To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuba Wojewódzki
#61
Zazdrość to straszna rzecz.
Zero tolerancji - zakrzynkął gromko w kierunku młodzieży pan minister.
- Tak jest! - ochoczo odkrzyknęła młodzież - Wyp...aj !

_________________
a!ble blog
Odpowiedz
#62
Kto co komu zazdrości?
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#63
Zauwazylem ze wiele osob na tym forum bardzo zazdrosci Kaczynskim, Giertychowi i wielu roznym koscielnym dygnitarzom Oczko
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
#64
Wojewódzkiego ceniłem jako jurora w "Idolu". Gdy ruszyło jego show na poczatku mi się podobało. Teraz przejadło.. choć wywiad z Urbanem był świetny.. a co do Smugga tutaj trzeba osobny temat założyć..
Religia to opium ludu. Rodzaj duchowej gorzałki - Towarzysz Włodzimierz Lenin
Odpowiedz
#65
xjasiux napisał(a):Nie chodziło mi o to że Kuba jest tak dobry jak MP. TO masz rację, że do pięt im nie dorasta, ale oni tak samo jak KW opierają sie na szyderczym stylu wypowiedzi...
...oraz specyficznym, czarnym humorze, błyskotliwych aluzjach, świetnych tekstach - czego u kw szkoda by szukać. jego "humor i szyderstwo" jest nędzne, krzykliwe do przesady i często chamskie. Zaiste, im głośniej krowa ryczy, tym mniej mleka daje.....

Wojewódzki, Szczuka, Biedroń czy nawet ta sprzedajna szmata Maleńczuk - ludzi tych olewam z całym zaangażowaniem.
Odpowiedz
#66
Podstarzałe dziecko z ADHD, nie chcę tu obrazic dzieci z tym zespołem :?
There is no heaven of glory bright, and no hell where sinners roast...
Odpowiedz
#67
K.W.-pier...ty,lecz inteligentny
Odpowiedz
#68
Tyle lat minęło a opinię jaką sobie wypracował taką ma dalej ;-)
Sebastian Flak
Odpowiedz
#69
Błaznów i kpiarzy nigdy za dużo, szczególnie w PolsceUśmiech
Odpowiedz
#70
Polecamy dobry tekst w temacie:

https://magazynpismo.pl/kuba-wojewodzki-tvn-bubu-krol/
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
#71
Kurła nie lubię go za bardzo. On nie umie prowadzić wywiadów. W każdym jego wywiadzie to on sam jest główną gwiazdą.

cobras napisał(a): Polecamy dobry tekst w temacie:

https://magazynpismo.pl/kuba-wojewodzki-tvn-bubu-krol/

Bardzo dobry artykuł. W punkt. Że tak powiem "celny szczał"
;-)
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#72
lumberjack napisał(a): Bardzo dobry artykuł. W punkt. Że tak powiem "celny szczał"

Na co szczał?
K.W. jest zajebisty.To chyba pierwsza postać polskiego szoł-biznesu, która pokazuje, że można być zajebistym i jak to robić. A co do jego wywiadów, to są one pewną kalką amerykańskich odpowiedników, gdzie prowadzący wchodzi z gościem w interakcję na różnych poziomach, a nie suchą gazetową formą, której nikt by nie oglądał.
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed  nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu  rzeczy

“What warrior is it?”

“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”


.
Odpowiedz
#73
Żarłak napisał(a):
lumberjack napisał(a): Bardzo dobry artykuł. W punkt. Że tak powiem "celny szczał"

Na co szczał?
K.W. jest zajebisty.To chyba pierwsza postać polskiego szoł-biznesu, która pokazuje, że można być zajebistym i jak to robić. A co do jego wywiadów, to są one pewną kalką amerykańskich odpowiedników, gdzie prowadzący wchodzi z gościem w interakcję na różnych poziomach, a nie suchą gazetową formą, której nikt by nie oglądał.

Powiedz mi, kto jest Twoim idolem, a powiem Ci, kim jesteś.

Jesteś dzieckiem ponowoczesności, turystą-nihilistą. Stąd Ci imponuje płytki Kubuś. Łatwo jest być ironicznym, wyluzowanym, zdystansowanym gościem, kiedy się nie ma żadnych wartości, poza własnym "ego w rozmiarze XXL".

Dziękuję cobras za artykuł. Masz za to plusika.
Odpowiedz
#74
lumberjack napisał(a): Kurła nie lubię go za bardzo. On nie umie prowadzić wywiadów. W każdym jego wywiadzie to on sam jest główną gwiazdą.

Zaprasza gości niezapraszalnych nigdzie indziej. To wielki plus, bo mnie ciekawi co ma do powiedzenia np. Andrzej Grabowski. A poza tym żartuje. Lepiej lub gorzej, ale żartuje. W TV nie ma innego programu rozrywkowego w formach wywiadów. W necie jest to 20m2 czy jak tam, ale to straszny badziew. No i lubię jak po Wojewódzkim gość potrafi zdrowo pojechać. To unikat, bo przypomina to chociaż odrobinę rozmowę normalnych ludzi między sobą. Filmów dokumentalnych w formie reportażu nie lubię.


Cytat:Bardzo dobry artykuł. W punkt. Że tak powiem "celny szczał"
;-)

No dobry pod wieloma względami. Autor się nie rozmija z obrazem Kubusia. Ale nie da się ukryć, że jedzie po nim jak po łysej szkapie. Tak samo niewyrafinowanie jak sam Wojewódzki.
Sebastian Flak
Odpowiedz
#75
Pomijając, że trafnie go wypunktował, to bardzo mi się podoba styl pisania Łukasza Najdera, autora tekstu o Wojewódzkim. Będę musiał więcej poczytać jego tekstów, widać, że tętni pogardą dla dzisiejszej popkultury, a to mi rezonuje.
Odpowiedz
#76
W sumie w pamięć z tych wywiadów zapadł mi tylko ten z Konjem Konnakiem.
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz
#77
Żarłak napisał(a): K.W. jest zajebisty.To chyba pierwsza postać polskiego szoł-biznesu, która pokazuje, że można być zajebistym i jak to robić. A co do jego wywiadów, to są one pewną kalką amerykańskich odpowiedników, gdzie prowadzący wchodzi z gościem w interakcję na różnych poziomach, a nie suchą gazetową formą, której nikt by nie oglądał.

Jimmy Kimmel albo Jimmy Fallon są moim zdaniem dużo lepsi. Jeśli Wojewódzki jest ich kalką, to marną. Ale trzeba przyznać, że w polskiej TV i tak nie ma nic lepszego... szkoda.

Gawain napisał(a): Ale nie da się ukryć, że jedzie po nim jak po łysej szkapie. Tak samo niewyrafinowanie jak sam Wojewódzki.

No i dobrze. Należy mu się. Mam nadzieję, że Wojewódzki przeczyta sobie ten artykuł. Może go skłoni do jakiejś refleksji na temat swojego zachowania.

Gawain napisał(a): W TV nie ma innego programu rozrywkowego w formach wywiadów.

Nom, szkoda. Był kiedyś Jagielski ze swoim "Wywiadem z wampirem", był też kiedyś Najsztub i Mariusz Szczygieł. Ale wszystko to słabe, trochę bardziej niż Wojewódzki.

Powinien mieć jakąś konkurencję, bo monopol = gorsza jakość...
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#78
lumberjack napisał(a): Jimmy Kimmel albo Jimmy Fallon są moim zdaniem dużo lepsi. Jeśli Wojewódzki jest ich kalką, to marną. Ale trzeba przyznać, że w polskiej TV i tak nie ma nic lepszego... szkoda.
Swego czasu swój program w którejś amerykańskiej stacji miał Craig Ferguson, który moim zdaniem bije obu Jimmych na głowę, ale to kwestia gustu.
Odpowiedz
#79
lumberjack napisał(a): Jimmy Kimmel albo Jimmy Fallon są moim zdaniem dużo lepsi. Jeśli Wojewódzki jest ich kalką, to marną. Ale trzeba przyznać, że w polskiej TV i tak nie ma nic lepszego... szkoda

Oczywiście, że są lepsi. Tak sądzę, że stąd mógł wziąć się pomysł prowadzenia programu. Nie jest stuprocentową kalką, bo sam program nie jest. Chyba najfajniejszym elementem jego programu było (jest nadal?) promowanie nieznanych zespołów, czego w amerykańskich programach wieczornych raczej nie ma, więc też nie można powiedzieć, że kopiuje coś w stu procentach.

Jak sam usprawiedliwia swoją próżność, jego styl bycia jest wyjściem naprzeciw polskiej zaściankowości, nienawiści do majętnych i lepiej sytuowanych, też innych. Robi to co ludzi bardzo wkurza i żyje z tego. Więc jest swego rodzaju miernikiem.

Płytkich i małych irytuje swoją próżnością i wywoływaniem zazdrości, a inteligentniejszych i lepiej obytych, tym, że żyje z pierwszych. ;p
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed  nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu  rzeczy

“What warrior is it?”

“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”


.
Odpowiedz
#80
Osiris napisał(a):
lumberjack napisał(a): Jimmy Kimmel albo Jimmy Fallon są moim zdaniem dużo lepsi. Jeśli Wojewódzki jest ich kalką, to marną. Ale trzeba przyznać, że w polskiej TV i tak nie ma nic lepszego... szkoda.
Swego czasu swój program w którejś amerykańskiej stacji miał Craig Ferguson, który moim zdaniem bije obu Jimmych na głowę, ale to kwestia gustu.

Nie słyszałem o nim. Obczaję sobie.

Żarłak napisał(a): Płytkich i małych irytuje swoją próżnością i wywoływaniem zazdrości, a inteligentniejszych i lepiej obytych, tym, że żyje z pierwszych. ;p

Mnie irytuje, że jest narcyzem. Jedyny narcyz jakiego toleruję i lubię to Król Julian.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości