To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum
Czemu służy ten temat?
Wydaje się, że wiara w cuda znika w jednej dziedzinie tylko po to, by zagnieździć się w innej. Karol Marks
Jedyne, co - jak sobie pochlebiam - zrozumiałem bardzo wcześnie, jeszcze przed dwudziestką, to to, że nie powinno się płodzić. Emil Cioran
Kapitalizm bez bankructwa jest jak chrześcijaństwo bez piekła. Frank Borman

EL Duży uśmiech
Odpowiedz
Łoś napisał(a):Czemu służy ten temat?

Denerowaniu łosiowatych
Jakby ktoś miał wątpliwości to potwierdzam: Tak jestem zjebanym prawakiem, który każdego dnia zjada niemowlaka. Hitler to mój idol, a Stalin to dziadek. Ogólnie chcę siać zło i spustoszenie. Czy cokolwiek jeszcze tam lewica przypisuje ludziom o moich poglądach.

Oczywiście nienawidzę kobiet, bo jestem prawiczkiem. Inaczej nie może być.
Odpowiedz
fertenbitenhiy napisał(a):Denerowaniu łosiowatych
Nieskutecznie Oczko
Wydaje się, że wiara w cuda znika w jednej dziedzinie tylko po to, by zagnieździć się w innej. Karol Marks
Jedyne, co - jak sobie pochlebiam - zrozumiałem bardzo wcześnie, jeszcze przed dwudziestką, to to, że nie powinno się płodzić. Emil Cioran
Kapitalizm bez bankructwa jest jak chrześcijaństwo bez piekła. Frank Borman

EL Duży uśmiech
Odpowiedz
Łoś napisał(a):Nieskutecznie Oczko

Właśnie widać
Jakby ktoś miał wątpliwości to potwierdzam: Tak jestem zjebanym prawakiem, który każdego dnia zjada niemowlaka. Hitler to mój idol, a Stalin to dziadek. Ogólnie chcę siać zło i spustoszenie. Czy cokolwiek jeszcze tam lewica przypisuje ludziom o moich poglądach.

Oczywiście nienawidzę kobiet, bo jestem prawiczkiem. Inaczej nie może być.
Odpowiedz
Nonkonformista znudził się rozmowami o polityce i postanowił pogadać o czymś poważniejszym niż wiadoma część ciała Maryni:

Cytat:Wiem, że znowu odkopuję stary wątek, ale chciałbym, by forum przestało być /jak ostatnio/ miejscem, gdzie w większości rozmawia się o dupie Maryni. To jak? Zdradziliście kiedyś?
Ja nigdy, ale jeśli w przyszłości będę miał faceta, to niech się bzyka na lewo i prawo, bo przecież nie jest moją własnością ani ja nie jestem jego. Zatem? Może katolickie oszołomy napiszą znowu jakąś brednię na ten temat? Może być ciekawie... Zapraszam do dyskusji.
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
No ale czego chcesz od niego? Chłopak stara się podnieść jakość forum poprzez ponowne poruszenie ważnego tematu. Robi to w sposób wysublimowany, na tyle delikatny by nikogo nie urazić. Pamięta o szacunku wobec światopoglądowych przeciwników i po prostu widać, że intencje ma szczere. Na pewno nie chce rozpętać żadnej gównoburzy...
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
http://ateista.pl/showthread.php?tid=124...#pid627639

Cytat:Gaclav, myślę, że to było tak (rekonstrukcja wydarzeń):


Godzina 13:27, SIEDZIBA PNSSR (Połączonych Niebiańskich Sztabów Szybkiego Reagowania)
Bóg, jak co niedzielę przeglądał raport z tac z niedzielnej sumy, kiedy to Anioł Dyspozytor zakomunikował:
- Szefie, pewien śmiertelnik, Gaclav, za 20 milisekund przypier.... w barierkę, bo jedzie 100km/h na międzywsiowej drodze i właśnie wpada w poślizg.
- Św. Krzysztof do mnie - krzyknął Bóg naciskając Interkom - natychmiast!
I słowo stało się ciałem - natychmiast pojawił się człowiek w białym kombinezonie i białym kasku.
- Leć do Ministerstwa i przekaż, żeby Anielska Grupa Wypadkowa zajęła się tematem - przykazał Bóg.
Stig...yyyy...św. Krzysztof kiwnął głową i zniknął. Bóg zaś wrócił do poprzedniego zajęcia - zaraz w końcu mieli otwierać Muzea Watykańskie.

Godzina 13:27 i 10 milisekund, NPD (Niebiańska Policja Drogowa):
Św. Krzysztof pojawił się przekazując meldunek Wydziałowi Prześcigowemu.
- Co my tu mamy? - zapytał Stary Anioł w nieco za ciasnej szacie - kolejny facet zgrywa Łazarza? Czy oni nie rozumieją, że nie każdy będzie wskrzeszony po śmierci?
- To wynik laicyzacji i Gender! - zakrzyknął oburzony św. Antoni z Maciery, zastępca szefa Służb Specjalnych
- Nie podniecaj się, bo Ci się aureolka wyprostuje - zganił go Stary Anioł - Wyślij Anioła Stróża X1 i X2 do tego zadania

Godzina 13:27 i 15 milisekund, AGP (Anielska Grupa Wypadkowa), posterunek NIEBO Z-12
Aniołowie Stróże X1, X2 i nowy stażysta, Młodszy Podanioł Cieć P12 właśnie spoglądali na Highway to Hell, kiedy otrzymali komunikat:
"UWAGA, Patrol Interwencyjny wzywany do miejscowości Zadupie, Polska. Zagrożony Gaclav. Podjąć natychmiastowe działania. Czas interwencji: 5 milisekund"
- No młody, zobaczysz, jak działają zawodowcy - zawołał X1 do stażysty.
Po chwili lecieli już na miejsce zdarzenia w białoniebieskim rydwanie.

Godzina 13:27 i 20 milisekund, Zadupie, Polska, droga międzywsiowa.

Aniołowie dotarli dokładnie w chwili zderzenia samochodu z barierką. Od razu zabrali się do działania.
- X1, złap za tył auta, ja wyhamuję go telekinezą - zawołał Anioł Stróż X2.
- Młody, Ty leć i obstaw przestrzeń między tymi pustakami, co leżą na poboczu - krzyknął szybko X1.
- Pamiętaj o standardowym działaniu Impulsem na hydraulikę hamulców w aucie - napomniał X2 Młodego Podanioła.

2 milisekundy później było po wszystkim. Anielski rydwan drogowy wznosił się w niebiosa. Gaclav dochodził do siebie.


Czy to wyjaśnienie Cię przekonuje, kolego?
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
Iselin napisał(a):
exeter napisał(a): Interesuje mnie opinia forumowych kolegów i koleżanek, którzy przyznawali się do popierania PISu w wyborach. Zwyczajnie, jestem ciekawy ich reakcji po "włożeniu palców do kontaktu", przed czym ich usilnie przestrzegałem.
Ja się cieszę, że Polską trzęsie dyktator, który lubi koty i ma kotkę. Bo ja też lubię koty i odczuwam głęboką więź z innymi ludźmi, którzy lubią koty.

Kiedyś była dyktatura proletariatu, teraz jest dyktatura kotetariatu Oczko I mamy swojego człowieka w rządzie!
Sebastian Flak
Odpowiedz
Mnie to nie bawi. Iselin od niedawna zaczęła sympatyzować z PiSem i już weszła w fazę "pisanie debilnych i pozbawionych wartości merytorycznych uzasadnień dla poparcia PiSu". Za miesiąc zacznie pisać "nie" z rzeczownikami oddzielnie Smutny
Tress byłaby doskonałą filozofką. W istocie, Tress odkryła już, że filozofia nie jest tak wartościowa, jak jej się wcześniej wydawało. Coś, co większości wielkich filozofów zajmuje przynajmniej trzy dekady.

— Brandon Sanderson
Odpowiedz
Po prostu była to głupia odpowiedź na głupie pytanie exetera.

(Nie toperz, nie dźwiedź)  Cwaniak
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
http://ateista.pl/showthread.php?tid=128...#pid640216 - Manifest
minotaurus napisał(a): wszystkie teorie osób które tu piszą w obronie religii opierają się na tym że bug istnieje i jest wszechmocny.
Pytanie moje do zefcia jest takie: czy wierzysz, że bug jest wszechmocny?
Wiem o tym, że programiści nie powinni programować w Święta, bo bug się rodzi, ale o tym, że jest wszechmocny, to nie wiedziałem.
Potwierdzisz? Zdementujesz?
"Słuszna decyzja podjęta z niesłusznych powodów może nie być słuszna."
(Weatherby Swann)

The first to plead is adjudged to be upright,
until the next comes and cross-examines him.

(Proverbs 18:17)
Odpowiedz
A Moctruch leje...
Tylko co to ten Moctruch?

Odpowiedz
Jak jest bug pozwalajacy nabijac w grze doswuadczenie, to postac staje sie po nim wszechmogaca
Odpowiedz
Wypowiedzi exetera z moimi komentarzami.

Xeo95 napisał(a):
exeter napisał(a): Ponadto, finansowanie In-vitro jest tylko spełnieniem oczekiwań pewnej grupy ludzi
Jak dofinansowywanie Kościoła Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech

exeter napisał(a): Czyli jest działaniem stricte ideologicznym, za pieniądze podatnika.
A finansowanie in vitro tym nie jest? Poza tym refundacja in vitro mam rozumieć nie będzie finansowana z pieniędzy podatnika? Duży uśmiech
Odpowiedz
idiota napisał(a): A Moctruch leje...
Tylko co to ten Moctruch?

A... Moctruch. Znam, on jest z tej samej bajki co pała. Ta na wysokości.
Odpowiedz
Exeter:

Cytat:25 01 2016 miał miejsce ostatni program Tomasza Lisa w TVP2. Głupi to kraj, który pozbywa się swoich największych talentów. 
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
Iselin napisał(a): Exeter:

Cytat:25 01 2016 miał miejsce ostatni program Tomasza Lisa w TVP2. Głupi to kraj, który pozbywa się swoich największych talentów. 

Co w tym śmiesznego, wiedzą chyba tylko wyznawcy Polskęzbawa i Błogosławionegołona.

http://www.egospodarka.pl/119875,Najbard...,93,1.html

W szybkim guglu to były najnowsze dane. 7 miejsce ogólnie, 3 wśród TVP, 22,2 baniek na reklamach. Niech jakiś "niepokorny" dociągnie do tego poziomu, to się pośmiejemy.
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
Spoiler!
Koh 3:1-8 (edycje własne)
Odpowiedz
A w kategorii programów rozrywkowych w pierwszej połowie 2015 Ewa Drzyzga i Rozmowy w Toku, 3 miejsce, 46 mln baniek. Łaaał, ta to dopiero musi być utalentowana.

http://media2.pl/media/126051-10-najbard...zyzga.html

Albo Ich troje, podobno wciąż na trzeciej pozycji jeśli chodzi o ilość sprzedanych płyt. Justin Bieber, w 2011 r. na drugim miejscu listy najlepiej opłacanych postaci show-biznesu poniżej 30 roku życia (Forbes). Muszą mieć sakramencki talent.
Odpowiedz
białogłowa napisał(a): A w kategorii programów rozrywkowych w pierwszej połowie 2015 Ewa Drzyzga i Rozmowy w Toku, 3 miejsce, 46 mln baniek. Łaaał, ta to dopiero musi być utalentowana.

http://media2.pl/media/126051-10-najbard...zyzga.html

Mylisz się, jeżeli sądzisz, że tej strony nie widziałem.

Primo: porównujesz jednak jabłka z gruszkami, gotowanie z publicystyką. No chyba, że zamiast Lisa ma przyjść nie Ziemkiewicz, ale Korzuchowska...

Secundo: z podanej przez Ciebie listy tylko "Jaka to melodia" jest nadawana przez TVP. Po uwzględnieniu tego Lis spadnie na miejsce 4 w państwówce (no chyba że na 11-20 jeszcze jakimś cudem odnajdziemy programy z publicznej).

Cytat:Albo Ich troje, podobno wciąż na trzeciej pozycji jeśli chodzi o ilość sprzedanych płyt. Justin Bieber, w 2011 r. na drugim miejscu listy najlepiej opłacanych postaci show-biznesu poniżej 30 roku życia (Forbes). Muszą mieć sakramencki talent.

Mogę nie lubić wyżej wymienionych, mogę się śmiać z jakości tekstów i muzyki. Ale nie odmówię im talentu w tym, co robią.
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
Spoiler!
Koh 3:1-8 (edycje własne)
Odpowiedz
bert04 napisał(a): Mogę nie lubić wyżej wymienionych, mogę się śmiać z jakości tekstów i muzyki. Ale nie odmówię im talentu w tym, co robią.

Ja im odmówię z tego względu, że liczba "baniek", które ktoś (dla jakiejś stacji) zarobił nie jest dla mnie miarą talentu.

7 miejsce Lisa w tego typu rankingu jest tylko dowodem na to, że sporej grupie osób taki styl dziennikarstwa odpowiada. Podobnie wielu może się podobać twórczość pani Shazzy, pół miliona sprzedanych albumów o tym świadczy, co niekoniecznie musi przekładać się na jej muzyczne talenta.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości