To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum
bert04 napisał(a): @Roan Shiran

Nie do końca, bo nie mówię tu o przypadku ewidentnej manipulacji prawem. Ale o sytuacji, kiedy przy czynie zabronionym w kk 197-204 nie dochodzi do procesu, A to bardziej podchodzi IMHO pod wykorzystywanie luki prawnej. Ale zostawmy to już, dziś dzięki likwidacji kk 205 tej opcji już nie ma. I dobrze. A dla mnie i nau(cz)ka była.
Kłamanie, by wprowadzić w błąd organy państwa to... kłamanie, by wprowadzić w błąd organy państwa. Zawsze jest taka możliwość. Jeżeli dla ludu to "luka prawna" to ok. Może być nawet smokiem albo poematem. Tak samo jak wola ustawodawcy do nie wszczynania postępowania we wszystkich przypadkach popełnienia przestępstwa (a brak wszczęcia spowodowany może być wieloma czynnikami, nie tylko brakiem wniosku pokrzywdzonego).
"O gustach się nie dyskutuje; a ja twierdzę, że całe życie to kłótnia o gusta." (Nietzsche F.)
Odpowiedz
DziadBorowy napisał(a):Straciłeś umiejętność, nie tylko pisania, ale i czytania w języku polskim?

Z tego co kojarzę to już jest taki stały punkt programu, taki miejscowy folklor.
Ale zawsze mnie śmieszy Wywracanie oczami
Odpowiedz
Rodica napisała:


Cytat:Praktycznie kobieta może zrobić z płodem co zechce. Pić, ćpać, uprawiać przygodny seks

Nieco makabryczna dewiacja ;)
Jeśli zabraknie ci argumentów - nazwij mnie kłamczynią i napisz, że łżę.
Odpowiedz
No ale jakby nie było to wszystkie rozweselacze trafiają przez łożysko do płodu, więc siłą rzeczy każde pół litra wypiją na dwóch. Tak, jestem nudny na imprezach
I hear the roar of big machine
Two worlds and in between
Hot metal and methedrine
I hear empire down


Odpowiedz
Dragula napisał(a): No ale jakby nie było to wszystkie rozweselacze trafiają przez łożysko do płodu, więc siłą rzeczy każde pół litra wypiją na dwóch. Tak, jestem nudny na imprezach
Byłbyś mniej nudny, gdybyś rzucił luźną uwagą typu: "Hej, jakby nie było, płód często się znajduje dokładnie między kobietą, a mężczyzną podczas uprawniania seksu; to chyba trochę niezręczne, nie?".
"O gustach się nie dyskutuje; a ja twierdzę, że całe życie to kłótnia o gusta." (Nietzsche F.)
Odpowiedz
Takie kondominium? Też przyszło mi to do głowy ale wydawało się zbyt głupie by to napisać. To nadrobię teraz. Można by też rozpatrzeć czy to jest już orgia
I hear the roar of big machine
Two worlds and in between
Hot metal and methedrine
I hear empire down


Odpowiedz
Rodica napisał(a):Moraliści opierający swoją moralność religijną na dogmatach religijnych [...]

Brakuje "religijni". Moraliści religijni. Moraliści religijni opierający swoją moralność religijną na dogmatach religijnych.
Nie. Czegoś jeszcze brakuje... Moraliści religijni religijnie opierający swoją moralność religijną na dogmatach religijnych Wywracanie oczami
Odpowiedz
Aż boję się pytać, czy to tautologia, czy coś innego...
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
Spoiler!
Koh 3:1-8 (edycje własne)
Odpowiedz
bert04 napisał(a): Aż boję się pytać, czy to tautologia, czy coś innego...

A propos tautologii, tej tautologii co to wiesz Język  prośba dość zabawna, na razie nie wiedzieć czemu ignorowana, od nowego forumowicza:

Teista napisał(a):Te minusy ……..chcę mieć tyle i wtedy będę szczęśliwy, ile ma Łukasz. Ucz się od niego postawy – cierpliwy i łagodny, ja też się od niego uczę.
Odpowiedz
Socjopapa napisał(a):
Iselin napisał(a): Socjo, a Ty w ogóle powiedziałeś żonie, że jest Twoją podwładną? Oczko

Oczywiście, chociaż nie musiałem. Pochodzi z rodziny katolickiej, gdzie nauczono ją prawidłowych, katolickich wartości. Duży uśmiech


He, he, he.
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed  nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu  rzeczy

“What warrior is it?”

“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”


.
Odpowiedz
Rodica do magicvortexa napisał(a): Czy też byś protestował gdyby wielki, dwumetrowy murzyn zachwycał się twoim tyłkiem? Zapewne byś się miło uśmiechnąl, żeby go nie prowokować.

Niestety, moja chora wyobraźnia od razu tworzy taką scenkę. Dwumetrowy wypasiony murzyn stoi za magicvortexem. I taksuje wzrokiem jego dolną część pleców, pogwizdując przy tym, dając jakieś dwuznaczne porównania.

A magic vortex odwraca się nieśmiale i miło się uśmiecha.

Zeby go nie sprowokować.

No sorry, ale tu już mi jakiś bezpiecznik strzela. I może lepiej nie kontynuować tego toku myślenia.

(Sorry magic)
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
Spoiler!
Koh 3:1-8 (edycje własne)
Odpowiedz
bert04 napisał(a):
Rodica do magicvortexa napisał(a): Czy też byś protestował gdyby wielki, dwumetrowy murzyn zachwycał się twoim tyłkiem? Zapewne byś się miło uśmiechnąl, żeby go nie prowokować.

Niestety, moja chora wyobraźnia od razu tworzy taką scenkę. Dwumetrowy wypasiony murzyn stoi za magicvortexem. I taksuje wzrokiem jego dolną część pleców, pogwizdując przy tym, dając jakieś dwuznaczne porównania.

A magic vortex odwraca się nieśmiale i miło się uśmiecha.

Zeby go nie sprowokować.

No sorry, ale tu już mi jakiś bezpiecznik strzela. I może lepiej nie kontynuować tego toku myślenia.

(Sorry magic)

XD prawie ekran oplułem...
Odpowiedz
Teista napisał(a): Jestem niewierzącym teistą
Zamierzam stworzyć mężczyznę i kobietę z grzechem pierworodnym. Następnie zamierzam zapłodnić kobietę samym sobą, tak abym mógł się narodzić. Będąc człowiekiem, zabiję się w ramach ofiary dla samego siebie aby ocalić Cię od grzechu na który Cię początkowo skazałem... TA DA!!!
Odpowiedz
NotInPortland napisał(a):
Teista napisał(a): Jestem niewierzącym teistą

zastanów się, to zrozumiesz
Śpieszmy się czytać posty,  tak szybko  są kasowane....
Nie piszę o tym zbyt często lecz piszę o tym raz na zawsze... a jestem tak jak delfin łagodny i mocny i nie zawsze powrócę, nigdy nie wiadomo mówiac o miłosci czy pierwsza jest ostatnią czy ostatnia pierwszą
Odpowiedz
Teista napisał(a):w każdym razie religię Mojżesza opisuje tylko Tora lub Pięcioksiąg, Prawo lub Pentateuchem.
Wywracanie oczami
Odpowiedz
Ten moment kiedy nie jesteś żydem i nie łapiesz żartu
I hear the roar of big machine
Two worlds and in between
Hot metal and methedrine
I hear empire down


Odpowiedz
Teista napisał(a):Czy jest jakaś szansa na przywołanie Kuriozusia?
Teista napisał(a):Dziękuję Ci za Twoją ripostę, pozwoliła mi wyartykułować moje myśli. Łukaszowi odpowiem jutro i pomóż mi z tym Kuriozusiem, proszę, niech w końcu się do mnie odezwie.
Teista napisał(a):Kuriozuś -  przerwij uporczywe milczenie, tak Cię proszę...
Teista napisał(a):Jeszcze ostatnia sprawa - milczenie Kuriozusia – może coś mu się stało?


Nie wiem czy to nie będzie zbyt okrutne, ale ktoś w końcu musi to powiedzieć...Tum, tum, tum -> Istnieje życie poza Internetem.
Odpowiedz
Przykład samooceny, która bierze w łeb w konfrontacji z rzeczywistością:

gąska napisał(a):Ja do  ciebie nie przyszłam Zefciu na katechizację / na naukę religii - przyszłam ci wykazywać że bzdurzysz.


Odpowiedz
białogłowa napisał(a): Przykład samooceny, która bierze w łeb w konfrontacji z rzeczywistością:

gąska napisał(a):Ja do  ciebie nie przyszłam Zefciu na katechizację / na naukę religii - przyszłam ci wykazywać że bzdurzysz.


(...)
Cóż, zamiar jeszcze nie oznacza popełnienia czynu Oczko
I choose not to choose life. I choose something else - Ewan McGregor

Niedostępny na forum. KONTAKT PRZEZ GG LUB MAIL
Odpowiedz
Cytat:Człowiek jest kompleksem ciała i myśli. To ssak który ma potężny mózg który używa do myślenia czy nie używa.

Jest tego więcej tutaj.

Chciałam dać minusa za gwałcenie polszczyzny, ale pomyślałam, że może pisał ktoś, kto polskiego niedawno zaczął się uczyć - i po co zniechęcać cudzoziemca?
Jeśli zabraknie ci argumentów - nazwij mnie kłamczynią i napisz, że łżę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości