To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ankieta: Gdzie przyszłe pokolenia powinny się osiedlić?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Na Marsie
41.33%
81 41.33%
Na Księżycu
11.73%
23 11.73%
Na niezamieszkałych dotąd obszarach Ziemi (np. na morzach, pustyniach itp.)
35.20%
69 35.20%
Nie mam zdania
11.73%
23 11.73%
Razem 196 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Loty kosmiczne (sens, przyszłość, cele)
Skywalker napisał(a): Zanim opracowano maila najpierw był goniec. Nie na odwrót.

[url=https://www.nasa.gov/feature/perplexing-pluto-new-snakeskin-image-and-more-from-new-horizons][/url]

--ale goniec działał tylko na 43 kilometry i padał.
A ja tu dumam o meilowaniu materii, nawet żywej.

Sprowadzanie minerałów masowych energetycznie sie nie uda, lepiej yrr z Pandory syntetyzować na Ziemi.

Transport ludzi w kosmos jest problematyczny, czy nie lepiej wysłać ich świadomość, czyli duszę? A ta nie uzna granic galaktycznych.

Powiadam wam, Matrix to nie jest fikcja. Będa takie jaja że sie wasze wnuki zdziwią.

No i prawie trafiłem do Nieba . Ale cos w tym jest.

Ktoś tu palce maczał.
CZy ja jeszcze jestem ateistą?? Hej!
Ktoś tu jednak palce maczał...
Odpowiedz
Semele?
Sebastian Flak
Odpowiedz
[Obrazek: blue_skies_on_pluto-final-2_strip.jpg]
Tylko całkowity, gospodarczy PiSdziec (пиздец) i hiperinflacja jak z 1989 mogą uratować Polskę. Skurwerenowi musi zabraknąć na chleb, wódę i kiełbę. Wtedy pogoni PiSbolszewię widłami.
Odpowiedz
Żarłak napisał(a):
NotInPortland napisał(a): Każdy szanujący się prezes ma swoje zabawki.
Jeff Bezos testował swoją miesiąc temu.

Ach...! To Ty z Bezosem trzymasz, okej...

No i proszę, Jeff utarł nosa Elonowi.
Jego "cygaro" właśnie wylądowało po locie na wysokość 100 km.
Zamierzam stworzyć mężczyznę i kobietę z grzechem pierworodnym. Następnie zamierzam zapłodnić kobietę samym sobą, tak abym mógł się narodzić. Będąc człowiekiem, zabiję się w ramach ofiary dla samego siebie aby ocalić Cię od grzechu na który Cię początkowo skazałem... TA DA!!!
Odpowiedz
A to nie są czasem dwie różne koncepcje rakiety? Tak na oko mocno się różnią.
Odpowiedz
ta rakieta, to monstrualny bakteriofag - podobieństwo jest uderzające.

[Obrazek: bakteriofag-85de5bee9f0e77d4b2198b7db39e56d2.jpg]
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
NotInPortland napisał(a):
Żarłak napisał(a):
NotInPortland napisał(a): Każdy szanujący się prezes ma swoje zabawki.
Jeff Bezos testował swoją miesiąc temu.

Ach...! To Ty z Bezosem trzymasz, okej...

No i proszę, Jeff utarł nosa Elonowi.

No coś Ty! Aż sprawdziłem co Elon wyćwierkał. Nawet pogratulował BO. I mogę za nim powtórzyć, że mimo wszystko SpaceX wcześniej opracował swoją koncepcję i przede wszystkim, zamiast przeprowadzać kolejne testy wysokościowe w ziemskiej atmosferze wyniósł swoją kapsułę na niską orbitę i prawie sukcesywnie wylądował na barce pośród pełnego morza. Czego BO na razie się jeszcze nie podjął. Podsumowując: Musk lata na niską orbitę, a Bezos nie. ;P Różnica jest spora. Cwaniak

Poza tym, obie firmy położyły nacisk na co innego. BO potrzebowało dobrej prasy dla swojego suborbitalnego programu turystycznego, dlatego takie miękkie lądowanie jest tym, co przyciąga im klientów. SpaceX chce jak najszybciej używać tanich, przez co konkurencyjnych, systemów wynoszenia ładunków na niską orbitę i docelowo na rubieże wewnętrznego układu słonecznego. Muskowi zależy na czasie też z powodu monopolizacji swojej pozycji na rynku. To jest trochę inna konkurencja. Mam nadzieję, że BO dobrze rozwinie swój program. Może w ciągu 15-20 lat będziemy mieli interesującą i osiągalną ekonomicznie wycieczkę na niską orbitę ziemską. Jak dla mnie bombowo ^.^
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed  nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu  rzeczy

“What warrior is it?”

“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”


.
Odpowiedz
Gadu gadu, ale faktem jest, że istnieje kategoria wyczynów cywilizacyjnych: powrót rakiety na ziemię.
Nikt ani nic wcześniej tego nie dokonał. Ani ludzie ani dinozaury.
Elon już prawie witał się z gąską.
Ale to Jeffowi udało się tego dokonać i to on zapisał się na kartach historii ludzkości (w tej kategorii).
Elon to człowiek ambitny i zapewne musiała być to dla niego gorzka pigułka do przełknięcia.
Ta statuetka nie stanie u niego na półce.
Zamierzam stworzyć mężczyznę i kobietę z grzechem pierworodnym. Następnie zamierzam zapłodnić kobietę samym sobą, tak abym mógł się narodzić. Będąc człowiekiem, zabiję się w ramach ofiary dla samego siebie aby ocalić Cię od grzechu na który Cię początkowo skazałem... TA DA!!!
Odpowiedz
NotInPortland napisał(a): Gadu gadu, ale faktem jest, że istnieje kategoria wyczynów cywilizacyjnych: powrót rakiety na ziemię.
Nikt ani nic wcześniej tego nie dokonał. Ani ludzie ani dinozaury.
Elon już prawie witał się z gąską.
Ale to Jeffowi udało się tego dokonać i to on zapisał się na kartach historii ludzkości (w tej kategorii).
Elon to człowiek ambitny i zapewne musiała być to dla niego gorzka pigułka do przełknięcia.
Ta statuetka nie stanie u niego na półce.

Pewnie było mu łyso. Jeśli jednak uda mu się jako pierwszemu prywatnemu inwestorowi okrążyć swoją kapsułą księżyc to odbije sobie tę "porażkę" z nawiązką. Jeśli... Cwaniak
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed  nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu  rzeczy

“What warrior is it?”

“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”


.
Odpowiedz
Żarłak napisał(a): Pewnie było mu łyso.

Uśmiech Komu było 'łyso'?

Musk
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRS6kXNoOvhb9ZyfqyrZ8W...725ZU2KOOC]
Bezos
[Obrazek: Amazon-chief-Jeff-Bezos-008.jpg]
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Witajcie po przerwie.
Kto pamięta i poda gdzie jest filmik z kosmosy na którym gość wykręca ze ściany coś na podobieństwo korkociągu, który wykonuje dziwne dosyć ruchy. Z wdzięczności nie będę pisał na tym forum i nie będę was , łyczki, wnerwiał. Hej!
Ktoś tu jednak palce maczał...
Odpowiedz
baca350 napisał(a): Kto pamięta i poda gdzie jest filmik z kosmosy na którym gość wykręca ze ściany coś na podobieństwo korkociągu, który wykonuje dziwne dosyć ruchy.

Próbowałeś na YouTube?

Zamierzam stworzyć mężczyznę i kobietę z grzechem pierworodnym. Następnie zamierzam zapłodnić kobietę samym sobą, tak abym mógł się narodzić. Będąc człowiekiem, zabiję się w ramach ofiary dla samego siebie aby ocalić Cię od grzechu na który Cię początkowo skazałem... TA DA!!!
Odpowiedz
Super. Dziękuję. Hej!
Ktoś tu jednak palce maczał...
Odpowiedz
Pytałeś o filmik który wklejałem w wątku który też przeglądałeś i odpowiadałeś też 10 godzin temu. Nawet masz tam wyjaśnienie. Więc po co to pytanie tutaj? No ale trzymamy za słowo że nie będziesz spamował bezsensownymi wstawkami. Oczko
Odpowiedz
Sofeicz napisał(a):
Żarłak napisał(a): Pewnie było mu łyso.

Uśmiech Komu było 'łyso'?

Musk
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRS6kXNoOvhb9ZyfqyrZ8W...725ZU2KOOC]
Bezos
[Obrazek: Amazon-chief-Jeff-Bezos-008.jpg]

No, nie trafiłeś z tym porównaniem, bo Musk ma przeszczepiane włosy (prawdopodobnie) albo inną formę tupecika. Mogło być mu łyso Duży uśmiech he, he.

[Obrazek: elon-musk-before-and-after-hair-transplant-pics.jpg]


magicvortex napisał(a): Pytałeś o filmik który wklejałem w wątku który też przeglądałeś i odpowiadałeś też 10 godzin temu. Nawet masz tam wyjaśnienie. Więc po co to pytanie tutaj? No ale trzymamy za słowo że nie będziesz spamował bezsensownymi wstawkami. Oczko

Przeładowanie łączy. Pamięć krótkotrwała dostała zapaści ; )
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed  nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu  rzeczy

“What warrior is it?”

“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”


.
Odpowiedz
Żarłak napisał(a):
Sofeicz napisał(a):
Żarłak napisał(a): Pewnie było mu łyso.

Uśmiech Komu było 'łyso'?

Musk

Bezos

No, nie trafiłeś z tym porównaniem, bo Musk ma przeszczepiane włosy (prawdopodobnie) albo inną formę tupecika. Mogło być mu łyso Duży uśmiech he, he.

[Obrazek: elon-musk-before-and-after-hair-transplant-pics.jpg]

Zwracam honor - az tak nie śledzę życiorysu Muska.

PS. Swoja drogą nie dziwię się mu. Wygladał z tą łysinką, jak dupa zza krzaka Uśmiech
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
I co NASA, można?
Zamierzam stworzyć mężczyznę i kobietę z grzechem pierworodnym. Następnie zamierzam zapłodnić kobietę samym sobą, tak abym mógł się narodzić. Będąc człowiekiem, zabiję się w ramach ofiary dla samego siebie aby ocalić Cię od grzechu na który Cię początkowo skazałem... TA DA!!!
Odpowiedz
Reżyser filmowy Stanley Kubrick przyznał się, że na polecenie rządu sfingował lądowanie na księżycu. Duży uśmiech

Prawda wychodzi na jaw po wielu latach.

Rosjanie byli lepsi.

http://strefatajemnic.onet.pl/teorie-spi...ycu/7xc3zz
Odpowiedz
16 lat po swojej śmierci się przyznał. Fascynujące.
Odpowiedz
Pitbrus pisze o sfingowaniu lądowania linkując stronę o sfingowaniu filmiku o sfingowaniu lądowania. Ech, ateista.pl. Chyba pójdę na spacer wokół szpitala psychiatrycznego i z powrotem dla zdrowia.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości