jest mało konkretnym sformułowaniem, więc nie będę tego komentował. Ale przypomnę Ci Zbyszku, że Jarek Kaczyński chciał nas zwyczajnie okraść. Nie, nie z pieniędzy, choć i to miało miejsce - chciał nas okraść z wolności. Z suwerennego prawa wyboru władzy. I niczym nie różnił się od komuchów w tych usiłowaniach, albo od Putina, z którym był porównywany. A Ty ułatwiasz mu osiągnięcie tego celu, oddając jego pacynce kluczowe stanowisko w państwie, gdyż dopadł Cię nagły atak amnezji.
Odpowiedz
exeter napisał(a): Na Komorowskiego.

To bez znaczenia, że miał fatalną kampanię wyborczą. Wiem, jakim był Prezydentem i to się liczy.

Natomiast kim jest Jego konkurent, wskazywało w dyskusji kilka osób. To pacynka w rękach Jarka. A ten pan już nigdy nie powinien mieć jakiegokolwiek wpływu na polski rząd.

Baptiste pyta:

Cytat:Nie pamiętam aby PIS i jego ludzie narobili tyle badziewia co PO zatem wybór mam prosty. Bałbym się tylko o prawo o ruchu drogowym bo tam swego czasu byli bardziej radykalni od PO, ale słyszałem też wypowiedzi wskazujące na coś innego. Tak czy siak ta jedna sprawa to za mało w obliczu syfu PO.
"Tyle badziewia" jest mało konkretnym sformułowaniem, więc nie będę tego komentował. Ale przypomnę Ci Zbyszku, że Jarek Kaczyński chciał nas zwyczajnie okraść. Nie, nie z pieniędzy, choć i to miało miejsce - chciał nas okraść z wolności. Z suwerennego prawa wyboru władzy. I niczym nie różnił się od komuchów w tych usiłowaniach, albo od Putina, z którym był porównywany. A Ty ułatwiasz mu osiągnięcie tego celu, oddając jego pacynce kluczowe stanowisko w państwie, gdyż dopadł Cię nagły atak amnezji.

A szkoda, że nie będziesz komentował, bo widzisz-jeszcze nie tak dawno to faktycznie mało konkretne sformułowanie zastąpiłem bardziej konkretnym wskazaniem zmian prawnych i to właśnie nikomu innemu jak tobie.

Tak czy siak  z tego co piszesz nie ma się czego obawiać. Jeśli Jarek chciał mnie okraść z wolności to pewnie miałem skończyć w jakiejś klatce na targu niewolników. Jego plan nie zrealizował się nawet w 1% a zatem nie muszę się obawiać aż tak nieudolnego człowieka. Tak więc proszę-nie strasz mnie Jarkiem, moja wolność miała i ma się bardzo dobrze.
Jeśli zaś za wolność uważasz tu sobie jakieś fantasmagorie, na których mi nie zależy to tym bardziej nie mam się czego obawiać.
"Łatwo jest mówić o Polsce trudniej dla niej pracować jeszcze trudniej umierać a najtrudniej cierpieć"
NN
Odpowiedz
exeter napisał(a): (...)
"Tyle badziewia" jest mało konkretnym sformułowaniem, więc nie będę tego komentował. Ale przypomnę Ci Zbyszku, że Jarek Kaczyński chciał nas zwyczajnie okraść. Nie, nie z pieniędzy, choć i to miało miejsce - chciał nas okraść z wolności. Z suwerennego prawa wyboru władzy. I niczym nie różnił się od komuchów w tych usiłowaniach, albo od Putina, z którym był porównywany. A Ty ułatwiasz mu osiągnięcie tego celu, oddając jego pacynce kluczowe stanowisko w państwie, gdyż dopadł Cię nagły atak amnezji.

Duży uśmiech
Te przepychanki, które łajno większe: PiS czy PO nie przestaną mnie zadziwiać.

Pogódźcie się z tym, że PO już nie będzie rządzić od jesieni. PiS pewnie też nie. Tak obstawiam.

Co do Dudy - teoria spiskowa - może jest mu bliżej do innej grupy, niż Kaczor i jego przyboczni.
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed  nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu  rzeczy

“What warrior is it?”

“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”


.
Odpowiedz
Pierwszy sondaż:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1...Czolka3Img

Duda prowadzi - 44:40 i 16% niezdecydowanych.
"Equality is a lie. A myth to appease the masses. Simply look around and you will see the lie for what it is! There are those with power, those with the strength and will to lead. And there are those meant to follow – those incapable of anything but servitude and a meager, worthless existence."
Odpowiedz
Widzę Jester mnie wyprzedził. No i teraz pytanie kim się niezdecydowani Uśmiech
"Nie można powiedzieć, która masa ludowa ma więcej źródeł piękna. Są wieki całe, że jakiś naród przoduje drugim, są znów wieki, że idzie za drugim. Kto tępi narody, ten jakby zrywał struny z harfy świata. Cóż komu przyjdzie, że będzie miał harfę o jednej tylko strunie? Nie tępić, lecz rozwijać należy narodowości. A rozwijać je może wolność narodów, niepodległość i poszanowanie ich odrębności…"

Ignacy Daszyński
Odpowiedz
Duda powinien powiedzieć coś, co zmarginalizowałoby widmo Kaczora, a przyciągnęłoby niezdecydowanych z lewego sektora, a przy tym, na tyle mądrze żeby kato-beton nie zrozumiał.

Tak na marginesie, z jakimi krajami Polska nie ma podpisanej umowy ekstradycyjnej? Bo zastanawiam się dokąd pojedzie Komorowski Duży uśmiech
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed  nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu  rzeczy

“What warrior is it?”

“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”


.
Odpowiedz
Kontestator,

Cytat:Widzę Jester mnie wyprzedził. No i teraz pytanie kim się niezdecydowani [Obrazek: smile.gif]
Pomijając tych którzy z reguły nie głosują, głównie lewica. Wykastrowana ogórkiem przez Leszka Millera.
I do niej może odwołać się Komorowski:
Prezydencie głosy są na lewicy

Baptiste,

cały problem w tym, że młodzi widzą w polityce zabawę i okazję do draki. Nie pamiętają ani PRLu, ani IV RP. Nie pojmują, że ich wybory mają konsekwencje. W mojej ocenie tamtych dwóch parszywych lat 2005-07, nie ma grama przesady. Wtedy tylko o włos uniknęliśmy węgierskiego scenariusza.
Tymczasem ten, jak go raczyłeś nazwać, "badziew" PO, zapewnił nam dwie kadencje spokoju w czasach, gdy na świecie szalał kryzys i milionowe demonstracje przetaczały się przez ulice europejskich miast. A ten spokój zaowocował rozwojem - wyjdź z domu i rozejrzyj się wokół, zobacz chociażby czym jeżdżą Polacy?
Odpowiedz
Patrzę za okno. Akurat widzę Mazdę 323. Na oko początek XXI wieku. Trochę słabo.
Uśmiech

Exeter. Niewątpliwie Polacy jeżdżą lepszymi samochodami niż np. 20 lat temu. Dostęp do samochodów też jest większy. Kiedyś nawet używane były dobrem niemal luksusowym, obecnie są bardzo powszechne.
Ale ja żadnego przeskoku w tej materii akurat po dojściu do władzy PO nie zarejestrowałem. Przecież żadnego boomu gospodarczego nie zanotowaliśmy.

Z tych frazesów ludzie się już co raz częściej śmieją (wide reakcja na jeden z ostatnich spotów PO). Te straszenie utratą wolności, faszyzmem, autorytaryzmem Jarka, państwem policyjnym itd. to takie mało wiarygodne jest.
Każdy mi tylko próbuje wmówić, że w latach 2005-2007 działo się coś strasznego a tymczasem niczego takiego nie odnotowałem.
Bo Blida się zabiła? Bo Sawicka płakała? Sorry, ale na moją osobę i mój żywot nie miało to żadnego znaczenia.
"Łatwo jest mówić o Polsce trudniej dla niej pracować jeszcze trudniej umierać a najtrudniej cierpieć"
NN
Odpowiedz
Cytat:powinien wreszcie zachować się jak prawdziwy mąż stanu i nazwać rzeczy po imieniu: Polsce grozi wielkie niebezpieczeństwo, które można jeszcze powstrzymać.

Co ten koleś bierze. Uwaga! Strzeżcie się, bo, bo, bo niebezpieczeństwo..!
Szczęśliwy

Jakiś komentarz pod notką Hartmana:
Cytat:takei-butei

14 maja o godz. 8:09
To się nie mieści w głowie, aby w sztabie wyborczym kandydata na prezydenta Polski był czciciel Pinocheta, ultraprawicowiec z ZChN-u (potem PiS-u, teraz PO). Są jakieś zasady, których nie można gnoić…, zwłaszcza prezydentowi Polski.

Za to zapraszanie "Jaruzela" było godne poklasku : )


Cytat:cały problem w tym, że młodzi widzą w polityce zabawę i okazję do draki. Nie pamiętają ani PRLu, ani IV RP. Nie pojmują, że ich wybory mają konsekwencje. W mojej ocenie tamtych dwóch parszywych lat 2005-07, nie ma grama przesady. Wtedy tylko o włos uniknęliśmy węgierskiego scenariusza.


Jedyny komentarz jaki mi się nasuwa : )
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed  nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu  rzeczy

“What warrior is it?”

“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”


.
Odpowiedz
[Obrazek: 11169465_408199486031260_305834709918813...f03bb3b2ad]

Żarłak napisał(a):
Cytat:powinien wreszcie zachować się jak prawdziwy mąż stanu i nazwać rzeczy po imieniu: Polsce grozi wielkie niebezpieczeństwo, które można jeszcze powstrzymać.

Co ten koleś bierze. Uwaga! Strzeżcie się, bo, bo, bo niebezpieczeństwo..!
Szczęśliwy


A Legierski na Dudę?
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3...42423.html
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
Baptiste napisał(a):
warbarbye napisał(a): Nigdzie. Twoi adwersarze - nawet osoba podająca się za katolika - nie są świadomi faktu, że orędzie papieskie nie jest równoważna dekretowi Magisterium Kościoła. 
Najlepiej to widać na przykładzie Piusa XII, który potępił komunizm, i Pawła VI, któremu nie przeszkadzało wchodzenie w dupę Sowietom.

A co ma piernik do wiatraka? Magisterium (tak w ogóle to magisterium nie jest żadnym osobnym rodzajem dokumentu, mniemam iż piszesz np. o konstytucji apostolskiej) nie zawiera tez sprzecznych z tymi, które są postawione w tych encyklikach.
W ogóle nie dotyczy tego typu spraw. 

Tym samym nie ma czegoś takiego jak >>stanowisko Kościoła<< wobec tych spraw. Ogarnij swój ultramontanizm i nie czyń z encyklik papieskich oficjalnych wykładni Kościoła, bo popadasz w herezje.
Poza tym, dziękuję za uświadomienie mnie czym jest Magisterium.


Druga sprawa, dość zabawnie to wygląda, gdy zestawiasz encykliki Montiniego i Piuxa XI obok siebie. Świadczy to co najmniej o braku jakiegokolwiek pierwiastka zrozumienia dziejów Kościoła w XX wieku. Ponadto, wydaje mi się, że intelektualna uczciwość nakazuje zapoznanie i się i zrozumienie treści przytaczanych tytułów… Dzięki temu mógłbyś uniknąć zaciemniania rzeczywistości pustymi rozróżnieniami jak gospodarka rynkowa- gospodarka wolnorynkowa. No, ale rozumiem, że to taka sztuczka erystyczna wykorzystująca świadomość faktu nieznajomości encyklik przez adwersarza i chęć tworzenia własnej teorii ekonomicznej.


Cytat: Masz coś do napisania poza puszczaniem zbędnych pytań, które potem zostawiasz samopas?

Masz coś do napisania poza przytaczaniem tytułów encyklik, których treści i tak nie znasz?

Pytanie za 100 pkt: który sobór doktrynalny potępił liberalizm?
Odpowiedz
Na -:



Na +:
https://www.youtube.com/watch?v=rJ6ADq1yTgc
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
Bapiste,

Cytat:Patrzę za okno. Akurat widzę Mazdę 323. Na oko początek XXI wieku. Trochę słabo.

[Obrazek: smile.gif]

Exeter. Niewątpliwie Polacy jeżdżą lepszymi samochodami niż np. 20 lat temu. Dostęp do samochodów też jest większy. Kiedyś nawet używane były dobrem niemal luksusowym, obecnie są bardzo powszechne.
Ale ja żadnego przeskoku w tej materii akurat po dojściu do władzy PO nie zarejestrowałem. Przecież żadnego boomu gospodarczego nie zanotowaliśmy. 
Nie miałem na myśli wyłącznie twojego auta. Duży uśmiech
Ja już nie rozpoznaję nowych marek samochodów na ulicach, tyle się ich ostatnio pojawiło. I nie dotyczy to tylko okolicy Warszawy, gdzie mieszkam. 
Cytat:Z tych frazesów ludzie się już co raz częściej śmieją (wide reakcja na jeden z ostatnich spotów PO). Te straszenie utratą wolności, faszyzmem, autorytaryzmem Jarka, państwem policyjnym itd. to takie mało wiarygodne jest.

Każdy mi tylko próbuje wmówić, że w latach 2005-2007 działo się coś strasznego a tymczasem niczego takiego nie odnotowałem. 
Bo Blida się zabiła? Bo Sawicka płakała? Sorry, ale na moją osobę i mój żywot nie miało to żadnego znaczenia.
Ledwie kilka lat do tyłu i już amnezja?
Nie było dzielenia Polków na swoich i obcych? Nie było wskazywania "polskojęzycznych mediów"? Nie było szukania wrogów, w kraju i za granicami, tylko po to, by zewrzeć własne szeregi?
Ale najważniejsze, mając 150 szabel w Sejmie, Senat i Prezydenta, podjęto próbę zniszczenia własnego państwa i zbudowania nowego, w którym tylko swoi mieliby prawo rządzić!
W tym celu przy pomocy służb specjalnych i posłusznej prokuratury podjęto próbę zniszczenia opozycji parlamentarnej i pozbawienia głowy partii koalicyjnych. Próbę manipulowania wyborcami przez akcje służb. A Ty, kurwa niczego nie widziałeś i niczego nie pamiętasz?
Chłopie, idź do okulisty, albo daj sobie spokój z oceną spraw publicznych - to nie dla Ciebie.
Chyba, że należysz do takiego pokroju ludzi, którzy entuzjastycznie popierali Hitlera, a dziś modlą się do Putina.
Wyznawcy Jarka, to ten sam typ.

A "duduś" jest tylko kolejną zagrywką Jareczka, fakt, że wyjątkowo sprytną, ale jej cel jest ten sam co zawsze - zdobyć niekontrolowaną władzę w Polsce. Masz jeszcze możliwość wyboru - wolność, albo totalitaryzm.
Odpowiedz
exeter napisał(a): Nie było dzielenia Polków na swoich i obcych? Nie było wskazywania "polskojęzycznych mediów"? Nie było szukania wrogów, w kraju i za granicami, tylko po to, by zewrzeć własne szeregi?
Ale najważniejsze (...) podjęto próbę zniszczenia własnego państwa i zbudowania nowego, w którym tylko swoi mieliby prawo rządzić!
W tym celu przy pomocy służb specjalnych i posłusznej prokuratury podjęto próbę zniszczenia opozycji parlamentarnej i pozbawienia głowy partii koalicyjnych. Próbę manipulowania wyborcami przez akcje służb.

widze, ze nic sie nie zmienilo i straszenie PiS to glowny argument. a wydawac by sie moglo, iz "zabierz babci dowod" oraz "mlodzi wyksztalceni z duzych miast" nauczylo juz czegos ludzi jesli chodzi o taka retoryke. szkoda.

poza tym wiesz, ze twoj opis bardzo ladnie pasuje do okresu rzadow PO? szczegolnie w swietle tasm wprost i kilku innych smaczkow. tak samo z Duda jako marionetka Jarka, gdy tak naprawde nie wiadomo jeszcze czy nia bedzie, natomiast w przypadku Komorowskiego doskonale jasne jest, iz to "prezydent zgody" do tego stopnia, ze zadnej partyjnej dyrektywy nie zakwestionuje.

swoja droga co by nie mowic o PiS to zarowno Kaczynski jak i teraz Duda (jesli wygra) to jedyni z polskich prezydentow z naprawde wyzszym wyksztalceniem (bo mgr nawet kilkadziesiat lat temu to nic wielkiego, doktorat dopiero wymaga rzeczywistego wysilku i swiadczy o jakims tam poziomie wiedzy w danej dziedzinie). do tego Duda znacznie lepiej prezentuje sie od Komorowskiego i bez problemu dogada sie po angielsku z kazdym, nie robiac przy okazji wpadek zwizanych z brakiem obycia/wychowania. a to jakby nie bylo dosc istotne dla prezydenta, gdy funkcja reprezentatywna jest jedna z wazniejszych.
....jak łatwo wy­wołać echo w pus­tych głowach.


Odpowiedz
Baptiste napisał(a): A może jakże obszerny post o treści "no właśnie" to merytoryczna reakcja na odpowiedź?
Nie. Ten post nie był odpowiedzią na sypnięcie 7 tytułami, gdzie rzekomo (bo uzasadnienia brak) papieże poparli doktrynę polityczno-gospodarczą uznawaną przez PiS. Ten post był zwróceniem uwagi, iż to co zarzucasz innym jest właśnie głównym grzechem PiSu.
Cytat:czy poza puszczaniem z góry niemożliwych do obrony (bo aż tak oderwanych od rzeczywistości) tez jak ta w temacie konsertwatyzmu PISu, którą nie omieszkałem zalinkować?
Chyba jeszcze raz musisz wyrazić swoją myśl, bo zjadłeś całe zdanie nadrzędne i dopełnienie w podrzędnym.
Tress byłaby doskonałą filozofką. W istocie, Tress odkryła już, że filozofia nie jest tak wartościowa, jak jej się wcześniej wydawało. Coś, co większości wielkich filozofów zajmuje przynajmniej trzy dekady.

— Brandon Sanderson
Odpowiedz
http://wyborcza.pl/1,143644,17920133.html#MTstream


Tymczasem Komorowski już obiecuje kiełbasę wyborczą za 2.7 mld złotych.  Trzeba jednak przyznać, że przy Dudzie, który obiecał kiełbasy za 80 mld, ma umiar Duży uśmiech

Zastanawia mnie jedynie, czy oni nie widzą, że po histerii która wybuchła po tej rozmowie z chłopakiem który pytał jak kupić mieszkanie za 2 tysiące złotych (dla mnie niezbyt zrozumiałej - bo Komorowski przecież dobrze mu powiedział i jak na to patrzę to kojarzy mi się sprawa ze słowami Cimoszewicza o ubezpieczeniach) taki program wydawania pieniędzy na tworzenie sztucznych miejsc pracy dla młodych będzie odebrany jako całkowicie nieautentyczny?
Odpowiedz
Oni to wiedzą, ale "doradcy" pracują żeby pogrążyć Komorowskiego : ) Biedak jest już tak zaszczuty, że nie wie komu może zaufać.
Operacja "Rzyrandol" dobiega końca Duży uśmiech


jeahwe napisał(a): widze, ze nic sie nie zmienilo i straszenie PiS to glowny argument. a wydawac by sie moglo, iz "zabierz babci dowod" oraz "mlodzi wyksztalceni z duzych miast" nauczylo juz czegos ludzi jesli chodzi o taka retoryke. szkoda.

Doprowadzenie do sytuacji, w której PO i PiS podzieliły wyborców to ich największy sukces. Na szczęście okres tej niekorzystnej dla Polski opozycji już się kończy. Pamiętajcie tylko żeby nie głosować na ludzi z tych ośrodków nawet, jeśli pojawią się w innych partiach : ) a przyjęcie takiego człowieka do "nowej parti" powinno być lampką ostrzegającą przed "nową siłą polityczną". : )
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed  nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu  rzeczy

“What warrior is it?”

“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”


.
Odpowiedz
Żarłak napisał(a):
jeahwe napisał(a): widze, ze nic sie nie zmienilo i straszenie PiS to glowny argument. a wydawac by sie moglo, iz "zabierz babci dowod" oraz "mlodzi wyksztalceni z duzych miast" nauczylo juz czegos ludzi jesli chodzi o taka retoryke. szkoda.

Doprowadzenie do sytuacji, w której PO i PiS podzieliły wyborców to ich największy sukces. Na szczęście okres tej niekorzystnej dla Polski opozycji już się kończy. Pamiętajcie tylko żeby nie głosować na ludzi z tych ośrodków nawet, jeśli pojawią się w innych partiach : ) a przyjęcie takiego człowieka do "nowej parti" powinno być lampką ostrzegającą przed "nową siłą polityczną". : )

Otóż to - PO straszy, że przyjdzie Kaczyński i zabierze wolność, PIS - straszy te straszne liberały z PO wyprzedają Polskę i nie dbają o biedaków których w kraju jest 90% a dwie bandy debili (mówię to nie o tych co wybierają  z niesmakiem ich zdaniem mniejsze zło ale napalonych wyborcach obu partii) dają się ku radości wierchuszki PIS i PO na to nabierać.
Odpowiedz
Żarłak napisał(a): Oni to wiedzą, ale "doradcy" pracują żeby pogrążyć Komorowskiego : ) Biedak jest już tak zaszczuty, że nie wie komu może zaufać.
Operacja "Rzyrandol" dobiega końca Duży uśmiech


jeahwe napisał(a): widze, ze nic sie nie zmienilo i straszenie PiS to glowny argument. a wydawac by sie moglo, iz "zabierz babci dowod" oraz "mlodzi wyksztalceni z duzych miast" nauczylo juz czegos ludzi jesli chodzi o taka retoryke. szkoda.

Doprowadzenie do sytuacji, w której PO i PiS podzieliły wyborców to ich największy sukces. Na szczęście okres tej niekorzystnej dla Polski opozycji już się kończy. Pamiętajcie tylko żeby nie głosować na ludzi z tych ośrodków nawet, jeśli pojawią się w innych partiach : ) a przyjęcie takiego człowieka do "nowej parti" powinno być lampką ostrzegającą przed "nową siłą polityczną". : )

to niestety juz sie zeczelo, bo wczoraj czy przedwczoraj byl sondaz uwzgledniajacy ta nowa partie i nie wiadomo skad od razu ma ona dwucyfrowe poparcie (tzn. samego ugrupowania jeszcze chyba nawet oficjalnie nie ma, od miesiaca tylko istnieje to w jakos tam sformalizowanej postaci). tak sie zastanawialem czemu Olechowski zdradzil koncept "cwiczen" i teraz wszystko jasne - bo chce, aby opinia publiczna widzial go jako tego spoza glownego nurtu. a tymczasem to taka przykrywka i szykuje sie zwykly rebranding PO.
....jak łatwo wy­wołać echo w pus­tych głowach.


Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości