To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seksualność dzieci w naszej kulturze
Smok Eustachy


Cytat:Niech mi ktoś wyjaśni co to kurna jest:

Przetłumacz, proszę, tekst, do którego link wkleiłeś. Chyba że uważasz, że można posiłkować się na forum tekstami w dowolnym języku, wychodząc z założenia, że jak się wkleja link, to każdy uczestnik powinien zrozumieć, co w nim jest napisane.
Ponieważ ty wkleiłeś link do tekstu, na tobie spoczywa ciężar przetłumaczenia go, jeśli ktoś prosi.
Jeśli zabraknie ci argumentów - nazwij mnie kłamczynią i napisz, że łżę.
Odpowiedz
znaLezczyni napisał(a): Przetłumacz, proszę, tekst, do którego link wkleiłeś. Chyba że uważasz, że można posiłkować się na forum tekstami w dowolnym języku, wychodząc z założenia, że jak się wkleja link, to każdy uczestnik powinien zrozumieć, co w nim jest napisane.
Ponieważ ty wkleiłeś link do tekstu, na tobie spoczywa ciężar przetłumaczenia go, jeśli ktoś prosi.

Ale to co wkleił Smok jest całkiem od rzeczy, bo tekst dotyczy zupełnie innego wygłupu tej samej grupy trefnisiów, niż przedstawiony na obrazku.
Odpowiedz
Najwyraźniej Smokowi wystarcza wklejanie linków, do byle czego, nie ma potrzeby rozmowy.
Jeśli zabraknie ci argumentów - nazwij mnie kłamczynią i napisz, że łżę.
Odpowiedz
znaLezczyni napisał(a): Najwyraźniej Smokowi wystarcza wklejanie linków, do byle czego, nie ma potrzeby rozmowy.
Oj biednaś ty biedna i jaka niesamodzielna, prawdziwa ofiara patriarchatu.

Nawet nie 5 min szukania:
Voila

Tekst w jez angielskim, ze źródła, które w śród ofiar patriarchatu cieszy się mirem i poważaniem.

Ps: Tak, ta para aktorów kopuluje, czy też imituje kopulację w otoczeniu dzieci.
Jak postemp to postemp.
Marcin Basiński
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


Keep calm and blame Russia
Odpowiedz
ZaKotem napisał(a):
znaLezczyni napisał(a): Przetłumacz, proszę, tekst, do którego link wkleiłeś. Chyba że uważasz, że można posiłkować się na forum tekstami w dowolnym języku, wychodząc z założenia, że jak się wkleja link, to każdy uczestnik powinien zrozumieć, co w nim jest napisane.
Ponieważ ty wkleiłeś link do tekstu, na tobie spoczywa ciężar przetłumaczenia go, jeśli ktoś prosi.

Ale to co wkleił Smok jest całkiem od rzeczy, bo tekst dotyczy zupełnie innego wygłupu tej samej grupy trefnisiów, niż przedstawiony na obrazku.

A ilustrowany jest czym? Tym zdjęciem.
Generalnie jak widzę molestowanie nie wzbudza tu żadnego sprzeciwu szermierzy walki o to i owo.
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
Smok Eustachy napisał(a): A ilustrowany jest czym? Tym zdjęciem.
No tak. W końcu obrazki wygodniejsze niż literki są.
Cytat:Generalnie jak widzę molestowanie nie wzbudza tu żadnego sprzeciwu szermierzy walki o to i owo.
Różne rzeczy widzisz.
Tress byłaby doskonałą filozofką. W istocie, Tress odkryła już, że filozofia nie jest tak wartościowa, jak jej się wcześniej wydawało. Coś, co większości wielkich filozofów zajmuje przynajmniej trzy dekady.

— Brandon Sanderson
Odpowiedz
znaLezczyni napisał(a):Nie udawaj, że dostałaś minusy za spaming. Minusowałam twoje nielogiczne, niespójne, nieuzasadnione przez ciebie wypowiedzi. Za odwrotność czegoś takiego - logikę, sens, spójność - plusowałam zefcia. Jesteś rewanżystką, jak Quinque. Walisz minusy, bo boli cię misusowanie bylejakości twoich postów

Breheheg, dobrze wiesz za co dostawalas minusy więc nie łżyj. A minusy dostałaś za wklejanie mi minusów w stylu "za przekleństwa" "za seksistowskie teksty" gdzie nie było one w żaden sposób seksistowskie. Ale znaLezczyni coś sobie wymyśliła i musiała to okazać. Nie dostałem ani jednego minusa od Ciebie który odnosiłby się do treści posta
Odpowiedz
Te zdjęcia szokują. Trudno zrozumieć jak mogło dojść do takich sytuacji i jaki był cel tych warsztatów. Pytań jest zresztą więcej… Organizacja „Euroweek Szkoła Liderów” organizuje obozy edukacyjne dla dzieci i młodzieży. Postawiła sobie też za cel integracje polskich dzieci z dorosłymi mężczyznami pochodzenia pozaeuropejskiego.
https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/42528...integracja

Od paru dni Internet grzmi tym newsem o Euroweek. Autor wykopa, który w ogóle zapoczątkował całą burzę został zbanowany na rok za to, że nie "zamazał" zdjęć dzieci i że przedstawił tylko zdjęcia, które potwierdzały jego tezę (nie wszystkie zdjęcia Fundacji są takie kontrowersyjne). Podobno autor wykopa został pozwany, a filmik z apelem o wycofanie pozwu też został zbanowany. 

Niektórzy komentatorzy węszą w tym Child grooming.

Ewidentnie mają coś na sumieniu:
https://www.magnapolonia.org/prezes-fund...LThUN3lBYE
Cytat:Wczoraj zamieściliśmy na naszym portalu artykuł „Polskie nastolatki w objęciach śniadych facetów w ramach programu unijnego”. Dziś odezwał się do nas prezes Fundacji Euroweek z kategorycznym żądaniem usunięcia tego artykułu, który to – według niego – ma charakter „całkowicie nieprawdziwy, szkalujący, ksenofobiczny i rasistowski”.

A co takiego było w rzeczonym materiale? Ano zawierał on tak naprawdę jedynie dwa zdania:

Oburzenie internautów wywołały zdjęcia, które można znaleźć na Instragramie pod tagiem #euroweek2018. Z opisu można się dowiedzieć, iż w ramach projektu finansowanego ze środków unijnych Stowarzyszenie „Euroweek Szkoła Liderów” organizuje wyjazdy integrujące młodzież i dzieci z dorosłymi mężczyznami „pochodzenia pozaeuropejskiego”.

(...)

Ale jest rzecz o wiele istotniejsza. Uruchomiona została bowiem lawina, której prezes Fundacji Euroweek najwyraźniej się bał. A wygląda na to, że miał się czego bać. Oto bowiem w internecie pojawił się film, w którym młoda dziewczyna ujawnia, że w trakcie wyjazdu, w którym brała udział, dorosły mężczyzna (wolontariusz) wszedł do pokoju młodych dziewcząt przez okno. Co więcej, później jedna z jej koleżanek otrzymywała od niego filmiki, jak się masturbuje, a także przesłał jej zdjęcie swojego prącia.

Filmy i artykuły znikają z mediów...

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=...=3&theater
https://twitter.com/WyrzykowskiP
Zdezorientowany
Odpowiedz
Brehehe. Niech ktoś mi wytłumaczy - znaczy, może ja głupi jestem, ale co jest takiego fascynującego w męskim prąciu, że niektórzy obsyłają jego zdjęciami dziewczyny? Brajanek, weź mi wytłumacz.

Cytat:Dziś odezwał się do nas prezes Fundacji Euroweek z kategorycznym żądaniem usunięcia tego artykułu, który to – według niego – ma charakter „całkowicie nieprawdziwy, szkalujący, ksenofobiczny i rasistowski”.
Też wyskoczył jak zza drzewa z prąciem w garści...
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always
- Mike Wyzgowski & Sagisu Shiro
Odpowiedz
ErgoProxy napisał(a): Brehehe. Niech ktoś mi wytłumaczy - znaczy, może ja głupi jestem, ale co jest takiego fascynującego w męskim prąciu, że niektórzy obsyłają jego zdjęciami dziewczyny? Brajanek, weź mi wytłumacz.

Niektórych to podnieca. I przekonałam się o tym osobiście. 

Swego czasu robiłam taki eksperyment na czaterii. Logowałam się pod sweetaśnymi nickami, udając młodą dziewczynę, która szuka przygód. Nawet nie musiałam prosić o żadne fotki z prąciami. Moi adoratorzy sami mi je nadsyłali. 

Nie sądzę, żeby kobiety zdjęcie prącia mogło jakoś szczególnie podniecać, jeśli już - to sam fakt, że koleś im coś takiego wysyła. Sama sytuacja może być podniecająca dla dziewczyny. 

Według mnie cała sprawa trafi do prokuratury. Materiał zdjęciowo-filmowo-komentarzowy mówi za siebie.
Odpowiedz
towarzyski.pelikan napisał(a): Materiał zdjęciowo-filmowo-komentarzowy mówi za siebie.
No ja jakoś tego „mówienia za siebie” nie widzę. Na fotkach nie ma niczego zdrożnego. To że rasiści reagują alergicznie na fotki, na których jest biała dziewczyna ze śniadym facetem to jest problem rasistów.

Jedyne co budzi wątpliwości, to fakt, że dziewczyna, która podobno była na euroweek podobno padła ofiarą ekshibicjonisty, który podobno był wolontariuszem.

Przede wszystkim żal tych dziewczyn, które przez Was będą teraz musiły nosić piętno rzekomo wykorzystywanych. Ale przecież Was to nie boli, tak jak nie bolało Was, gdy to samo piętno nakładaliście ucznio uczestniczącym w otrzęsinach z księdzem.
Tress byłaby doskonałą filozofką. W istocie, Tress odkryła już, że filozofia nie jest tak wartościowa, jak jej się wcześniej wydawało. Coś, co większości wielkich filozofów zajmuje przynajmniej trzy dekady.

— Brandon Sanderson
Odpowiedz
ErgoProxy napisał(a): Brehehe. Niech ktoś mi wytłumaczy - znaczy, może ja głupi jestem, ale co jest takiego fascynującego w męskim prąciu, że niektórzy obsyłają jego zdjęciami dziewczyny? Brajanek, weź mi wytłumacz.

Tacy mężczyźni kierują się ępatią, niestety bez wsparcia rozumu. Jeśli kobieta pokaże mężczyźnie swoje części płciowe - tak specjalnie dla niego, za darmo i bezinteresownie - to ten czuje się wyróżniony i atrakcyjny. No i podniecony. Toteż, nie znając mechanizmów doboru płciowego, rozumuje, że kobieta będzie się czuć podobnie, gdy on jej pokaże swoje części płciowe. Jest więc klasycznym altruistą, chcącym czynić bliźniemu to, co jemu miłe. I jak każdy klasyczny altruista, jest trochę straszny i szkodliwy społecznie.

Zawsze tam, gdzie jest pewna liczba młodych kobiet, pojawią się mężczyźni z prąciami na wierzchu. Tak już musi być. Sprawców należy karać, ale nie liczyć na to, że takiemu zjawisku można w jakikolwiek sposób zapobiec.
Odpowiedz
zefciu napisał(a): Na fotkach nie ma niczego zdrożnego.

Nie wcale. Nieletnie dziewczyny obmacywane albo całujące dorosłych wolontariuszy w ramach wydarzenia finansowanego przez Unię Europejską. Podobno ma na celu zintegrować polską młodzież z obcokrajowcami. Już teraz wiemy, na czym polega ta integracja.

Ja mam nadzieję zefciu, że Ty nie masz dzieci, bo masz tak spaczoną moralność, że aż mnie ciarki przechodzą.
Odpowiedz
towarzyski.pelikan napisał(a): Nie wcale. Nieletnie dziewczyny obmacywane albo całujące dorosłych wolontariuszy w ramach wydarzenia finansowanego przez Unię Europejską.
Ja pierdolę. Wy brajanki naprawdę tak wyposzczone jesteście, że nie można przytulić dziewczyny na pożegnanie, żeby się kosmate myśli u Was nie budziły?
Tress byłaby doskonałą filozofką. W istocie, Tress odkryła już, że filozofia nie jest tak wartościowa, jak jej się wcześniej wydawało. Coś, co większości wielkich filozofów zajmuje przynajmniej trzy dekady.

— Brandon Sanderson
Odpowiedz
zefciu napisał(a): Ja pierdolę. Wy brajanki naprawdę tak wyposzczone jesteście, że nie można przytulić dziewczyny na pożegnanie, żeby się kosmate myśli u Was nie budziły?

Nie wyobrażam sobie, żebym jako 12-latka żegnała się w taki sposób nawet z moim kilkuletnim nauczycielem wf-u, a co dopiero osobą, z którą spędziłam tak krótki czas, tagując dodatkowo fotki w stylu "sexi", "love" z komentarzami typu "będę tęsknić", a potem jeszcze korespondowała z tym nauczycielem sms-owo. 

Mam nadzieję zefciu, że nie masz w zwyczaju żegnać się w ten sposób z 12-latkami  Płacz Zaczynam mieć jakieś podejrzenia...
Odpowiedz
towarzyski.pelikan napisał(a): Zaczynam mieć jakieś podejrzenia...
Normalne zjawisko w każdym polowaniu na czarownice. Jak ktoś się do świętego oburzenia nie przyłącza i nie biegnie po chrust, to sam jest czarownicą.
Tress byłaby doskonałą filozofką. W istocie, Tress odkryła już, że filozofia nie jest tak wartościowa, jak jej się wcześniej wydawało. Coś, co większości wielkich filozofów zajmuje przynajmniej trzy dekady.

— Brandon Sanderson
Odpowiedz
zefciu napisał(a):
towarzyski.pelikan napisał(a): Zaczynam mieć jakieś podejrzenia...
Normalne zjawisko w każdym polowaniu na czarownice. Jak ktoś się do świętego oburzenia nie przyłącza i nie biegnie po chrust, to sam jest czarownicą.

Przyganiał kocioł garnkowi:

Cytat:To że rasiści reagują alergicznie na fotki, na których jest biała dziewczyna ze śniadym facetem to jest problem rasistów.


Cytat:Wy brajanki naprawdę tak wyposzczone jesteście
Jeżeli kogoś oburza jakieś nowoczesne, postępowe zjawisko społeczne, to znaczy, że jest się wyposzczony/rasistą/ksenofobem/zacofańcem (skreśl niepotrzebne).
Odpowiedz
towarzyski.pelikan napisał(a): Przyganiał kocioł garnkowi
Aha. Czyli znowu klasycznie: „chyba ty”.

Cytat:Jeżeli kogoś oburza jakieś nowoczesne, postępowe zjawisko społeczne, to znaczy, że jest się wyposzczony/rasistą/ksenofobem/zacofańcem (skreśl niepotrzebne).
Ale jakie nowoczesne postępowe zjawisko społeczne? Uczenie się języków, czy przytulanie?
Tress byłaby doskonałą filozofką. W istocie, Tress odkryła już, że filozofia nie jest tak wartościowa, jak jej się wcześniej wydawało. Coś, co większości wielkich filozofów zajmuje przynajmniej trzy dekady.

— Brandon Sanderson
Odpowiedz
Aż normalnie zajrzałem w linka. Przecież tam nie ma nic, kurwa, zdrożnego. Poza komentarzem rasisty tchórzliwie podpisującego się "Znalezione w sieci".
Odpowiedz
Poza komentarzami samych dziewczyn faktycznie, wygląda to normalnie. To co - mogę cię dotknąć w tatuaż, Krzysiu? Nie boli cię nic, ani-ani?
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always
- Mike Wyzgowski & Sagisu Shiro
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości