To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ankieta: Czy jesteś za możliwością prawnego rejestrowania związków homoseksualnych w Polsce?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak, ze wszystkimi prawami jak w małżeństwie heteroseksualnym
43.28%
58 43.28%
Tak, ale bez prawa do adopcji i/lub z innymi ograniczeniami
29.10%
39 29.10%
Nie, jestem przeciwny
14.93%
20 14.93%
Nie i uważam, że homoseksualiści już mają za dużo praw
12.69%
17 12.69%
Razem 134 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 2.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Homotematy/posty
Sprawdziłem, w "Senniku Egipskim" nie ma nic o przerośniętej łechtaczce (o zwykłej też).
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Co to jest "interseksualna lesbijka"?
Odpowiedz
Quinque napisał(a): Co to jest "interseksualna lesbijka"?

Hermafrodyta o żeńskich narządach płciowych, nieco zdeformowanych, która czuje pociąg do kobiet, np. Hida Viloria.
Odpowiedz
Sprawdziłem w senniku. Sen ten wyraża ukryty lęk, że postępujące zniewieścienie społeczeństwa spowoduje, że jedynymi kochankami mogącymi dać namiastkę męskości w łóżku kobietom jej spragnionym będą wstrzymujące sobie testosteron kulturystki lesbijki z przerośniętymi łechtaczkami Duży uśmiech
Odpowiedz
Co to kurwa jest "hermafrodyta"?
Odpowiedz
Lampart napisał(a): Sprawdziłem w senniku. Sen ten wyraża ukryty lęk, że postępujące zniewieścienie społeczeństwa spowoduje, że jedynymi kochankami mogącymi dać namiastkę męskości w łóżku kobietom jej spragnionym będą wstrzymujące sobie testosteron kulturystki lesbijki z przerośniętymi łechtaczkami Duży uśmiech

O, taka interpretacja wydaje się całkiem sensowna. Te senniki to jednak niegłupie są.

Quinque napisał(a): Co to kurwa jest "hermafrodyta"?

Obojnak. Z choinki się urwałeś?
Odpowiedz
A skąd mam znać ten durny slang?
Odpowiedz
Quinque napisał(a): A skąd mam znać ten durny slang?

No nie wiem, z internetu? "hermafrodyta" to termin o starożytnym rodowodzie i jest w użyciu dłużej niż "heliocentryzm".
Odpowiedz
Ja się nie interesuję to nie wiem
Odpowiedz
Quinque napisał(a): Ja się nie interesuję to nie wiem

No jagnię? To kto, jak nie ty, zapytał

Quinque napisał(a): Co to kurwa jest "hermafrodyta"?

Właśnie się zainteresowałeś. Na tyle mocno, aby moc swego zainteresowania podkreślić wulgaryzmem, ale jakoś nie na tyle, żeby w gugole nieznane ci słowo wpisać.
Odpowiedz
Mi się wydaje, że Q jest po prostu patriotą tego rodzaju, co z miłości do ojczyzny gardzi obcą mową. A jak jakiegoś słowa nie zna, to na wszelki wypadek także gardzi Język a tak poważnie to wziąłbyś chociaż angielski podciągnął przyda ci się w życiu. Ja mam dzięki temu pracę w której prawie nic nie muszę robić Język
I hear the roar of big machine
Two worlds and in between
Hot metal and methedrine
I hear empire down


Odpowiedz
Dragula napisał(a):  Ja mam dzięki temu pracę w której prawie nic nie muszę robić Język
O to tak jak ja, choć o inny język chodzi. Cały dzien sie opierdalam, raz na jakiś czas jakiś mailik, a przez reszte czasu oglądam filmy z żółtymi napisami i pisze na forach  Duży uśmiech

Uczta się języków, opłaca się.
Odpowiedz
towarzyski.pelikan napisał(a): Śniło mi się dzisiaj, że uprawialam seks z interseksualną lesbijką o przerośniętej łechtaczce. Co to może oznaczać?

Mocne nerwy raczej...

Przekładając na męskie, czyli "hermafrodytę 'męską' z przerośniętymi jądrami" myślę, że bym się wybudził albo 'teraz' albo nigdy.

Mocne!

Spoiler!
Voodoo People
Odpowiedz
Walka rewolucyjna się zaostrza więc wrzucam fragment wywodu RAZa:
[Obrazek: attachment.php?aid=881]

Zwrócę uwagę na reakcję, również Exetera: nabranie wody w usta. Gdzie są liczne polemiki itp?


Załączone pliki
.jpg   RAZ o HOMO.jpg (Rozmiar: 193.49 KB / Pobrań: 119)
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
Wystarczy zmienić nieco leksykę i stwierdzić, że Narodowcy mają jakiś problem ze swoją 'narodowością'.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Przecież mają.
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz
Sofeicz napisał(a): Wystarczy zmienić nieco leksykę i stwierdzić, że Narodowcy mają jakiś problem ze swoją 'narodowością'.

Narodowcy demonstrują z goła dupą po ulicach? 
A tu głos tzw pedalstwa:
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
Battlecruiser napisał(a): Narodowcy demonstrują z goła dupą po ulicach? 

Narodowcy demonstrują z gołą pałą, którą trudno od dupy odróżnić. Zawartość też podobna.
Odpowiedz
Weźmy abpa Jędraszewskiego z Krakowa i jego wypowiedzi o zarazie ideolo LGBT. U nas jest tradycja wypowiadania się kleru w obronie społeczeństwa, weźmy kardynała Wyszyńskiego choćby. a on być beatyfikowany a św ks. Jerzy Popiełuszko jest świętym. Wpisują się tamte w schemat komuny uskuteczniającej represję i nietolerancję. Śmiało można zatem stwierdzić, że obecność religii w szkole, krzyży w miejscach publicznych, wartości chrześcijańskich w życiu publicznym jest wyznacznikiem tolerancji w Polsce.
Okazuje się bowiem, że nikt tak nie naurąga homoseksualiście jak aktywista LGBT i refleksja na ten temat przebija się do przestrzeni publicznej: Rzucają się do gardeł innym gejom i lesbijkom. Zamiast merytorycznej dyskusji dostaje się bana i wylatuje z grup LGBT na Facebooku. Na pożegnanie otrzymuje się wiązankę słowną: „katotalib”, „ch*j”, „prawicowy zj*b”. „Odpie**ol się od naszych macic” i oczywiście – „wypie**alaj”.
http://lgbtpolska.com/wojna-lgbt-z-lgbt-...rg0x7nrDyg
Do tego dochodzą jeszcze wyzwiska typu "ciota" czy nawet "pedał". Oczywiście jeśli dany osobnik podpadnie danemu aktywiście. Jest pewna szansa, że powstanie jakiś ruch takich osób, pod hasłem: "my jesteśmy normalne padały a LGBT są nienormalne". Będzie to jakieś mniej lub bardziej sformalizowany ruch. Jest pewna szansa że pojawią się na Marszu Niepodległości razem z narodowcami z Białegostoku i se będą spiewać "j*bac LGBT".
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
Ależ Smoku, co też Smok. Logika zalinkowanego tekstu jest taka, że Żydzi są sami winni Holocaustu, bo przecież mogli się nie obrzezywać i nie narzucać społeczeństwu z chałatami i pejsami w miejscach publicznych. Kto im kazał, tym okropnym żydłakom? Nie myśleli o swoich dzieciach, że konanie w gazie jest okrutne, czy jak?

I, na marginesie, co było takiego strasznego w volksliście, że Polacy zwykłych ludzi szykanowali za podpisanie? Przecież starczyło pomyśleć, że normalniej jest być normalnym Volksdeutschem, niż jakimś sfanatyzowanym polskim pojebem, co to swoje dzieci na czołgi wysyła. Może nie?
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always
- Mike Wyzgowski & Sagisu Shiro
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości