Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komitet Obrony Demokracji
lorak napisał(a):
lumberjack napisał(a):
Cytat:W tym samym czasie grupa protestujących pod głównym wejściem do Sejmu próbowała zablokować wyjazd samochodów. W jednym z nich był poseł Jarosław Kaczyński, który jak udokumentowano na słynnym już zdjęciu obserwował te zajścia z zadowolonym uśmiechem. Protestujący blokowali te samochody, ponieważ uznali, że posłowie PiS nie powinni opuszczać Sejmu przed osiągnięciem rozwiązania konfliktu. Z tego momentu pochodzą zdjęcia i nagrania, na których policja stosuje siłę fizyczną wobec protestujących. Mój mąż był w tej grupie. Policji udało się skutecznie utorować drogę dla posła Kaczyńskiego, który odjechał. Wtedy mój mąż ponownie wyszedł na drogę i położył się na trasie przejazdu samochodów, żeby zablokować ewentualne kolejne auta. Ponieważ następne auta nie wyjechały, po chwili wstał.
Siadanie lub kładzenie się na ulicy to klasyczne narzędzia pokojowego protestu. Takie działanie pozwala po prostu zablokować działania strony przeciwnej bez agresji i użycia przemocy.

https://www.youtube.com/watch?v=tc-AWwrHjHU

to nie wygląda tak, jakby ktoś się położył w celu protestu. raczej albo coś mu się stało, albo udaje.

Prawda. Prawdziwi Polacy kładą się w celu protestu tyko tak:

[Obrazek: Rejtan_Rejtan.jpg]
Odpowiedz
lorak napisał(a):
DziadBorowy napisał(a):
lorak napisał(a): to nie wygląda tak, jakby ktoś się położył w celu protestu. raczej albo coś mu się stało, albo udaje.

Na tym ujęciu nie. Ale jest drugie na którym widać, jak gość powoli podchodzi w to miejsce poprawia sobie kurkę pod tyłkiem i się spokojnie kładzie.

co nie powinno pozostawić wątpliwości co do tego, iż działanie było zaplanowane a nie wynikało ze zesłabnięcia czy czegoś podobnego. pytanie tylko jaki był ten cel. ja gdybym był na jego miejscu i chciał protestować to prędzej bym usiadł niż się położył będąc samemu, bo to mniejsze ryzyko, że coś się stanie. po drugie, gdyby podeszli do mnie ludzie z pytaniem, to bym chociaż uniósł głowę odpowiadając, a najpewniej po prostu usiadł, a nie leżał bez reakcji przez pierwsze sekundy. poza tym zwróć uwagę na ten ruch ręką w kierunku głowy, tak się raczej robi gdy jest z człowiekiem źle, to wygląda na sygnał "słabo mi, boli mnie głowa" itp.. po czwarte, reakcja osób, które podeszły, bardziej pasuje do sytuacji, gdy leżący wzbudza obawy co do stanu jego zdrowia niż do takiej, w której daje znać, że "wszystko jest ok, ja tylko protestuję".

Takie psychologizowanie jest bez sensu. Różni ludzie reagują w różny sposób. "Niepokorne media" tłumaczą to jako próbę manipulacji, a sam zainteresowany jako formę protestu. "Niepokorne media" dalej chcą w tym widzieć manipulację, choć sam zainteresowany dementuje ich punkt widzenia. Z kolei konkurencyjne media chyba nie podłapały tego tematu. Podłapały? Nie widziałem żeby był nagłaśniany. Za to "niepokorne..." bardzo chętnie go nagłaśniają...
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu rzeczy
.
Odpowiedz
Łeee tam, słabe.
Nie ma rannych i zabitych a nawet oplutych.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Sofeicz napisał(a): Łeee tam, słabe.
Nie ma rannych i zabitych a nawet oplutych.

Zachodnie media wywodzą inaczej.

2. Proszę nie zrzynać mojego awatarka

3. O przedmiocie ostatniej awantury http://www.ordoiuris.pl/wolnosci-obywate...acego-prac
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
Ciekawe czy się Ordo Debilis zemści za aborcję
I hear the roar of big machine
Two worlds and in between
Hot metal and methedrine
I hear empire down

Odpowiedz
To znaczy? Czy ponownie złożą swój projekt? Powinni.
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu rzeczy
.
Odpowiedz
Dragula napisał(a): Ciekawe czy się Ordo Debilis zemści za aborcję

Przenosisz swe emocje na debatę publiczną.
W sumie to nikt nie był za tym tylko Kuchciński.
I po co to było?

2. W senacie maski opadły i se poszli. Ni mogą zwalić na media czy cuś. Emerytury jak nic.
Odpowiedz
To znaczy, że jeżeli zakaz aborcji im nie przeszedł, to może skrytykują jakieś posunięcie władzy, czy dalej będą sie cisnąć z tą aborcją nieszczęsną, a w imię tego podlizywać się rządowi i kościołowi
Hot metal and methedrine
I hear empire down

Odpowiedz
Ordo Debilis akurat z aborcją wyskoczyło jak piąta kolumna.
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
Niemniej jednak nie da się ukryć, że w PIS było sporo zwolenników zaproponowanych przez nich rozwiązań.
"Dosyć — mówił — naszukałem się po lesie i ledwie tego smolnego pniaka zdybałem, ale czem wy, moje dzieci, będzieta kiedyś świecić, skoro lasy się umykają, i coraz trudniej o smolny kawałek drzewa?”.

Odpowiedz
Trochę było, tym bardziej wygenerowali zamieszanie Uśmiech
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
To nic nie zmienia, jeśli Kaczyński jest za obecnym kompromisem. Jaka piąta kolumna? Przecież już od początku roku temat był w opracowaniu.
.
Odpowiedz
Środowisko PiSofskie nie jest jednak takie, jak PO za Tuska, gdzie jeden wódz....
W wielu sprawach sa rozbieżności itp. A w PO musieli haratac w gałę....
A tu ocena podsumowujaca działania puczystow:

http://smocze.opary.mobile.salon24.pl/74...maniakalna
Odpowiedz
O jakim puczu i puczystach my tu mówimy? Tej słynnej Antifie? xD
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
KODpKOD napisał(a): Środowisko PiSofskie nie jest jednak takie, jak PO za Tuska, gdzie jeden wódz....

Ale pierdolisz od rzeczy.
.
Odpowiedz
Żarłak napisał(a):
KODpKOD napisał(a): Środowisko PiSofskie nie jest jednak takie, jak PO za Tuska, gdzie jeden wódz....

Ale pierdolisz od rzeczy.

Dodałbym, że bezczelnie.
I choose not to choose life. I choose something else - Ewan McGregor

Niedostępny na forum. KONTAKT PRZEZ GG LUB MAIL
Odpowiedz
Tak sobie tłumaczcie.

2. Teraz się wszystko odwróci na wywrót: ci co domagali się publikacji wyroków trybunału będą się domagać ich niepublikowania. A ci co domagali się niepublikowania będą się domagać publikowania. Macie wynik gieniusza Rzeplińskiego.

3.
Odpowiedz
Czekałem aż na zaprzysiężeniu Pan Nieprezydent Andrzej Duda powie:
- Ty się Julcia o nic nie bój, poseł Kaczyński wszystko ci zawsze powie co i jak, zaraz sie przekonasz jakie to wszystko proste.
Ale kurna mężnie, mężnie zachował pozory. Do samego końca.
Hot metal and methedrine
I hear empire down

Odpowiedz
KOD, organizując zamiast pasterki koderką wpisuję sie w starą tradycję komuszej ateizacji. Ale naprawdę myślą, że organizując takie sekciarskie konwentykle zyskają szerokie poparcie? Kto pójdzie na koderkę zamiast pasterki? Z KOD się robi kolejna ateistyczna sekta z mrocznymi rytuałami.

PS: Nie rozumiejąc natury pisiorstwa odbieracie sobie szansę na reelekcję.
Odpowiedz
Co ty się tak o nas martwisz?
Martw się o siebie i swoje PISowskie 35%, żeby ci nie spadło.
Czego ci na święta życzę.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości