Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PiS, co zrobił a nie co powiedział
Wulfen napisał(a):
Hans Żydenstein napisał(a):
pilaster napisał(a): Bo w końcu byli przekonani, że jak PO upadnie, to wszyscy "będą musieli" poprzeć PIS.

Kolejne fantazje pilastra. PiSowcy dobrze sobie zdają sprawę, że elektorat PO przechodzi do Nowoczesnej, wystarczy poczytać komentarze na niezależnej itd.


A ten sondaż 30% dla nowoczesnej to również fikcja literacka, niby skąd przeszło 20% w tak krótkim czasie? Przepływ jest z PO, ale nie tak duży.
Jak zwykle sfałszowane sondaże Oczko Zobacz sobie wyniki sondażów tns polska i ibris na kilka dni przed wyborami.

Sondaż TNS Polska na 4 dni przed wyborami
PiS 37,8
PO 24,1   

(...)

Oficjalne wyniki wyborów parlamentarnych 2015
PiS - 37,58 proc.
PO - 24,09 proc.

ostatni oficjalny sondaż TNS przed wyborami czyli z 22 października:
PiS 32,5%
PO 26,3%
....jak łatwo wy­wołać echo w pus­tych głowach.


Odpowiedz
lorak napisał(a): ostatni oficjalny sondaż TNS przed wyborami czyli z 22 października:
PiS 32,5%
PO 26,3%

Oczywiście ten nie jest ostatni, tylko przedostatni. Ostatni jest ten, który podał Wulfen. PIS jak zwykle łże.


Hans


Cytat: PiSowcy dobrze sobie zdają sprawę, że elektorat PO przechodzi do Nowoczesnej, wystarczy poczytać komentarze na niezależnej itd.

Komentarze pokazują inną powszechnie panującą opinię. - Sondaże są sfałszowane, jak zwykle wtedy, kiedy pokazują, nie to, czego oczekują genetyczni patrioci.

Bo przecież PO to komuniści i złodzieje, a Petru to oszust, sługa banksterów, namawiał do brania kredytów we frankach i ma w partii byłych  POwców.

Czyli sondaże są sfałszowane QED  Duży uśmiech


Cytat: ten sondaż 30% dla nowoczesnej to również fikcja literacka,

Odchylenie pomiaru od średniej. Średnia z grudniowych sondaży daje NRP 23%, ale w tej chwili mają już więcej (bifurkacja trwa), choć pewnie nie 30%

A żadna sondażownia przed wyborami nie miała większego błędu niż średnio 1,02% na partię (Milward Brown)
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
Co mogą obchodzić sondaże, czy to istotne? Najbardziej były dla PO, która przed jakimkolwiek ruchem badała na ile podoba się to społeczeństwu, byle nie stracić  na słupkach, reszta czyli kraj  nieważna. Tyle, że to nie jest polityka i zepchnęła państwo w marazm. Niemniej  był duży sukces 8 lat utrzymania się u władzy i świetnych konfitur. Teraz po okresie spokoju następują gwałtowne zmiany, przyszła ekipa, która  postępuje dokładnie odwrotnie. Zapewne zapłaci za to i chyba jest gotowa, niestety tylko tacy ludzie zmieniają świat.

Żenujące przykłady Lisa, Wałęsy żalącego się przed obcymi mediami wyglądają jako kolejna inspirowana z zagranicy odsłona gry na zakompleksionego Polaka , który patrzy jeno co zagranica o nas myśli, jakby to było istotne. Spora część jednak to kupuje i traktuje enuncjacje w stylu  Herr Schulza na poważnie. Sondaże też są w obecnej sytuacji podobną forma nacisku, nic więcej.
Odpowiedz
Gladiator napisał(a): Żenujące przykłady Lisa, Wałęsy żalącego się przed obcymi mediami wyglądają jako kolejna inspirowana z zagranicy odsłona gry na zakompleksionego Polaka , który patrzy jeno co zagranica o nas myśli, jakby to było istotne. Spora część jednak to kupuje i traktuje enuncjacje w stylu  Herr Schulza na poważnie. Sondaże też są w obecnej sytuacji podobną forma nacisku, nic więcej.
Ani Lis ani Wałęsa to nie urzędujące głowy państwa, więc w ich przypadku żalenie się przed obcymi mediami nie wypada tak żałośnie, jak w przypadku Dudy.
Niestety, według słów Prezesa, urzędujący Prezydent to Najgorszy Sort Polaka.
"Equality is a lie. A myth to appease the masses. Simply look around and you will see the lie for what it is! There are those with power, those with the strength and will to lead. And there are those meant to follow – those incapable of anything but servitude and a meager, worthless existence."
Odpowiedz
Gladiator napisał(a): Co mogą obchodzić sondaże, czy to istotne? Najbardziej były dla PO, która przed jakimkolwiek ruchem badała na ile podoba się to społeczeństwu, byle nie stracić  na słupkach, reszta czyli kraj  nieważna. Tyle, że to nie jest polityka i zepchnęła państwo w marazm. Niemniej  był duży sukces 8 lat utrzymania się u władzy i świetnych konfitur. Teraz po okresie spokoju następują gwałtowne zmiany, przyszła ekipa, która  postępuje dokładnie odwrotnie. Zapewne zapłaci za to i chyba jest gotowa, niestety tylko tacy ludzie zmieniają świat.
A gówno, nie zapłaci. Przecież cała akcja jest odstawiana na raz, za raz po wyborach właśnie dlatego, żeby za 4 lata już nikt nie pamiętał, że cokolwiek było. Zaręczam, że tak będzie. W żadnych kaczorowych kalkulacjach nie było poświęcenia dla dobra narodu. Nie po to instaluje wszędzie swoich ludzi, żeby spokojnie potem odejść.
Odpowiedz
No to żarty się skończyły. Tak jak przewidywałem, Duda klepnął pisowskie "rękodzieło" i nie mamy już TK. Smutny 
Swoją drogą, nikt, nigdy, w całej III RP nie miał w rękach aż tyle władzy, co genetyczni patrioci. Większość senacką i sejmową, własnego Prezydenta, i co? Okazuje się, że to dla geniuszy z PISu za mało, by rządzić. W takim razie, jak sobie do cholery radziły wszystkie polskie rządy z przeszłości? Cudotwórcy jacyś, czy co?
Dla PISu to było za mało, musiał zniszczyć najważniejsze zabezpieczenie społeczeństwa przed szaleństwem władzy - Trybunał Konstytucyjny. Tracąc tym samym legitymizację swojej władzy. Od tej pory każdy polski obywatel ma prawo i obowiązek okazać obywatelskie nieposłuszeństwo rządzącym łamiącym Konstytucję. I oni już się tego boją, wrzucając w przestrzeń publiczną deklaracje o zorganizowaniu własnego "Majdanu", na wypadek takich działań opozycji. Przyszedł do nich towarzysz każdej dyktatorskiej władzy - strach, i będzie z nimi do końca, ich końca. Władza demokratyczna nie musi bać się niczego, ale dyktatura zawsze trzęsie portkami przed uzasadnionym gniewem ludu. 
Zwracam się do forumowych koleżanek i kolegów, zwolenników PISu, macie ostatnią szansę na porzucenie antypolskiej, antydemokratycznej kliki, która siłą przejmuje państwo. Zróbcie to, żeby chronić siebie i swoje mienie, ale także dlatego, żeby potem móc z podniesioną głową, zachowując twarz, opowiadać o tych wydarzeniach.  I nie dajcie się przekupić za garść srebrników, rzuconych przed gawiedź. Gdyż zajęci wyciąganiem ich z błota i końskiego nawozu, nie zauważycie bata unoszącego się nad Waszymi plecami.

Analogie nasuwają się same - 13 12 1981 roku wojskowa dyktatura zniszczyła wielki ruch społeczny i wpędziła kraj na wiele lat w czarną noc. 23 12 2015 klika partyjnych łobuzów zniszczyła demokrację w Polsce. Nie wiadomo jeszcze jakie będą tego konsekwencje, ale nie należy się spodziewać niczego dobrego. Łatwo jest burzyć, bardzo trudno odbudować.
Odpowiedz
"Tak jak przewidywałem, Duda klepnął pisowskie "rękodzieło" i nie mamy już TK."

to chyba dobrze, że wam go zabrali, wyraźnie nie umieliście go używać.

Odpowiedz
idiota,

Cytat:to chyba dobrze, że wam go zabrali, wyraźnie nie umieliście go używać.r - 58 minut(y) temu
pozujesz na intelektualistę, ale czasem jesteś głupi jak but, czego dowód załączyłeś powyżej. Oczko
Nie "wam" go zabrali, tylko nam wszystkim, tobie także, baranku boży.
Jeśli to nie przekracza twoich możliwości, przeczytaj ten tekst, a może coś do ciebie dotrze:
Edwin Bendyk - życie po Trybunale
Odpowiedz
"pozujesz na intelektualistę,"

Czym się to objawia?

"Nie "wam" go zabrali, tylko nam wszystkim,"

No to mówię, wam wszystkim.
Mnie jednak nie zaganiaj do swojej owczarni, jeśli łaska.
Nie lubię z łajzami w jednym miejscu przebywać.

"Jeśli to nie przekracza twoich możliwości,"

To są owi "wszyscy konstytucjonaliści"?
Słabo coś...
A co do możliwości, to już dawno przestałem mieć możliwość czytania propagandy przebranej niezdarnie za "głosy eksperta".

Odpowiedz
pilaster napisał(a):
lorak napisał(a): ostatni oficjalny sondaż TNS przed wyborami czyli z 22 października:
PiS 32,5%
PO 26,3%

Oczywiście ten nie jest ostatni, tylko przedostatni. Ostatni jest ten, który podał Wulfen.

proszę zatem o link, ponieważ tutaj wymieniony przeze mnie wyżej jest podany jako ostatni TNSu.
....jak łatwo wy­wołać echo w pus­tych głowach.


Odpowiedz
Cytat:Od tej pory każdy polski obywatel ma prawo i obowiązek okazać obywatelskie nieposłuszeństwo rządzącym łamiącym Konstytucję.
Tak szybko? Już barykady, już rewolucja? Myślałem, że trochę się jednak wstrzymacie ze swoimi zamiarami...

Cytat:Władza demokratyczna nie musi bać się niczego,
Jak to nie musi? Odrywanie ryja od koryta może bardzo boleć.

Cytat:Zwracam się do forumowych koleżanek i kolegów, zwolenników PISu, macie ostatnią szansę na porzucenie antypolskiej, antydemokratycznej kliki, która siłą przejmuje państwo.
A co szykujecie dla tych, którzy jednak oleją wasze apele i wasze ostatnie szanse?
Cytat:Zróbcie to, żeby chronić siebie i swoje mienie,
Już ty się od mojego mienia trzymaj z daleka. Jemu ani mojej osobie póki co nic nie grozi. Gorzej gdybyś ty wraz z kolegami się mną i tym mieniem zainteresował.
Cytat:nie zauważycie bata unoszącego się nad Waszymi plecami.
Ja nie potrzebuję wszystkich wolności. Interesują mnie te, z których korzystam. Nie interesuje mnie wolność do pieprzenia lewackich głupot.
"Łatwo jest mówić o Polsce trudniej dla niej pracować jeszcze trudniej umierać a najtrudniej cierpieć"
NN
Odpowiedz
exeter napisał(a): Zwracam się do forumowych koleżanek i kolegów, zwolenników PISu, macie ostatnią szansę na porzucenie antypolskiej, antydemokratycznej kliki, która siłą przejmuje państwo. Zróbcie to, żeby chronić siebie i swoje mienie, ale także dlatego, żeby potem móc z podniesioną głową, zachowując twarz, opowiadać o tych wydarzeniach.  I nie dajcie się przekupić za garść srebrników, rzuconych przed gawiedź. Gdyż zajęci wyciąganiem ich z błota i końskiego nawozu, nie zauważycie bata unoszącego się nad Waszymi plecami.
Ex - wyluzuj.
Już nie ma żadnego pola do dyskusji, żadnej części wspólnej zbioru.
Albo my albo oni. Zero konsensusu. Został tylko język polski.
I to jest piękne!
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Sofeicz,

Cytat:Już nie ma żadnego pola do dyskusji, żadnej części wspólnej zbioru.
Albo my albo oni. Zero konsensusu. Został tylko język polski.
I to jest piękne!
Zaraz, to co nam proponuje strona pisowska jest konsensusem, ale między dupą i batem. Oczko

Ale masz rację, już "luzuję". Przestrzegałem naszych młodych przyjaciół, by nie skończyli, jak byli komuniści po upadku PRL. Kto dziś się chwali członkostwem w PZPR? A była tam kupa luda, coś koło 3 mln Polaków.
Po upadku pisowskiego reżimu, też nie będzie tych, co go wspierali.

W Polityce znalazłem nowy wpis red. Szostkiewicza. Zwracam uwagę, że napisał go wybitny dziennikarz polityczny, a nie forumowy gaduła, jakim jestem:
A. Szostkiewicz "Co nas jeszcze czeka?"
Odpowiedz
Sofeicz napisał(a): Ex - wyluzuj.
Już nie ma żadnego pola do dyskusji, żadnej części wspólnej zbioru.
Albo my albo oni. Zero konsensusu. Został tylko język polski.
I to jest piękne!

Napisz wiernopodddańczy adres do carycy Katarz... pardon Anieli.
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
Smok Eustachy napisał(a):
Sofeicz napisał(a): Ex - wyluzuj.
Już nie ma żadnego pola do dyskusji, żadnej części wspólnej zbioru.
Albo my albo oni. Zero konsensusu. Został tylko język polski.
I to jest piękne!

Napisz wiernopodddańczy adres do carycy Katarz... pardon Anieli.

Zanim napiszę, złożę ci szczere życzenia wesołych i spokojnych świąt.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
"Ludzie mówią: A niech Kaczor łamie sobie to prawo, byleby tych złodziei z PO powsadzali.." - Korwin w PN #Tak_Czy_Nie.

Takie info dostałem.
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
Smok,

Cytat:"Ludzie mówią: A niech Kaczor łamie sobie to prawo, byleby tych złodziei z PO powsadzali.." 
"Złodziei z PO", burżujów, kułaków, a gdy zabraknie winnych, to się z niewinnych dobierze. Jesteś mocno osadzony w pewnej tradycji, tylko sam o tym nie wiesz. Oczko
Odpowiedz
exeter napisał(a): "Złodziei z PO", burżujów, kułaków, a gdy zabraknie winnych, to się z niewinnych dobierze. Jesteś mocno osadzony w pewnej tradycji, tylko sam o tym nie wiesz. Oczko

Ex - w tym szaleństwie jest metoda.
Przypominam ci film "Danton", a szczególnie postać Robespiera (nota bene pseudo "Nieprzekupny").
Kiedy koledzy się wahają, Robespiere nalega, że to jest jedyny moment historyczny, w którym należy uderzyć z całą dostępną mocą.
Bo inaczej potężni wrogowie ochłoną z zaskoczenia, przeorganizują się, uderzą i będzie dupa.
Wypisz-wymaluj grudzień 2015.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
exeter napisał(a): Smok,

Cytat:"Ludzie mówią: A niech Kaczor łamie sobie to prawo, byleby tych złodziei z PO powsadzali.." 
"Złodziei z PO", burżujów, kułaków, a gdy zabraknie winnych, to się z niewinnych dobierze. Jesteś mocno osadzony w pewnej tradycji, tylko sam o tym nie wiesz. Oczko
Na razie zaczną od alimenciarzy

exeter napisał(a): idiota,

Cytat:to chyba dobrze, że wam go zabrali, wyraźnie nie umieliście go używać.r - 58 minut(y) temu
pozujesz na intelektualistę, ale czasem jesteś głupi jak but, czego dowód załączyłeś powyżej. Oczko
Nie "wam" go zabrali, tylko nam wszystkim, tobie także, baranku boży.
Jeśli to nie przekracza twoich możliwości, przeczytaj ten tekst, a może coś do ciebie dotrze:
Edwin Bendyk - życie po Trybunale
A nie. Ja dopiero co zanabyłem.
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
Smok Eustachy napisał(a): Napisz wiernopodddańczy adres do carycy Katarz... pardon Anieli.
Po pierwsze - pała z historii. To Targowica występowała przeciwko porządkowi konstytucyjnemu oraz za prawami Sejmu do robienia co mu się podoba. Po drugie - naprawdę wydaje Ci się, że Polacy nie poradzą sobie z Wami sami?
„Przybądź i bądź, bez zarzutu
Tak dla Tutsi, jak dla Hutu”

– Spięty
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości