To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polska dla wszystkich...tylko nie Polaków
#41
Kmat
Cytat:To pytanie może przeciążyć smokowi windowsa.
Raczej jego patologicznie (bo po prawej stronie) zlokalizowane serce. Swoją drogą ciekawe co oni z tymi marszami ostatecznie wykombinują? Będzie burda, czy raczej… Front Jedności Narodu? Duży uśmiech
 
towarzyski.pelikan
Cytat:Uwaga, Gazeta Wyborcza ma już zdjęcia z MN, który się jeszcze nie odbył:
Nie czytaj tyle Wyborczej bo zostaniesz lewakiem.
O Lord, bless this thy hand grenade, that with it thou mayest blow thy enemies to tiny bits in thy mercy.
Odpowiedz
#42
Mam nadzieję, że kiedyś antypolonizm będzie ścigany karnie, tak jak antysemityzm, tylko wtedy niestety ZaKotem, Sofeicz i kilku innych zacnych użytkowników tego forum, którzy pełnią rolę piątej kolumny, będą prawdopodobnie musieli ubrać się w pasiaste stroje i posiedzieć za kratkami.

Zauważyłem swoją drogą, że wraz z odrzuceniem Boga - u danej jednostki często pojawia się pochwała donosicielstwa, sodomii i różnych odcieni anypolonizmu.

Antypolonizm to choroba i dewiacja, nie ulega to żadnej wątpliwości.
Odpowiedz
#43
matsuka napisał(a): Mam nadzieję, że kiedyś antypolonizm będzie ścigany karnie, tak jak antysemityzm, tylko wtedy niestety ZaKotem, Sofeicz i kilku innych zacnych użytkowników tego forum, którzy pełnią rolę piątej kolumny, będą prawdopodobnie musieli ubrać się w pasiaste stroje i posiedzieć za kratkami.

Istnieje taka możliwość i dziękuję za to, że o tym przypominasz, dementując plotki, jakoby strach przed polskim naziolstwem był nieuzasadniony. Ale na serio, wolicie nas utrzymywać za kratkami, zamiast pozwolić szkodnikom wyjechać do Niemiec, Izraela czy Urugwaju, żebyśmy tam szkodzili? Rozumiem, że ten pobyt w obozie długi nie będzie, bo zawsze ktoś wpadnie na kreatywny pomysł wykorzystania trutki na gryzonie czy coś w tym goście - ale i tak ten wysiłek i ponoszenie kosztów to coś, czego u nazioli nie rozumiem.
Odpowiedz
#44
matsuka napisał(a): Mam nadzieję, że kiedyś antypolonizm będzie ścigany karnie, tak jak antysemityzm, tylko wtedy niestety ZaKotem, Sofeicz i kilku innych zacnych użytkowników tego forum, którzy pełnią rolę piątej kolumny, będą prawdopodobnie musieli ubrać się w pasiaste stroje i posiedzieć za kratkami.

Ja nie byłabym taka sroga. Po prostu odebrałabym antypolonistom prawa wyborcze. Mogliby żyć i normalnie funkcjonować w Polsce, ale na zasadach ustalonych przez Polaków.

Cytat:Zauważyłem swoją drogą, że wraz z odrzuceniem Boga - u danej jednostki często pojawia się pochwała donosicielstwa, sodomii i różnych odcieni anypolonizmu.

Antypolonizm to choroba i dewiacja, nie ulega to żadnej wątpliwości.
To jest racja. Zbieżność tych postaw u ateistów nie jest przypadkowa. Dlatego antypolonistów należy traktować jak osoby niepozostające w pełni władz umysłowych. Nie mogą mieć takich sam praw jak Polacy.
Odpowiedz
#45
towarzyski.pelikan napisał(a): Ja nie byłabym taka sroga. Po prostu odebrałabym antypolonistom prawa wyborcze. Mogliby żyć i normalnie funkcjonować w Polsce, ale na zasadach ustalonych przez Polaków.

Mnie tylko chodzi o sprawiedliwość i zrównanie antypolonizmu z antysemityzmem. Jeśli brać pod uwagę ludność z czasu I Rzeczpospolitej to Polaków zginęło w czasie II Wojny Światowej jakieś 20 milionów.

Polaków tylko za to, że byli Polakami zabijali :
- Niemcy, których ZaKotem tak uwielbia
- Ukraińcy
- Komunistyczni Żydzi
- Rosjanie (być może również)
- Piąta Kolumna - czyli niby Polacy instalowani na naszym terenie z wpojoną nienawiścią do Polski.

Z tego co wiem do dzisiaj w Izraelu żyją żydowscy zbrodniarze, którzy bestialsko mordowali Polaków i nikt w Izraelu nie zamierzał ich za to karać.


Wszyscy mogą bezkarnie pluć na Polskę, a gdy jakiś polski patriota się oburzy to nazywany jest Nazistą.
I za takie sugestie już bym karał użytkownika takiego jak ZaKotem więzieniem (i każdego innego oczywiście)

ZaKotem napisał(a): stnieje taka możliwość i dziękuję za to, że o tym przypominasz, dementując plotki, jakoby strach przed polskim naziolstwem był nieuzasadniony. Ale na serio, wolicie nas utrzymywać za kratkami, zamiast pozwolić szkodnikom wyjechać do Niemiec, Izraela czy Urugwaju, żebyśmy tam szkodzili? Rozumiem, że ten pobyt w obozie długi nie będzie, bo zawsze ktoś wpadnie na kreatywny pomysł wykorzystania trutki na gryzonie czy coś w tym goście - ale i tak ten wysiłek i ponoszenie kosztów to coś, czego u nazioli nie rozumiem.

No i właśnie. Klasyczne stalinowskie kurewstwo w wykonaniu użytkownika ZaKotem. Reductio ad Hitlerum.
Nazywanie każdego polskiego patrioty naziolem. Powinno to być karane.

Mam nadzieję, że się nawrócisz ZaKotem, zanim zacznie być.


Zakończę cytatem z Gilberta Chestertona
https://en.wikipedia.org/wiki/G._K._Chesterton

Cytat:Moja instynktowna sympatia do Polski zrodziła się pod wpływem ciągłych oskarżeń miotanych przeciwko niej; i – rzec mogę – wyrobiłem sobie sąd o Polsce na podstawie jej nieprzyjaciół. Doszedłem mianowicie do niezawodnego wniosku, że nieprzyjaciele Polski są prawie zawsze nieprzyjaciółmi wielkoduszności i męstwa. Ilekroć zdarzało mi się spotkać osobnika o niewolniczej duszy, uprawiającego lichwę i kult terroru, grzęznącego przy tym w bagnie materialistycznej polityki, tylekroć odkrywałem w tym osobniku, obok powyższych właściwości, namiętną nienawiść do Polski. Nauczyłem się oceniać ją na podstawie tych nienawistnych sądów – i metoda okazała się niezawodną.
Odpowiedz
#46
Matsuka. czym innym jest antypolonizm uprawiany z premedytacją, a czym innym taki wyrastający z nieświadomości i głupoty.

Ja bym oszczędziła takie koty "Wybacz im, bo nie wiedzą, co czynią"

Takich ludzi trzeba po prostu nawracać, a karać tych, co ten antypolonizm rozsiewają tam z góry.
Odpowiedz
#47
Mam gorący apel do Polaków obecnych na tym forum, żeby powyższej ruskiej agenturze pozwalali perorować i się zapluwać - ale jeśli koniecznie chcą jej odpowiadać, to wzorem Fizyka: spokojnie i na chłodno. Widać bowiem wyraźnie, że ruska agentura dostała zlecenie podgrzewania nastrojów w Polsce przed dniem jutrzejszym, celem wywołania niepokojów na ulicy, możliwie krwawych i z daleko idącymi reperkusjami. Chodzi, nieprawdaż, o to, żeby nas, Polaków, zająć wrogiem wewnętrznym (taki tam zresztą z nich wróg!), a obezwładnić w ten sposób w polityce zagranicznej. Żeby obywateli Państwa Polskiego na siebie nawzajem szczuć, żeby się rzucali sobie do gardeł i żeby, w miarę możliwości, doprowadzić w Polsce do wrzenia i zamieszek, jeśli nie wojny domowej.

O ile więc elementy meniętne wypowiadające się powyżej stanowią - pardon, chcą być - wrogami Polski i Państwa Polskiego, o tyle właśnie zajadłe zwalczanie ich leży w interesie ichniejszych mocodawców. Proponowałbym, skoro już rozmawiają sami ze sobą, wydzielić im wątek gettoidalny i zaglądać tam od czasu do czasu gwoli rozrywki (jeśli ktoś lubi podobne panoptika umysłowe - ja lubię). Wyśmiewać ich, a owszem, można. Brońcie jednak Duchy traktować ich jako zagrożenie poważne, wymagające adekwatnej riposty - bo oni na to właśnie liczą i tego właśnie chcą.
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always
- Mike Wyzgowski & Sagisu Shiro
Odpowiedz
#48
Matsuka
Cytat:No i właśnie. Klasyczne stalinowskie kurewstwo w wykonaniu użytkownika ZaKotem. Reductio ad Hitlerum.
Jeśli ty fantazjujesz o kratach i pasiastych strojach, a towarzyski.pelikan o obozach reedukacyjnych to sami się o takie porównania prosicie. Nie chcesz być postrzegany jak naziol, to nie gadaj jak naziol.

Ps.
Niezorientowanym wyjaśniam, że tzw. ubrania skarbowe noszone przez osadzonych w polskich zakładach karnych i aresztach śledczych mają jednolity kolor. Natomiast tzw. „pasiaki” nosili osadzeni w niemieckich obozach koncentracyjnych.
O Lord, bless this thy hand grenade, that with it thou mayest blow thy enemies to tiny bits in thy mercy.
Odpowiedz
#49
Dwa Litry Wody - nie mogę być postrzegany jako naziol przez nikogo zdrowego na umyśle. Nazizm był skrajnym faszyzmem, polegającym na mordowaniu ludzi innej rasy.

Ja ani faszyzmu, ani postawy mordowania ludzi nie prezentuję na forum. Sprzeciwiam się tylko pluciu na Polskę - i za to jestem porównywany do nazisty i zresztą niemal każdy inny polski patriota.

Domaganie się kary dla osób łamiących prawo nazywasz nazizmem?

Nazwanie polskiego patrioty nazistą to jak nazwanie każdego nauczyciela czy księdza pedofilem, tylko dlatego, że jest nauczycielem czy księdzem.

Zresztą zastanów się nad swoim rozumowaniem, bo zawiera błąd logiczny.


Żadna żonglerka słowna nie zmieni faktu, że nazywanie publiczne nazistą kogoś kto nim nie jest zasługuje na karę i potępienie, podobnie jak polakożerstwo, które jest uskuteczniane na forum.


towarzyski.pelikan napisał(a): Matsuka. czym innym jest antypolonizm uprawiany z premedytacją, a czym innym taki wyrastający z nieświadomości i głupoty.

Ja bym oszczędziła takie koty "Wybacz im, bo nie wiedzą, co czynią"

Takich ludzi trzeba po prostu nawracać, a karać tych, co ten antypolonizm rozsiewają tam z góry.

Masz rację oczywiście. Mnie nie zależy na każe dla nikogo, lecz chodzi o danie sygnału, że tak samo jak nienawiść do Żydów jako całego narodu nie może być tolerowana, tak samo nienawiść do Polaków powinna być traktowana z równą surowością.
Odpowiedz
#50
matsuka napisał(a): Masz rację oczywiście. Mnie nie zależy na każe dla nikogo, lecz chodzi o danie sygnału, że tak samo jak nienawiść do Żydów jako całego narodu nie może być tolerowana, tak samo nienawiść do Polaków powinna być traktowana z równą surowością.

Problem z nimi jest taki, że oni tak naprawdę nie uznają Polaków za naród. Oni nie tyle walczą z Polakami co z polskością jako taką. I nienawidzą wszystkich, którzy o tej polskości mówią i jej bronią.

Natomiast na jakąkolwiek krytykę Żydów reagują jak tak, jakby ktoś ich osobiście obraził, więc Żydów już uznają za naród, który uwielbiają bezkrytycznie. Kto wie, może nawet czują się Żydami?
Odpowiedz
#51
towarzyski.pelikan napisał(a): Problem z nimi jest taki, że oni tak naprawdę nie uznają Polaków za naród. Oni nie tyle walczą z Polakami co z polskością jako taką. I nienawidzą wszystkich, którzy o tej polskości mówią i jej bronią.

Natomiast na jakąkolwiek krytykę Żydów reagują jak tak, jakby ktoś ich osobiście obraził, więc Żydów już uznają za naród, który uwielbiają bezkrytycznie. Kto wie, może nawet czują się Żydami?

Sugerujesz, że to jest efekt tresury, którą przeszli? Traumy? Syndromu sztokholmskiego?
Myślisz, iż oni chcą pokazać siłom rządzącym światem, że oni sami tak z siebie nienawidzą polskości, nie trzeba ich do tego zmuszać batem, to ich własna wola?

Skoro przez ostatnie 70 lat Polacy byli zmuszani metodą kija i marchewki, żeby nienawidzić innych Polaków i wszystkiego co polskie - to oni nieświadomie wybierają marchewkę?

Antypolskość w ZaKotem, Sofeiczu i wielu innych użytkownikach to odruch Pawłowa i potrzeba im ciepła, miłości i polskich sukcesów, żeby ich uleczyć, by znów poczuli się dumnymi Polakami?

Do tej pory oni i ich rodzice pewnie widzieli tylko pałowanie za miłość do Polski, więc mają traumę, uważają patriotyzm za zło. A może są właśnie z rodzin, które pałowały? Pozostałości lumpenproletariatu?

Jak to jest. Jak uleczyć tę chorobę, która toczy Polskę?
Nienawiść do samych siebie.

Trochę to może przypominać nastolatka z problemami psychicznymi, schizofrenią albo rozdwojeniem jaźni, albo chociaż ze skłonnościami do samookaleczania się, z zaniżonym poczuciem własnej wartości.


ZaKotem to może być piękna, polska, inteligentna komórka, która nie odnalazła jeszcze drogi do domu.
Jaką Polska miałaby niewyobrażalną siłę na świecie, gdybyśmy wszyscy zjednoczyli się w miłości do Ojczyzny.

Moglibyśmy odgrywać najważniejszą rolę geopolityczną w całej Europie i jednoczyć inne kraje słowiańskie.
Właśnie dlatego wielu nie chce do tego dopuścić i zawsze znajdą się w Polsce ludzie piątej kolumny, którzy zechcą pokrzyżować Polakom szyki.

Taka postawa ZaKotem pokazuje, że na razie im się udaje, ale na dłuższą metę raczej polskiego narodu nie da się pokonać i wcześniej czy później wróci wszystko na właściwe miejsce.
Odpowiedz
#52
matsuka napisał(a): Sugerujesz, że to jest efekt tresury, którą przeszli? Traumy? Syndromu sztokholmskiego?
Myślisz, iż oni chcą pokazać siłom rządzącym światem, że oni sami tak z siebie nienawidzą polskości, nie trzeba ich do tego zmuszać batem, to ich własna wola?

Skoro przez ostatnie 70 lat Polacy byli zmuszani metodą kija i marchewki, żeby nienawidzić innych Polaków i wszystkiego co polskie - to oni nieświadomie wybierają marchewkę?

Antypolskość w ZaKotem, Sofeiczu i wielu innych użytkownikach to odruch Pawłowa i potrzeba im ciepła, miłości i polskich sukcesów, żeby ich uleczyć, by znów poczuli się dumnymi Polakami?
Tak, to efekt prania mózgu, które zaczyna się w polskich rodzinach i polskich szkołach, a potem jest wzmacniane przekazem medialnym i polityczną kulturą. Najlepszy niewolnik to niewolnik, który się dobrowolnie poddaje w niewolę. Takim najłatwiej pomiatać. Ciekawie ten mechanizm przedstawia Krzysztof Karoń:
https://www.youtube.com/watch?v=J8gL6B6uhCI

Cytat:Antypolskość w ZaKotem, Sofeiczu i wielu innych użytkownikach to odruch Pawłowa i potrzeba im ciepła, miłości i polskich sukcesów, żeby ich uleczyć, by znów poczuli się dumnymi Polakami?

Do tej pory oni i ich rodzice pewnie widzieli tylko pałowanie za miłość do Polski, więc mają traumę, uważają patriotyzm za zło. A może są właśnie z rodzin, które pałowały? Pozostałości lumpenproletariatu?

Jak to jest. Jak uleczyć tę chorobę, która toczy Polskę?
Nienawiść do samych siebie.

Trochę to może przypominać nastolatka z problemami psychicznymi, schizofrenią albo rozdwojeniem jaźni, albo chociaż ze skłonnościami do samookaleczania się, z zaniżonym poczuciem własnej wartości.
Ci ludzie nie wiedzą, kim są. Człowiek tak długo nienawidzi samego siebie, buntuje się przeciwko samemu sobie, swoim korzeniom, jak długo pozostaje nieświadomym niczego dzieckiem, marionetką którą inni pociągają za sznurki.
Jestem pewna, że jak wdrożymy program reedukacji społeczeństwa postulowany m.in. przez pana Karonia, to szybko wszystko wróci do normy. Nikt nie będzie więcej prał mózgu naszym dzieciom, okradał ich z tożsamości.

Cytat:ZaKotem to może być piękna, polska, inteligentna komórka, która nie odnalazła jeszcze drogi do domu.
ZaKotem dobrze rokuje. Widzę w nim duży potencjał. Czasami mnie bardzo pozytywnie zaskakuje. Z resztą też sobie poradzimy. Wszystko w swoim czasie.

Cytat:Jaką Polska miałaby niewyobrażalną siłę na świecie, gdybyśmy wszyscy zjednoczyli się w miłości do Ojczyzny.

Moglibyśmy odgrywać najważniejszą rolę geopolityczną w całej Europie i jednoczyć inne kraje słowiańskie.
Właśnie dlatego wielu nie chce do tego dopuścić i zawsze znajdą się w Polsce ludzie piątej kolumny, którzy zechcą pokrzyżować Polakom szyki.

Na dłuższą metę raczej polskiego narodu nie da się pokonać i wcześniej czy później wróci wszystko na właściwe miejsce.
I tego się trzymajmy. Ja z całego serca wierzę w taką przyszłość dla Polaków i Słowian. I jestem przekonana, że najbliższe wybory parlamentarne będą przełomowe dla Polski i Europy. Wiąże też wielkie nadzieje, że odejściem od demokracji na rzecz monarchii w dalszej przyszłości.
Liczę na zjednoczenie się RN z Wolnością, Braunem, częścią (post)kukizowców w jedną wielką patriotyczną siłę.
Odpowiedz
#53
ErgoProxy napisał(a): Mam gorący apel do Polaków obecnych na tym forum, żeby powyższej ruskiej agenturze pozwalali perorować i się zapluwać - ale jeśli koniecznie chcą jej odpowiadać, to wzorem Fizyka: spokojnie i na chłodno. Widać bowiem wyraźnie, że ruska agentura dostała zlecenie podgrzewania nastrojów w Polsce przed dniem jutrzejszym, celem wywołania niepokojów na ulicy, możliwie krwawych i z daleko idącymi reperkusjami. Chodzi, nieprawdaż, o to, żeby nas, Polaków, zająć wrogiem wewnętrznym (taki tam zresztą z nich wróg!), a obezwładnić w ten sposób w polityce zagranicznej. Żeby obywateli Państwa Polskiego na siebie nawzajem szczuć, żeby się rzucali sobie do gardeł i żeby, w miarę możliwości, doprowadzić w Polsce do wrzenia i zamieszek, jeśli nie wojny domowej.

O ile więc elementy meniętne wypowiadające się powyżej stanowią - pardon, chcą być - wrogami Polski i Państwa Polskiego, o tyle właśnie zajadłe zwalczanie ich leży w interesie ichniejszych mocodawców. Proponowałbym, skoro już rozmawiają sami ze sobą, wydzielić im wątek gettoidalny i zaglądać tam od czasu do czasu gwoli rozrywki (jeśli ktoś lubi podobne panoptika umysłowe - ja lubię). Wyśmiewać ich, a owszem, można. Brońcie jednak Duchy traktować ich jako zagrożenie poważne, wymagające adekwatnej riposty - bo oni na to właśnie liczą i tego właśnie chcą.

No właśnie tak się zastanawiałem skąd w ostatnich dniach taka popularność słowa "antypolonizm" i określenia "antypolski" we wszelakich internetach. Używanych zawsze totalnie z czapy i bez sensu. Podejrzewałem, że pisowskie media polskojęzyczne puściły jakiś przekaz dnia, ale powyższe wytłumaczenie też ma sens.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe"
Odpowiedz
#54
DziadBorowy napisał(a): No właśnie tak się zastanawiałem skąd w ostatnich dniach taka popularność słowa "antypolonizm" i określenia "antypolski" we wszelakich internetach.
Standardowy intelektualny wibrator dla ubogich duchem. A że 11.11 towarzystwo cyklicznie uprawia intelektualny gangbang na ulicach Warszawy, to i nie dziwne, że chodzi poderotyzowane.
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz
#55
towarzyski.pelikan napisał(a): Wiąże też wielkie nadzieje, że odejściem od demokracji na rzecz monarchii w dalszej przyszłości.

Więc nadzieje te pozostaną płonne a Pelikan myli pojęcia. Zresztą jak niemal całe prawactwo wygłaszające podobne kocopały do rosołu.  Reżim polityczny,czyli sposób sprawowania władzy, dziś będący państwem demokratycznym może stać się tylko państwem autorytarnym lub totalitarnym (takie są możliwe alternatywy nie monarchia).  Nie może stać się monarchią, gdyż ta jest formą rządów (jedna z dwóch monarchia lub republika). Mówienie o zmianie demokracji w monarchię to jak powiedzieć "Zamienię auto sportowe na zielone".

Wychodzi też na to, że ma powstać monarchia absolutna w formie autorytarnej lub totalitarnej.Na to nikt mający głowę na karku zgodzić się nie może.  I jak tu nie być lewakiem czy kimkolwiek byle nie prawakiem?

A ciekawe jak taka monarchia miałby się narodzić, jakieś wybory elekcyjne mają się odbyć, intronizacja JKM, unia personalna z inną istniejącą monarchią, restauracja Jagiellonów dzięki badaniom DNA, inne pomysły?
Voodoo People
Odpowiedz
#56
Cytat:A ciekawe jak taka monarchia miałby się narodzić, jakieś wybory elekcyjne mają się odbyć, intronizacja JKM, unia personalna z inną istniejącą monarchią, restauracja Jagiellonów dzięki badaniom DNA, inne pomysły?

Totalitarne państwo bez trudu może się przekształcić w faktyczną monarchię, oczywistym przykładem jest Korea Północna. Totalitaryzm oligarchiczny, radziecki, może się obyć bez instytucji "następcy tronu", ale ściśle autokratyczny nie może. A kto może być lepszym następcą, jak nie syn Wodza, od małego mający styczność z jego Wielkością? To zapewnia stabilizację władzy i jest w interesie przydupników, którzy nie muszą stresować się potencjalną śmiercią Wodza.

matsuka napisał(a): No i właśnie. Klasyczne stalinowskie kurewstwo w wykonaniu użytkownika ZaKotem. Reductio ad Hitlerum.
Nazywanie każdego polskiego patrioty naziolem. Powinno to być karane.
Ja nazywam nazioli naziolami, a nie żadnych polskich patriotów. Żadnego polskiego patrioty naziolem nie nazwałem. To ty uprawiasz dziwną redukcję, nazywając nazioli polskimi patriotami.
Cytat:Mam nadzieję, że się nawrócisz ZaKotem, zanim zacznie być.
A ja mam nadzieję, że w imię forumowej dobrotliwości ostrzeżesz mnie, zanim zacznie być, żebym zdążył spieprzać do tego Urugwaju.

matsuka napisał(a): Dwa Litry Wody - nie mogę być postrzegany jako naziol przez nikogo zdrowego na umyśle. Nazizm był skrajnym faszyzmem, polegającym na mordowaniu ludzi innej rasy.
W 1932 naziści niemieccy też jeszcze nie wzywali na mordowania ludzi innej rasy. To według twego mniemania jeszcze nazistami nie byli? Dopiero później doszli do takich praktycznych rozwiązań, co wynikało logicznie z ich poglądów, równoważnych z waszymi, polskonaziolskimi.
Odpowiedz
#57
Joker napisał(a): A ciekawe jak taka monarchia miałby się narodzić, jakieś wybory elekcyjne mają się odbyć, intronizacja JKM, unia personalna z inną istniejącą monarchią, restauracja Jagiellonów dzięki badaniom DNA, inne pomysły?

Prawdziwym Królem będzie Jezus Chrystus, który będzie miał swojego namiestnika na ziemi

Szczegóły co do wyboru namiestnika ustalimy, jak już zmienimy skład rządu.
Odpowiedz
#58
Matsuka
Coś dla ciebie i o tobie.
ps.
Ich też ubierzesz w pasiaki i poślesz za kratki?
O Lord, bless this thy hand grenade, that with it thou mayest blow thy enemies to tiny bits in thy mercy.
Odpowiedz
#59
I celem rozładowania nastroju - uczymy się liczyć:

- jeden Żyd
- mnóstwo Żydów

Jeden, mnóstwo; to nie jest trudna matematyka. Brajanek Pelunia powinien ogarnąć przekaz.
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always
- Mike Wyzgowski & Sagisu Shiro
Odpowiedz
#60
ErgoProxy
Cytat:Jeden, mnóstwo; to nie jest trudna matematyka.
Nie "mnóstwo" a "dużo" - sylab niby tyle samo, ale literek zawsze mniej...
O Lord, bless this thy hand grenade, that with it thou mayest blow thy enemies to tiny bits in thy mercy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości