To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wędrówki Ludów AD 2015
Sofeicz napisał(a): Mam niejaki mętlik w głowie. Pocieszam się, że nie tylko ja, a na pewno politycy europejscy i unijni.

Rzeka uchodźców/imigrantów/nielegalnych emigrantów (niepotrzebne skreślić) głosuje nogami i ciągnie na mityczną Alemanię, Brytanię.
Niestraszne im zasieki z drutu kolczastego, morza, rzeki, góry, hermetyczne ciężarówki - jak zombie prą naprzód.
Można się spodziewać ich milionowej liczby.

Czy ktoś ma jakiś pomysł na ten dowód wyższości Europy nad całą resztą (poza oczywiście starymi, sprawdzonymi metodami eksterminacji)?
Z jednej strony mamy konkretnych ludzi, z konkretnymi dziećmi, historiami ucieczki, prześladowań, rzezi.
Z drugiej przestraszonych Europejczyków, którzy miotają się od ściany permisywizmu niemieckiego do punitywizmu węgierskiego.

Jakiś dołujący fatalizm zawisł nad kontynentem.
Zachciało się obalać niedobrych dyktatorów, mleko się rozlało.

Soilidarność czy odrzucenie?

Ja też nie wiem co o tym myśleć. Stany Zjednoczone wywołały wojnę w Iraku. A teraz gdy przychodzi borykać się ze skutkami tej wojny to państwo to mówi: "Życzymy Europie pomyślnego rozwiązania problemu uchodźców" ale sami nie chcą żadnych uchodźców do siebie przyjmować. Osobiście znam osobę, która wiele razy w Syrii była i widziała wszystko na własne oczy. Tam praktycznie zawsze w miastach są jakieś ulice zablokowane bo albo jakaś strzelanina albo ktoś wysadził się w powietrze i razem ze sobą kilkadziesiąt innych osób. I jak tu żyć? Nie ma nic. W wielu rejonach nie ma nawet dostatecznej ilości żywności. Kiedy bodajże w 2009 roku była złożona przez przedstawicieli Kościoła do Unii Europejskiej prośba o pomoc tym ludziom to Unia miała to gdzieś, a teraz nagle się obudzili bo uchodźcy są i nie wiadomo co z nimi robić. 
Odpowiedz
Angeli napisał(a):
Sofeicz napisał(a): Mam niejaki mętlik w głowie. Pocieszam się, że nie tylko ja, a na pewno politycy europejscy i unijni.

Rzeka uchodźców/imigrantów/nielegalnych emigrantów (niepotrzebne skreślić) głosuje nogami i ciągnie na mityczną Alemanię, Brytanię.
Niestraszne im zasieki z drutu kolczastego, morza, rzeki, góry, hermetyczne ciężarówki - jak zombie prą naprzód.
Można się spodziewać ich milionowej liczby.

Czy ktoś ma jakiś pomysł na ten dowód wyższości Europy nad całą resztą (poza oczywiście starymi, sprawdzonymi metodami eksterminacji)?
Z jednej strony mamy konkretnych ludzi, z konkretnymi dziećmi, historiami ucieczki, prześladowań, rzezi.
Z drugiej przestraszonych Europejczyków, którzy miotają się od ściany permisywizmu niemieckiego do punitywizmu węgierskiego.

Jakiś dołujący fatalizm zawisł nad kontynentem.
Zachciało się obalać niedobrych dyktatorów, mleko się rozlało.

Soilidarność czy odrzucenie?

Ja też nie wiem co o tym myśleć. Stany Zjednoczone wywołały wojnę w Iraku. A teraz gdy przychodzi borykać się ze skutkami tej wojny to państwo to mówi: "Życzymy Europie pomyślnego rozwiązania problemu uchodźców" ale sami nie chcą żadnych uchodźców do siebie przyjmować. Osobiście znam osobę, która wiele razy w Syrii była i widziała wszystko na własne oczy. Tam praktycznie zawsze w miastach są jakieś ulice zablokowane bo albo jakaś strzelanina albo ktoś wysadził się w powietrze i razem ze sobą kilkadziesiąt innych osób. I jak tu żyć? Nie ma nic. W wielu rejonach nie ma nawet dostatecznej ilości żywności. Kiedy bodajże w 2009 roku była złożona przez przedstawicieli Kościoła do Unii Europejskiej prośba o pomoc tym ludziom to Unia miała to gdzieś, a teraz nagle się obudzili bo uchodźcy są i nie wiadomo co z nimi robić. 

Zawrócić skąd przyszli i wysłać pomoc tam. To akurat proste. Nie wiem czemu ktoś sobie ubzdurał, że trzeba ich osiedlać w Europie i koniecznie jeszcze utrzymywać do końca życia najlepiej. 

To, że u nich jest tak, a nie inaczej to w większości ich wina. Jakaś iskra została tam zarzucona przez zachód, ale nie ma co ukrywać, że trafiła na bardzo, bardzo podatny grunt.

Zresztą niech się szwaby, szwedy czy inni francuzi martwią.
Jakby ktoś miał wątpliwości to potwierdzam: Tak jestem zjebanym prawakiem, który każdego dnia zjada niemowlaka. Hitler to mój idol, a Stalin to dziadek. Ogólnie chcę siać zło i spustoszenie. Czy cokolwiek jeszcze tam lewica przypisuje ludziom o moich poglądach.

Oczywiście nienawidzę kobiet, bo jestem prawiczkiem. Inaczej nie może być.
Odpowiedz
Ciekawe co by się teraz stało, gdyby jakieś muslimy znowu dokonały ataku na Charlie Hebdo czy cuś w tym stylu...
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
lumberjack napisał(a): Ciekawe co by się teraz stało, gdyby jakieś muslimy znowu dokonały ataku na Charlie Hebdo czy cuś w tym stylu...

Prędzej czy później się dowiemy, bo to przecież kwestia czasu, jak się wpuszcza terrorystów* do swojego państwa i liczy na to, że będą grzeczni.

*do lewaków: tak nie każdy tam to terrorysta, ale trzeba być kompletnym debilem, żeby wierzyć, że ich wśród imigrantów nie ma.
Jakby ktoś miał wątpliwości to potwierdzam: Tak jestem zjebanym prawakiem, który każdego dnia zjada niemowlaka. Hitler to mój idol, a Stalin to dziadek. Ogólnie chcę siać zło i spustoszenie. Czy cokolwiek jeszcze tam lewica przypisuje ludziom o moich poglądach.

Oczywiście nienawidzę kobiet, bo jestem prawiczkiem. Inaczej nie może być.
Odpowiedz
Angeli napisał(a):
Sofeicz napisał(a): Mam niejaki mętlik w głowie. Pocieszam się, że nie tylko ja, a na pewno politycy europejscy i unijni.

Rzeka uchodźców/imigrantów/nielegalnych emigrantów (niepotrzebne skreślić) głosuje nogami i ciągnie na mityczną Alemanię, Brytanię.
Niestraszne im zasieki z drutu kolczastego, morza, rzeki, góry, hermetyczne ciężarówki - jak zombie prą naprzód.
Można się spodziewać ich milionowej liczby.

Czy ktoś ma jakiś pomysł na ten dowód wyższości Europy nad całą resztą (poza oczywiście starymi, sprawdzonymi metodami eksterminacji)?
Z jednej strony mamy konkretnych ludzi, z konkretnymi dziećmi, historiami ucieczki, prześladowań, rzezi.
Z drugiej przestraszonych Europejczyków, którzy miotają się od ściany permisywizmu niemieckiego do punitywizmu węgierskiego.

Jakiś dołujący fatalizm zawisł nad kontynentem.
Zachciało się obalać niedobrych dyktatorów, mleko się rozlało.

Soilidarność czy odrzucenie?

Ja też nie wiem co o tym myśleć. Stany Zjednoczone wywołały wojnę w Iraku. A teraz gdy przychodzi borykać się ze skutkami tej wojny to państwo to mówi: "Życzymy Europie pomyślnego rozwiązania problemu uchodźców" ale sami nie chcą żadnych uchodźców do siebie przyjmować. Osobiście znam osobę, która wiele razy w Syrii była i widziała wszystko na własne oczy. Tam praktycznie zawsze w miastach są jakieś ulice zablokowane bo albo jakaś strzelanina albo ktoś wysadził się w powietrze i razem ze sobą kilkadziesiąt innych osób. I jak tu żyć? Nie ma nic. W wielu rejonach nie ma nawet dostatecznej ilości żywności. Kiedy bodajże w 2009 roku była złożona przez przedstawicieli Kościoła do Unii Europejskiej prośba o pomoc tym ludziom to Unia miała to gdzieś, a teraz nagle się obudzili bo uchodźcy są i nie wiadomo co z nimi robić. 

Trochę się zagalopowałeś z tym "żadnych". Stany Zjednoczone każdego roku przyjmują około 70 000 uchodźców z różnych stron świata. W tych okolicach mają ustanowiony limit, którego nie można ad hoc zmienić. Są plany aby go podnieść do 75000-80000 w wyniku zaistniałej sytuacji.
There is a crack in everything. That’s how the light gets in.
Odpowiedz
Podobno jednak przyjmą 10 000 z Syrii.
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
Arabia Saudyjska zadeklarowała w końcu konkretną pomoc dla krajów europejskich przyjmujących uchodźców - sfinansowanie budowy 400 meczetów Uśmiech
Nawet politpoprawnych Niemców to lekko wk...
Mają poczucie humoru chłopaki.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
fertenbitenhiy napisał(a):
lumberjack napisał(a): Ciekawe co by się teraz stało, gdyby jakieś muslimy znowu dokonały ataku na Charlie Hebdo czy cuś w tym stylu...

Prędzej czy później się dowiemy, bo to przecież kwestia czasu, jak się wpuszcza terrorystów* do swojego państwa i liczy na to, że będą grzeczni.

*do lewaków: tak nie każdy tam to terrorysta, ale trzeba być kompletnym debilem, żeby wierzyć, że ich wśród imigrantów nie ma.

Jak Ferten chce weryfikować czy muzułmanin jest terrorystą?
"E parvo eu não sou!!!
E fico a pensar
Que mundo tão parvo
Onde para ser escravo
E preciso estudar..."

Deolinda, Parva que eu sou
Odpowiedz
Trudno to zweryfikować, dlatego nie ma sensu przyjmowanie tu tłumów niezweryfikowanych ludzi.
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
Cytat:Arabia Saudyjska zadeklarowała w końcu konkretną pomoc dla krajów europejskich przyjmujących uchodźców - sfinansowanie budowy 400 meczetów Uśmiech
Nawet politpoprawnych Niemców to lekko wk...
Mają poczucie humoru chłopaki.


No ciekawe:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1...BoxNewsImg

Cytat:"Od 2011 roku przyjęliśmy ok. 2,5 mln uchodźców"

Na doniesienia organizacji pozarządowych jako pierwsza zareagowała Arabia Saudyjska. Oficjalna agencja SPA w depeszy nadanej w piątek wieczorem cytuje przedstawiciela ministerstwa spraw zagranicznych, który powiedział, że królestwo nie traktuje przyjętych osób jako uchodźców i aby "zapewnić im godność i bezpieczeństwo", nie umieszcza ich w obozach.

Państwowe media podały także, że od początku konfliktu w Syrii Arabia Saudyjska przyjęła już ok. 2,5 mln obywateli tego kraju.

Rijad przeznaczył 700 mln dolarów na pomoc humanitarną

Saudyjskie władze twierdzą też, że do szkół publicznych przyjęto już ponad 100 tys. syryjskich uczniów. Kilkaset tysięcy uchodźców miało też na stałe zamieszkać w Arabii Saudyjskiej i otrzymać status rezydentna. Dzięki czemu mają dostęp do rynku pracy, szkolnictwa i darmowej opieki lekarskiej - przekazał przedstawiciel MSZ.

Urzędnik podkreślił, że Rijad przeznaczył 700 mln dolarów na pomoc humanitarną - żywność, leki i namioty - dla syryjskich uchodźców, którzy przebywają w Jordanii czy Libanie.

Ponadto Arabia Saudyjska zbudowała kliniki w jordańskim obozie dla uchodźców Zaatari, a także przekazała syryjskim rodzinom mieszkającym w Libanie i Syrii pieniądze na pokrycie podstawowych potrzeb.
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
fertenbitenhiy napisał(a):
Angeli napisał(a):
Sofeicz napisał(a): Mam niejaki mętlik w głowie. Pocieszam się, że nie tylko ja, a na pewno politycy europejscy i unijni.

Rzeka uchodźców/imigrantów/nielegalnych emigrantów (niepotrzebne skreślić) głosuje nogami i ciągnie na mityczną Alemanię, Brytanię.
Niestraszne im zasieki z drutu kolczastego, morza, rzeki, góry, hermetyczne ciężarówki - jak zombie prą naprzód.
Można się spodziewać ich milionowej liczby.

Czy ktoś ma jakiś pomysł na ten dowód wyższości Europy nad całą resztą (poza oczywiście starymi, sprawdzonymi metodami eksterminacji)?
Z jednej strony mamy konkretnych ludzi, z konkretnymi dziećmi, historiami ucieczki, prześladowań, rzezi.
Z drugiej przestraszonych Europejczyków, którzy miotają się od ściany permisywizmu niemieckiego do punitywizmu węgierskiego.

Jakiś dołujący fatalizm zawisł nad kontynentem.
Zachciało się obalać niedobrych dyktatorów, mleko się rozlało.

Soilidarność czy odrzucenie?

Ja też nie wiem co o tym myśleć. Stany Zjednoczone wywołały wojnę w Iraku. A teraz gdy przychodzi borykać się ze skutkami tej wojny to państwo to mówi: "Życzymy Europie pomyślnego rozwiązania problemu uchodźców" ale sami nie chcą żadnych uchodźców do siebie przyjmować. Osobiście znam osobę, która wiele razy w Syrii była i widziała wszystko na własne oczy. Tam praktycznie zawsze w miastach są jakieś ulice zablokowane bo albo jakaś strzelanina albo ktoś wysadził się w powietrze i razem ze sobą kilkadziesiąt innych osób. I jak tu żyć? Nie ma nic. W wielu rejonach nie ma nawet dostatecznej ilości żywności. Kiedy bodajże w 2009 roku była złożona przez przedstawicieli Kościoła do Unii Europejskiej prośba o pomoc tym ludziom to Unia miała to gdzieś, a teraz nagle się obudzili bo uchodźcy są i nie wiadomo co z nimi robić. 

Zawrócić skąd przyszli i wysłać pomoc tam. To akurat proste. Nie wiem czemu ktoś sobie ubzdurał, że trzeba ich osiedlać w Europie i koniecznie jeszcze utrzymywać do końca życia najlepiej. 

To, że u nich jest tak, a nie inaczej to w większości ich wina. Jakaś iskra została tam zarzucona przez zachód, ale nie ma co ukrywać, że trafiła na bardzo, bardzo podatny grunt.

Zresztą niech się szwaby, szwedy czy inni francuzi martwią.

bardziej rządów niż ich

lumberjack napisał(a): Ciekawe co by się teraz stało, gdyby jakieś muslimy znowu dokonały ataku na Charlie Hebdo czy cuś w tym stylu...
Oni sami są sobie winni. Wiedzieli jacy są muzułmanie a i tak wyśmiewali się z nich
Odpowiedz
Angeli napisał(a): bardziej rządów niż ich

1. Rząd się nie bierze z powietrza, jest odzwierciedleniem ludzi.
2. Rząd sam przeciwko sobie nie organizuje rebelii.
3. Rząd nie stworzył ich chorej religii.
4. To nie rząd wysadza się w powietrze.

Zresztą z tego co się orientuje, to właśnie obalanie ich rządów doprowadziło do takiego gówna, ale przecież dyktatorów trzeba obalać, bo są źli i nie demokratyczni. Taka dziecięca logika głupich europejczyków (i amerykanów) święcie przekonanych o tym, że oni wiedzą lepiej. A teraz masz babo placek. No w sumie masz szwabie placek.
Jakby ktoś miał wątpliwości to potwierdzam: Tak jestem zjebanym prawakiem, który każdego dnia zjada niemowlaka. Hitler to mój idol, a Stalin to dziadek. Ogólnie chcę siać zło i spustoszenie. Czy cokolwiek jeszcze tam lewica przypisuje ludziom o moich poglądach.

Oczywiście nienawidzę kobiet, bo jestem prawiczkiem. Inaczej nie może być.
Odpowiedz
Angeli napisał(a):
lumberjack napisał(a): Ciekawe co by się teraz stało, gdyby jakieś muslimy znowu dokonały ataku na Charlie Hebdo czy cuś w tym stylu...
Oni sami są sobie winni. Wiedzieli jacy są muzułmanie a i tak wyśmiewali się z nich
Tak jak kobiety ubierające krótkie spódniczki są winne tego, że ktoś może je zgwałcić?
"Equality is a lie. A myth to appease the masses. Simply look around and you will see the lie for what it is! There are those with power, those with the strength and will to lead. And there are those meant to follow – those incapable of anything but servitude and a meager, worthless existence."
Odpowiedz
Białasy trzęsą portkami. Fala uchodźców zalewa Europę. Jak białasy przychodzić do Afryka to być dobrze. Jak Afryka przychodzić do białasa, to białas się bać. Słodka zemsta za kolonializm. Może wreszcie poczujecie na własnej skórze, co to znaczy dyskryminacja, strach.
Białas wykorzystywał czarnych ludzi, pokazał im obcą kulturę, a teraz się dziwi, że czarni jej pragną.
Trza było siedzieć w Europie, a nie do Afryki się zapuszczać. Mało wam było białasy przestrzeni życiowej? No, ale tak... Robić samemu się na plantacji nie chce, to trzeba czarnych. Teraz, gdy biali się przekonali, czym jest nieróbstwo i do czego prowadzi, są ofiarami własnej polityki, bo pokazali czarnym, że można się bogacić, nie pracując. No i czarni to wykorzystują. Dajcie w dupsko białasom. Pamiętajcie, że ja będę stał i patrzył z najwyższego budynku świata, paląc cygaro i pijąc szampana. Moja wizja jest coraz bliższa realizacji.
Majątek zdobyty na krzywdzie i łzach niewolników musi w końcu zostać oddany tym, którzy na niego pracowali. Czas najwyższy!
"E parvo eu não sou!!!
E fico a pensar
Que mundo tão parvo
Onde para ser escravo
E preciso estudar..."

Deolinda, Parva que eu sou
Odpowiedz
Od kiedy Syryjczycy są czarni?
I kiedy niby byli niewolnikami?

Wiesz w ogóle o czym piszesz, czy tak sobie bredzisz dla rozrywki?
"Equality is a lie. A myth to appease the masses. Simply look around and you will see the lie for what it is! There are those with power, those with the strength and will to lead. And there are those meant to follow – those incapable of anything but servitude and a meager, worthless existence."
Odpowiedz
Nonkonformista napisał(a): Białasy trzęsą portkami. Fala uchodźców zalewa Europę. Jak białasy przychodzić do Afryka to być dobrze. Jak Afryka przychodzić do białasa, to białas się bać. Słodka zemsta za kolonializm. Może wreszcie poczujecie na własnej skórze, co to znaczy dyskryminacja, strach.
Białas wykorzystywał czarnych ludzi, pokazał im obcą kulturę, a teraz się dziwi, że czarni jej pragną.
Trza było siedzieć w Europie, a nie do Afryki się zapuszczać. Mało wam było białasy przestrzeni życiowej? No, ale tak... Robić samemu się na plantacji nie chce, to trzeba czarnych. Teraz, gdy biali się przekonali, czym jest nieróbstwo i do czego prowadzi, są ofiarami własnej polityki, bo pokazali czarnym, że można się bogacić, nie pracując. No i czarni to wykorzystują. Dajcie w dupsko białasom. Pamiętajcie, że ja będę stał i patrzył z najwyższego budynku świata, paląc cygaro i pijąc szampana. Moja wizja jest coraz bliższa realizacji.
Majątek zdobyty na krzywdzie i łzach niewolników musi w końcu zostać oddany tym, którzy na niego pracowali. Czas najwyższy!

WTF? ktoś się włamał na konto Nonka?
....jak łatwo wy­wołać echo w pus­tych głowach.


Odpowiedz
Jester napisał(a): Od kiedy Syryjczycy są czarni?
I kiedy niby byli niewolnikami?

Wiesz w ogóle o czym piszesz, czy tak sobie bredzisz dla rozrywki?

Piszę ogólnie. Nie o Syryjczykach. Dzisiaj są Syryjczycy, jutro będą Kenijczycy.
Strach białasa jest i będzie taki sam. Może nie? Język
Najpierw białasy z pewnego rasistowskiego kraju USA atakują różne Afganistany, Syrie - mając poparcie europejskie, a potem się dziwią, że ludzie stamtąd uciekają.
Głupota białasa mnie poraża. Czas wypić piwo, któreście nawarzyli.

Chłopcy bawią się w wojnę. Zrobili kupę, a potem się dziwią, że śmierdzi. Hahaha!!!
Wasze zdrowie, bęcwały!
"E parvo eu não sou!!!
E fico a pensar
Que mundo tão parvo
Onde para ser escravo
E preciso estudar..."

Deolinda, Parva que eu sou
Odpowiedz
Nonkonformista napisał(a):
Jester napisał(a): Od kiedy Syryjczycy są czarni?
I kiedy niby byli niewolnikami?

Wiesz w ogóle o czym piszesz, czy tak sobie bredzisz dla rozrywki?

Piszę ogólnie. Nie o Syryjczykach. Dzisiaj są Syryjczycy, jutro będą Kenijczycy.
Strach białasa jest i będzie taki sam. Może nie? Język
No nie, bo wcale nie o kolor skóry tutaj chodzi, a o kulturę i wyznanie. 

A owi muzułmanie po wprowadzeniu tutaj swoich rządów, powieszą Ciebie pierwszego - zgadnij za co.
Żadnego siedzenia na dachu z cygarem dla homoseksualistów nie będzie - więc może trochę doceń zachodnią kulturę i nie zachwycaj się tak zagrożeniami dla niej. 

Ostatecznie to dzięki owym białasom którzy tolerują nie tylko twój homoseksualizm, ale także (nieco mniej) rasizm jaki teraz przejawiasz, możesz tu sobie otwarcie żyć, bo większość innych kultur tak otwarta nie jest. 
Zwłaszcza ta, której przedstawiciele migrują tutaj dziesiątkami tysięcy. 
"Equality is a lie. A myth to appease the masses. Simply look around and you will see the lie for what it is! There are those with power, those with the strength and will to lead. And there are those meant to follow – those incapable of anything but servitude and a meager, worthless existence."
Odpowiedz
No tak, jeszcze 10 lat temu mój dziadek przecież niewolnika trzymał, więc na co ja narzekam.
Jakby ktoś miał wątpliwości to potwierdzam: Tak jestem zjebanym prawakiem, który każdego dnia zjada niemowlaka. Hitler to mój idol, a Stalin to dziadek. Ogólnie chcę siać zło i spustoszenie. Czy cokolwiek jeszcze tam lewica przypisuje ludziom o moich poglądach.

Oczywiście nienawidzę kobiet, bo jestem prawiczkiem. Inaczej nie może być.
Odpowiedz
Jester napisał(a):A owi muzułmanie po wprowadzeniu tutaj swoich rządów, powieszą Ciebie pierwszego - zgadnij za co.
Tutaj nie będzie rządów muzułmanów. To przesadzony problem!
Ale rozumiem, że niektórzy muszą mieć chochoła do bicia. Wczoraj byli homoseksualiści, czarni, cykliści.
Dziś są nimi muzułmanie i dżender. 'Panem et circenses'. Plebs musi mieć jakąś rozrywkę.
Wasze zdrowie!
Co niektórzy oszołomy uznają za zagrożenie za trzydzieści lat? Jakiego chochoła sobie stworzą?
"E parvo eu não sou!!!
E fico a pensar
Que mundo tão parvo
Onde para ser escravo
E preciso estudar..."

Deolinda, Parva que eu sou
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości