To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propaganda - demaskowanie
Wydaje mi się, że to jest jednak chyba norma. Jak się chce mieć program z autentycznymi pytaniami na żywo to się zaprasza jakiegoś Korwina a nie polityka z pierwszej ligi. Przynajmniej ja byłem przekonany, że pytania w takich programach co prawda pochodzą faktycznie od publiczności, ale polityk zna je już przed programem.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe"
Odpowiedz
Hans Żydenstein napisał(a): Tak, ale to nie jest debata, ani wywiad. Tylko program, gdzie jest publiczność, która się zgłasza, żeby zadać pytanie.

Widziałem debatę partyjną na DW gdzie też publiczność się zgłaszała zadając pytania, a oprócz tego prowadzący miał też listę osób z ich wypowiedziami i nikt nie robił z tego powodu wielkiego halo. Trudno żeby polityk znał odpowiedź na każde pytanie i nie wiem kto może tego od kogoś oczekiwać.
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed  nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu  rzeczy

“What warrior is it?”

“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”


.
Odpowiedz
To po co te głupie zgłaszanie się po kilka minut, jak już ZDF wie kto może zadać pytanie. Niektórzy z publiczności się pewnie łudzą, że zostaną zapytani, a tak naprawdę zgłaszają się jak debile, bo dawno zostali wykluczeni przez prowadzącego.

ZDF się bronił po tej "aferze" tak, że karta służyła tylko jako pomoc dla prowadzącego, że nikt nie kazał gościom zadawać konkretnych pytań i że Merkel nie znała pytań. Obrona słaba, bo co z tego, że nikt nie kazał, jak wcześniej byli przesłuchiwani, jakie pytanie mają zadać, a prowadzący już wiedział kogo najlepiej dla Merkel wybrać.

Chodzi o to jak jest skonstruowany ten program. W tym programie nie ma otwarcie powiedziane, że mamy ileś tam osób, których pytania wybraliśmy, tylko jest ta szopka ze zgłaszaniem się.
Odpowiedz
Zawsze możesz poprawić sobie humor oglądając jak Putin rozmawia z narodem i odpowiada na spontaniczne pytania.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Sofeicz napisał(a): Zawsze możesz poprawić sobie humor oglądając jak Putin rozmawia z narodem i odpowiada na spontaniczne pytania.

Albo włączyć TVP1 Duży uśmiech
Odpowiedz
To jak z tym sejmem dzieci 1 czerwca. Mali aktorzy klepią wyuczone teksty, a ludzie wszystkch opcji politycznych cieszą się, że akurat dzieciak, który wypowiedział ich poglądy jest taki spontaniczny i odważny Duży uśmiech
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
Temat o propagandzie, to lecimy z propagandą:
https://www.facebook.com/sumlinskie/vide...883453110/
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
Jakie to głupie ludzie są:
[Obrazek: 22555184_1868556036492552_78278494524499...e=5A62A11F]

Szkoda tylko że wciąż są ludzie, którzy tę propagandę łykają.
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
@Cobras - zaraz pewnie usłyszysz, że to nie ma znaczenia bo powinien malować kościoły a nie meczety Oczko

A wracając do propagandy:
Ponoć Wiadomości całkowicie przemilczały atak nożownika w Stalowej Woli. Przede wszystkim wiadomo, że takich rzeczy mogą dokonywać wyłącznie muzułmańscy imigranci a nie Polacy, po drugie w błogiej rzeczywistości Dobrozmiennej Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej nie ma miejsca na takie ekscesy. Nie wspomniano również o próbie samospalenie tego gościa. I na to wg projektów ma iść 1 mld złotych rocznie.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe"
Odpowiedz
A to jest możliwe, że nie podali tej informacji. Na stronie jej nie widzę.

Są za to kolejne dezinformacje od agenta Maciarenki i szeryfa Jakiego, który sam wymierza sprawiedliwość. Zdezorientowany


Cytat:– Na skutek nowego finansowania, nowej liczebności armii polskiej, nowego kształtu armii polskiej i nowego kształtu modernizacji armia polska w ciągu 10 lat uzyska zdolność powstrzymania każdego przeciwnika – ocenił szef MON Antoni Macierewicz.

https://www.tvp.info/34505533/polska-arm...rzeciwnika


„Jestem zdeterminowany, aby państwo parło jak czołg na mafię reprywatyzacyjną. Nawet jeśli na drodze staną mi znani politycy, prawnicy - to nikt mnie nie powstrzyma przed wymierzeniem sprawiedliwości” – mówi w poniedziałkowej „Rzeczpospolitej” wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki.

https://www.tvp.info/34507929/patryk-jak...iedliwosci

Obrzydliwe.
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed  nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu  rzeczy

“What warrior is it?”

“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”


.
Odpowiedz
Żarłak napisał(a):
Cytat:„Jestem zdeterminowany, aby państwo parło jak czołg na mafię reprywatyzacyjną. Nawet jeśli na drodze staną mi znani politycy, prawnicy - to nikt mnie nie powstrzyma przed wymierzeniem sprawiedliwości” – mówi w poniedziałkowej „Rzeczpospolitej” wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki.

Czyli z Jakowego na nasze "Będziemy bronić tych ruder i ruin, jak niepodległości. Niech nikt się nie waży ich restytuować, rewitalizować. Niech pozostaną takie, jak je komuna zostawiła".
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Raczej bym powiedział, że komisja jest potrzebna, żebym miał dodatkowy etat
I hear the roar of big machine
Two worlds and in between
Hot metal and methedrine
I hear empire down


Odpowiedz
Sofeicz napisał(a):
Żarłak napisał(a):
Cytat:„Jestem zdeterminowany, aby państwo parło jak czołg na mafię reprywatyzacyjną. Nawet jeśli na drodze staną mi znani politycy, prawnicy - to nikt mnie nie powstrzyma przed wymierzeniem sprawiedliwości” – mówi w poniedziałkowej „Rzeczpospolitej” wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki.

Czyli z Jakowego na nasze "Będziemy bronić tych ruder i ruin, jak niepodległości. Niech nikt się nie waży ich restytuować, rewitalizować. Niech pozostaną takie, jak je komuna zostawiła".

No nie nachapiesz się.
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
No nie.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
DziadBorowy napisał(a): @Cobras - zaraz pewnie usłyszysz, że to nie ma znaczenia bo powinien malować kościoły a nie meczety Oczko

A wracając do propagandy:
Ponoć Wiadomości  całkowicie przemilczały atak nożownika w Stalowej Woli. Przede wszystkim wiadomo, że takich rzeczy mogą dokonywać wyłącznie muzułmańscy imigranci a nie Polacy, po drugie w błogiej rzeczywistości Dobrozmiennej Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej  nie ma miejsca na takie ekscesy. Nie wspomniano również o próbie samospalenie tego gościa. I na to wg projektów ma iść 1 mld złotych rocznie.

Przecież maluje Duży uśmiech 
Sprawdziłam, obie wiadomości są na TVP info.
Odpowiedz
białogłowa napisał(a): Sprawdziłam, obie wiadomości są na TVP info.


Ale w głównym wydaniu Wiadomości nie było. A to przecież w tym czasie była informacja dnia.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe"
Odpowiedz
Faktycznie są. Znalazłem przez wyszukiwarkę. Ta na stronie TVP chyba nie działa poprawnie, bo nie pokazała mi wcześniej wyników.

Nowsza notka nt. nożownika.
https://www.tvp.info/34529569/nozownik-z...ezpiecznym

Sofeicz napisał(a): Czyli z Jakowego na nasze "Będziemy bronić tych ruder i ruin, jak niepodległości. Niech nikt się nie waży ich restytuować, rewitalizować. Niech pozostaną takie, jak je komuna zostawiła".

Niezła interpretacja. Jednak bardziej uderzyło mnie to, że minister tak buńczucznie oświadczył, że to on będzie wymierzał sprawiedliwość. Niesłychane! Politolog będzie wyrokował niczym niezawisły organ sprawiedliwości. Może te sądy w ogóle zlikwidują (nawet te atrapy), skoro politycy zabierają się za sądzenie... Ciekawe czy ten głąb "Proces" czytał.
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed  nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu  rzeczy

“What warrior is it?”

“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”


.
Odpowiedz
Ktoś się wziął za paski w TVP

http://www.maltreting.pl/index.php/2017/...ropaganda/



[Obrazek: paski-4-gospodarka.jpg]
Odpowiedz
Kongres USA przeprowadził śledztwo w sprawie domniemanego wpływu Rosji na wybory w USA. Wyniki były pooorażające...

Twitter noted that the 1.4 million Russia-linked election tweets represented less than three-quarters of one percent of all election-related tweets during that period. (...)

Znaczy, że ok 0,74% pochodziło prawdopodobnie z Rosji.

Google said it had found 18 channels that were “likely associated” with the Russian agents that posted political videos to YouTube. All told, those accounts — now suspended — uploaded more than 1,100 videos totaling 43 hours of content from 2015 through the summer of 2017. Google said, in general, those videos had very low view counts that added up to 309,000 views between the middle of 2015 and late 2016. Only three percent of the videos had more than 5,000 views and there was no evidence that the accounts had targeted American viewers, the company said.

The internet search giant also confirmed earlier reports that the Internet Research Agency had purchased search and display ads from it. Google said the group had bought $4,700 in ads but none of them had targeted users by their political leanings, which was a targeting tool that Google added before the election.

Google potwierdzają brak politycznego zaangażowania, jakieś prawdopodobne pochodzenie czegoś Rosji miało niska ilość odsłon. Na marginesie Donald i Hilaria wydali na reklamy w internecie ok 100 mln $.

https://www.nytimes.com/2017/10/30/techn...ussia.html

“Our best estimate is that approximately 126 million people may have been served one of their stories at some point during the two-year period. This equals about four-thousandths of 1% (0.004%) of content in news feed, or approximately one out of 23,000 pieces of content,” Stretch says in his written testimony, obtained by several news outlets.



https://www.theguardian.com/technology/2...26-million

Facebook,  ruskich informacji to 0,004% wszystkich treści informacyjnych. Mamy burze w szklance wody, takie jest zapotrzebowanie polityczne. Tylko po co brać na serio propagandę?
Odpowiedz
Powyżej: kremlowska szczekaczka ogłasza w obronie Trumpa, że to nieprawda, iż kremlowskie szczekaczki bronią Trumpa. Byłoby śmieszne, gdyby nie było tragiczne.
Tress byłaby doskonałą filozofką. W istocie, Tress odkryła już, że filozofia nie jest tak wartościowa, jak jej się wcześniej wydawało. Coś, co większości wielkich filozofów zajmuje przynajmniej trzy dekady.

— Brandon Sanderson
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości